Dr.Web CureIt – Tagad maksas antivīruss?

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Dr.Web CureIt – Tagad maksas antivīruss?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147910
    Creep
    Participant

    Tātad kārtējo reizi saskāros ar problēmu, ka porgrammu nevar palaist. Tad nu domāju noskanēt kompi un attīrīt to no visas drazas ar cureit a te pēkšņi uzmet paziņojumu, ka mans licenzes termiņš beidzies. Dodos uz dr web mājaslapu, skatos: Free dowload 30 day demo.

    Tātad maitas tādi tagad par maksas AV šamo pārvērtuši?

    EDIT: atradu arī versiju par brīvu atkal:

    https://www.freedrweb.com/cureit/

    #188555
    samurajs
    Participant

    Tam dr.Web AV jau tās 30 dienas demo, nevis CureIt! Nekas nav mainījies, tas un LiveCD visu laiku bezmaksas.

    Lietot CureIt vairāk kā 30 dienas vispār nav prāta darbs. Novelc svaigu, noskenē PC un izmet.

    #188556
    Creep
    Participant

    Samuraj: iekš download.times.lv ierakstīju cureit un tad to AV laikam bi atradis…

    P.S. Cureit bija pāris dienas vecs… Vienkārši no win32.Pirate2 nevaru tikt vaļā, kā nonesu, tā pēc pāris dienām manu, ka atkal virsū maita…

    #188557
    samurajs
    Participant

    Tu neesi nonesis līdz galam. Jams ieperinājies Win sys failos un dzīvīgs, maita. Veido procesu win32.exe.

    Pagooglē pēc win32/Pirate, tur atradīsi kā.

    #188558
    Creep
    Participant

    Nu, katrā ziņā cureit full scans to nesalabo. Zinu, pagūglēšu, kad būs vairāk laika…

    #188559
    QueenZ
    Participant

    Diez kaa tev tas Parite ieperinaajaas…?

    #188560
    cirkulis
    Participant

    Kas vainas: Free antivirus – Avira AntiVir?

    #188561
    Creep
    Participant

    Kamēr netikšu pa visam no tā draņķa vaļā, tamēr cits antivīruss ir galīgi garām… Visi, ko zinu, izņemot cureit tikai dzēš inficētos failus, nevis tos salabo, līdzarto tad tiešām gandrīz neviens softs vairs nestrādātu, un tad jau drīzāk reinstall, nekā kautkādu čakarēšanos sainstallēt visu atpakaļ (arī uninstall faili būtu izdzēsti, līdzarto atbrīvošanās no softiem arī būtu šarežģītāka…)

    #188562
    samurajs
    Participant

    Nu tas ir mīts, ka CureIt visu salabo. Ko var, to salabo, ko nē – to nahrenizē.

    Paņem uzmet Aviru, un saraksti visus inficētos failus (pēc katra atrastā viņš apstāsies un prasīs ko darīt=> izvēlies “ignore” un turpini). Tad vismaz zināsi, ko darīt. Piem. jebkuru Win .dll failu var brīvi dabūt netā.

    #188563
    Creep
    Participant

    Samuraj: Tas pirāts mitinās tikai executable failos… Un pagaidām vienīgais maita, kas mani uztrauc. Un to arī salabo cureit, nevis izsviež. Un samuraj: pierakstīt katru inficēto failu? Par ko tu mani uzskati? Takš tūkstošiem viņu tur. Acīmredzot nekad neesi saskāries ar to maitu, praktiski neiznīcināms šams, visticamāk, ka kamēr skanē, pa to laiku jau jaunus failus inficē (tākš explorer.exe ar šams sēž un līdzarto katru iebūtošanās reizi arī palaižas…)

    #188564
    samurajs
    Participant
    #188565
    rajah
    Participant

    Creep wrote:

    Takš tūkstošiem viņu tur.


    par putnu gripu esi ko dzirdējis? tās slimās vistas tak neviens neārstē un tās tur ar ir tūkstošiem un vēl vairāk

    tavā vietā es tur nečakarētos bet izkopētu visu vajadzīgo, un uzliktu Win par jaunu – iznāks ātrāk un drošāk.

    esmu jau pietiekoši redzējis šitos mēslus. Punkts.

    #188566
    Creep
    Participant

    Rajah: tas mēsls salīdis visur. Pat visos arhīvos, kur kāds executable fails, tā šams klāt. Man ir gan datu hdd, gan ārējais hdd, kur šams saperinājies, un ja arī pārliktu to win, nedomāju, ka ilgs laiks paies, līdz būs atkal klāt. Ja tiek izravēt visu: tad gan cita runa…

    #188567
    rajah
    Participant

    tad dari tā – ravēšanu vispār nedari no Win, bet no tā ÄŒurīša Live CD, Avirai arī ir Live CD tieši ravēšanai.

    #188568
    samurajs
    Participant

    Uj Rajah tie Live CD izravēs visus EXE failus pa tīro 😀

    Atliek rūpīgi studēt Googli kā tikt no lopa vaļā vai ķirurģiski ārstēt putnu gripu 🙂

    Creep: ja nav noslēpums, pastāsti, kur lopu saķēri? Tas tak ir drausmīgs ierocis krakera rokās!

    #188569
    Creep
    Participant

    Samuraj: saķēru no brāļa kompja, kam AV bija svešs. Kautkādu failu vajadzēja toreiz pārstiept un tad arī tas viss sākās…

    #188570
    QueenZ
    Participant

    Vai arii vinam vienkaarsi bija windows xp un vinam antivirusu nevajadzeeja jo vinam viss gaaja labi bez vina. un vinam nebija svesh antivirus jo vins bija laidies vienu un nonesa gandriiz visu cieto un tapec vairak nelaida..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā