explorer.exe problēmas

Sākumlapa Forumi Software Windows explorer.exe problēmas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161204
    rasty
    Participant

    tātad problēmas raksturojums. Pirms pāris h, pārbaidot savu inbox, ievēroju, ka apakšā taskbar sāk mirgot. melns, parādās, tad atkal pazūd. (lietoju legālu windows 8.1) un vēlāk arī viss desktops jau mirgo, viss parādās un pēc pāris sekundēm, viss melns.. Cik izmeklējos internetā, laikam vaina ir explorer.exe failā. Kaut kas šim aizgājis pa pieskari.. uztaisīju recovery un tas pats turpinās.izmantoju caur comand joslu SFC /scannow un šis uzrādīja, ka problēma ir, bet nesaka kur un kā atrisināt.. (Neesmu spečuks). Mēģināju vadīties pēc vairākiem tutorials, kā to salabot, bet nekas nenotiek. joprojām viss mirgo. Speciāli caur task manager izslēdzu explorer exe failu, jo jau ņirb gar acīm.

    Lūdzu jūsu palīdzību, jo es jau sev gandrīz visus matus esmu izraustījis. ko un kā man darīt? Vai ir iespējams ko labot, vai labāk pārinstalēt windows? Caur task manager izdodas piekļūt saviem failiem, kurus steidzami nokopēšu.

    Paldies.

    #319172
    ExDec
    Participant

    Info par visām PC komponentēm. Nav teikts, ka vaina ir explorer.exe, tikpat labi to raustekli var izraisīt arī videokarte (kas izskatās krietni reālāks variants). Nez kāpēc liekas, ka tev tur ir AMD videokarte.

    #319173
    Andron MacBeton
    Participant

    Takš samaksā kādam par reinsta… ak nu jā. Nau jau ne1 ka instalētu kā pienākas. Visi tikai next next metodē mauc, bet es tos Vista OSR3 neinstalēju.

    #319174
    rasty
    Participant

    Iekšas ir- Operētājsistēma

    Windows 8.1 64-bit

    Procesors

    Intel Core i5 3330S @ 2.70GHz

    RAM

    8.00GB DDR3 @ 798MHz

    Mātesplate

    ASUSTeK COMPUTER INC. K5130 (LGA1155)

    Videokarte ir intigrētā, jo nav vajadzība, spēles nespēlēju..

    Intel HD Graphics (ASUStek Computer Inc)

    Dators ir tikai internetam un filmām..

    Un liekas interesanti, ka mirgo tikai un vienīgi desktops. ar ctrl+alt+del es varu atvērt task manager, kas viss normāli strādā (un fonā desktop raustās..) un caur to task meneger es varu atvērt gan mapes un piekļūt failiem, gan arī atvērt chrome. Visu varu izdarīt. savu acu un nervu taupīšanai, esmu izslēdzis explorer.exe un ekrāns ir melns, bet vismaz neņirb gar acīm.

    #319175
    ExDec
    Participant

    Kaut kāds softs, kas krešo draiverus? Noķerts kāds trojānis? Tur varianti daudz un dikti. Vari sākt ar Malwarebytes izlaišanu cauri. Tad vari iet cauri programmu sarakstam un mest ārā visādus mēslus, kas to var izraisīt (baigi daudz šitādus brīnumus taisa Nortons un tam līdzīgie mēsli).

    Nu un, ja tur nekas neparādas, tad clean install ar HDD formātu un pēctam jau redzēsi vai bija softa vai dzelžu problēma.

    #319176
    romajo
    Participant

    Un kas notiek, ja palaižas safe mode?

    #319177
    rasty
    Participant

    Es izskenēju pc ar Malwarebytes un šis uzrādīja 3 malwares.. likvidēju visas 3.. un vēl apvienojumā ar vienu pamācību, kuru uzgāju internetā ( https://ccm.net/forum/affich-9082-explorer-exe-corrupted-or-infected) restartējot pc itkā viss ir normāli.

    Paldies par atsaucību.

    #319178
    ExDec
    Participant

    Jā nu tā arī būtu pirmā lieta, kas jāizdara, ja parādas kādas problēmas. Nu un vēl var pa Latvijas ziņu portāliem nevazāties. Vislielāko zarazu tieši tur var noķert.

    #319179
    samurajs
    Participant

    Kurās LV ziņu lapās tad būtu vīrusi? Ķemmēju ik dienas, bet nekas aizdomīgs nav novērots un PC tīrs.

    #319180
    Crow
    Participant

    Smadzeņu atmiekšķēšanos pašiem lietotājiem var novērot, ja nepiesargājas. Varbūt tas kaut kā pastarpināti ietekmē arī izmantoto tehniku.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā