Deju platformas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Deju platformas

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149886
    jautrīte
    Participant

    Gribējās kaut ko vairāk uzzināt, par šo produktu, https://1shop.lv/LV/catalogs/spelu_konsoles/deju_platformas/63068/pirate_dance_pc_usb_deju_platforma_20mm___game.htm, vai ir vērts tērēt naudiņu?

    #216407
    usver
    Participant

    Ir firma, kas šos izplata un piedāvā iespēju paņemt “PC Impact Game Pad” uz izmēģināšanu, Saitā calis.lv ir diskusijas, kur noteikti var atrast pieteikšanos. Ja interesē, varu sameklēt kontaktus un linkus – paskaties pati, vai patiks. Meitene pieteicās, jo atsauksmes ir labas, izmēģināja kādu nedēļu vakaros praktiski katru vakaru pa stundu-divām-trim un likās jautri un interesanti. Līdzi dod programmatūru uz diska, dejas ir daudz un dažādas intensitātes, pāris dienu laikā var piešauties un ir incanti.

    Bija regulāri jāraksta arī atsauksmes testēšanas laikā, tāpēc calis.lv ir izlasāmi vairāku meiteņu vērtējumi, kā paticis. Ļoti labi noņem “ikdienas stresa un domu zĪloni” 🙂 Laba izklaide, lai neformālus ciemiņus izklaidētu 🙂 Tagad ir nopirkts, stāv mājās uz grīdas, tiek mīdīts. Man liekas, ka pašu softu nav īsti vērts pirkt, tāpēc, ja izdodas atrast, tad pirkt tikai paklājiņu par 21Ls, nevis komplektu par 32.

    Ar laiku varbūt apniks, ne jau 5cus gadus diendienā to mīdīsi, taču kā epizodiska izklaide ir ļoti OK – slēdz tik pie datora, skaties uz monitora un padejo. Tā vietā, lai TV hipnotizētu 🙂

    #216408
    APOC
    Participant

    A šitiem brīnumiem svara ierobežojums nav?

    Ražotāja lapā arī ne vella nebija par to.

    #216409
    Wuu
    Participant

    Nav tā ka ātri apnīk?

    #216410
    Kefīrs
    Participant

    Man draugam/māsīcai/brālēnam ir, viņiem jau patīk. Svara ierobežojuma laikam nav, jo taisīts no elastīga un lokana materiāla. Man pašam nepatīk, bet ja citeim patīk lēkāt visu laiku, tad droši. 😀

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā