Dreamboxu aizņemties vajag.

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Dreamboxu aizņemties vajag.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162804
    Andron MacBeton
    Participant

    Apmēram uz nedēļu, max 10 dienām, Liepājā.

    Ķīlā varu dot, nez… Siemens Micromaster 440, HTC 8 mobzi, vai, es nez, nekā cit vērtīg nau, tai skaitā naud.

    Var piedāvāt ar beigtu tjūneri, ja tik strādā tīkls un com ports, tad varu atpirkt.

    #329326
    Anonīms
    Neaktīvs

    100 punkti Tev neviens neko nedos .Vēl ņems un nodzers vai sapisis.Ja tomer kāds uzrodas ,tad neaizmirsti palielīties cik varens meistars tu esi,un kā tauta tevi ciena ,jo tu instale varen labas sborkas ,un kā tu nemāki rakstīt,vai pareizāk sakot drīkst uzdirst visiem.

    #329327
    biivers
    Participant

    Kas tad tu pa spec’, ja nav iekārtas testam/remontam? Kārtējais nedapistais dauneļu kuņasbērns?

    #329328
    Andron MacBeton
    Participant

    Truls esi, vai 1kārši troļļo?

    Man ir vairāk rezerves daļu nekā Rīgas ģerevņas datorveikala parodijai.

    Nah man vajag turēt rezervē Dreamboxu? Es TV vispār neskatos kopš 2002. gada.

    #329329
    3Dklucis
    Participant

    Ir IPBOX HD55 kaujas gatavība -virsu AB IPbox 55 orģenālais softs,”enigma 2″,bet palabotas tā lai share darbotos!

    Itkā maz atšķīrbas no dreambox – neskatoties uz lieliem boxiem….

    Bet tas tikai un vieniigi paardošanaa ..70eiro …..savadāk lai stāv… Taapat ka LYnksys roteris :)!….

    Bildes kvalitātei ir liela atšķirība starp maziem buždetniekiem MPEG4 HD,uz HD kanāliem liela atšķirība….laikam izšķirtspeejas ziņā…

    #329330
    KristoZ
    Participant

    Man kaut kur mētājās viens Dreambox – nezinu, vai ejošs, bet varu atdot, tāpat nevajag.

    #329331
    3Dklucis
    Participant

    Tavs boxss noteikti MPEG2 ja netiek likts lietaa-MPEG2 ar vairs nekādas jēgas-vel viašrot paskatīties uz vina ,bet ar nezin cik ilgi…!Laikam betonam poxuj kads, tiklu karte intresē -ta varbut pat darbosies uz MPEG4….tikls paliek tikls tur nekādu formātu nav!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā