Dropbox

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158900
    Mahmuds
    Participant

    Varbūt kāds, kurš lieto šo mākoņošanas programmu zina, kur uzstādījumos jāieliek vai jāizņem ķeksītis, lai uz Dropbox aizsūtītie faili automātiski nedublētos uz C diska mapē User/Dropbox?

    #302757
    Lielkuilis
    Participant

    Diez vai tas ir iespējams.

    Kā tos jaunos failus iesūti? Nevari likt kādās mapēs un tām mapēm noņemt ķeksi “Selective Sync” sadaļā?

    #302758
    Mahmuds
    Participant

    Failus vienkārši pārkopēju uz Dropbox mapi. Pēc tam tie automātiski arī dublējās C:/Users/Username/Dropbox. Ja mēģinu izdzēst failus no C diska, tie pazūd arī no mākoņservera.

    #302759
    Lielkuilis
    Participant

    Dropbox mape jau arī ir tā pati C:/Users/Username/Dropbox.

    Programmas Dropbox pamatfunkcija ir tieši tāda, ka viss ko tajā mapē izveidosi/izdzēsīsi, tiks sinhronizēts ar mākoni un dati būs pieejami arī, kad nebūsi pie tīkla.

    Ja Tevi tas neapmierina, tad vāc nost Dropbox programmu no datora un modificētos failus savā Dropbox’ā augšupielādē / lejupielādē ar rociņu 1000 reizes dienā uz vietni http://www.dropbox.com . Kad nebūsi pie interneta, arī faili nebūs pieejami.

    #302760
    Mahmuds
    Participant

    Varbūt kaut kur ir iespējams norādīt citu disku, piemēram D?

    #302761
    Hakis
    Participant

    Ej uz advanced settings un tur norādi, kur tai mapei jāatrodas.

    #302762
    migors
    Participant

    Man ir mapes kas ir tikai dropbox un nav ne uz viena pc, advanced settings un don’t sync konkrēto mapi. Atrasšanās vietu var mainīt tikai visai dropbox mapai kopā.

    Ja gribi kaut ko advancētāku tad pamēģini https://www.insynchq.com/ es pats izmantoju ir ļoti ok. Tur var visādi. Kā storage izmanto google drive.

    #302763
    aoma
    Participant

    Pats interesantākais, ja reiz tiek instalēts Dropbox, kāpēc šādi jautājumi?! Vēl viens nopīpējies deģenerātas?

    #302764
    migors
    Participant

    Nu ko man tev pateikt. Dienās vienam no ss.lv pārdevu laptopu un līdzi iedevu rezerves cieto. Saku ja kas nobirs tad nomaini. Viņš: a kā to var izdarīt? Es: nu atskrūvē tās divas skrūves un izvelc ārā. Viņš: a kā var astkrūvēt? utt.

    Nu neko paņēmu skrūvgriezni un rādu, redzi ņemam un skrūvējam 🙂

    Sajūta pēc tam gan bija jocīga, it kā pie Alises aizspogulijā būtu nonācis.

    Un māju dabūju vēdināt, čalis zeķes laikam pusgadu nebija mainijis. Man te vēl vairāki pc stāv vajag pārdod bet tagad baidos no tā ss. Uz ielas jau datoru netirgosi.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā