Firefox

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150149
    niks210
    Participant

    Atkal es trauceju!!

    kāpēc es nevaru ieinstalet jauno firefox versiju?

    tad kad es ieienstaleju! un eju ieksa man itka atveras bet neka neradas! kapee taa? pls help mee!!

    #220711
    RicoPico
    Participant

    A Tu pamēģini adresi kādu ierakstīt. Moš aizies? [img]https://forum.calgarypuck.com/images/calpuck/smilies/clown.gif[/img]

    #220712
    daGrevis
    Participant

    RicoPico wrote:

    A Tu pamēģini adresi kādu ierakstīt. Moš aizies? [img]https://forum.calgarypuck.com/images/calpuck/smilies/clown.gif[/img]

    ++ 😀

    #220713
    Professor35
    Participant

    nu tad uzinstalē vēlreiz

    starp citu nevar saprast vai tu uzinstalēji vai nē, derētu detalizētāk un skaidrāk

    #220714
    niks210
    Participant

    es jau pameginaju ari citas versijas nekaa neiet !! vnk es uzspiezu itka taja ctrl+alt+delete paradas ka tas firefox ir ieslegts bet ta vins neatveraas!!!

    #220715
    Professor35
    Participant

    nu tad uzspied ctrl+alt+delete un izslēdz visus firefox no procesiem un tad atkal meiģini palaist firefox

    vai noinstalē esošās firefox versijas, pēc kā uzinstalē firefox 3.5.5 un tad palaid, un neaizmirsti saglabāt datus no firefox nu tur bukmārkus un paroles protams ja tās tev aktuālas

    #220716
    drono
    Participant

    + vēl pēc atinstalēšanas vēlams nodzēst šīs 2 mapes, tajās tiek glabāti visi Firefox uzstādījumi:

    c:Documents and SettingsLietotājsLocal SettingsApplication DataMozillaFirefox

    c:Documents and SettingsLietotājsApplication DataMozillaFirefox

    Application data ir slēptā mape, tāpēc lai nodzēstu, ir jāieslēdz slēpto failu rādīšanu iekš Folder options.

    Savu operētājsistēmas versiju neesi norādījis, uz Vistas un win7 c:Documents and Settings vietā būs c:Users

    #220717
    Professor35
    Participant

    drono

    interesanti, kāpēc tu iesaki tās mapes dzēst

    #220718
    drono
    Participant

    Tāpēc, ka atinstalējot Firefox, šīs mapes netiek dzēstas, bet gadās, ka Firefox nedarbojas tieši dēļ tā, kas atrodas šajās mapēs – gļukaini addoni, bojāti konfigurācijas faili un cache utt.

    #220719
    drunk_lizard
    Participant

    klausiet plopesolu, jamam ir firefox portable :>

    bgggg

    atbilde autoram – tas ir taapeec, ka tas suuda softs nav speejiigs bez jebljas apdeitoties. paaraak daudz liikrocju tur ir pielikusji savus pirksteljus :>

    aa, un drono pareizi saka :> tam meeslam visas versijas konfliktee pasjas ar sevi, kur nu veel ar bezgaliigajiem addoniem :>

    plopesol, balsi!!!

    #220720
    Professor35
    Participant

    štrunta_lizard

    ej atsūkā

    visi tāpat zina ka tevi bērnībā sakoda lapsa un tāpēc tā ienīsti firefox

    _________________

    Tora āmurs tevi ķers

    #220721
    Professor35
    Participant

    drono

    vispār man ir bijušas vienlaicīgi vairākas FF versijas uzinstalētas un noinstalētas ar daudziem

    addoniem un bez problēmām viss strādāja kaut protams papildus drošība nenāk par ļaunu

    tāpēc es visu atinstalēju ar revouninstaller

    #220722
    Evers
    Participant

    norēkties var kad jūs abi aci pret aci 😀

    Nav jau nemaz tik melna tā lapsa kā tu te mālē. Ja pašam nav līkas rokas tad problēmu nebūs.

    #220723
    niks210
    Participant

    Nejiet tikun ta nezinu kas pa vainu 🙁

    #220724
    Professor35
    Participant

    vai tu izdarīji kā šeit bija ieteikts t.i. noinstalēji, izdzēsi mapes, uzinstalēji

    un kā tieši neiet vai FF atverās, vai kādu adresi meiģināji atvērt, ja meiģināji ko rāda, un kas tev par OS xp, vista, win7

    #220725
    samurajs
    Participant

    Ar mapēm

    c:Documents and SettingsLietotājsLocal SettingsApplication DataMozillaFirefox

    c:Documents and SettingsLietotājsApplication DataMozillaFirefox

    parasti problēmas rodas, ja apgreido FF, piem. no 3.0 uz 3.5. Tādos gadījumos noteikti vajag dzēst mapes. Pie parastām caurumu lāpīšanām (kā no 3.5.5 uz 3.5.6) nekad nekas tāds nav gadījies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā