Firmas, kuras mūs mīl…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Firmas, kuras mūs mīl…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146755
    samurajs
    Participant

    Nav noslēpums, ka daudzas firmas mīl savus pastāvīgos klientus, piešķir tiem dažādas atlaides un dāvanas. Rekordu uzstādīja cigarešu ražotājs Wall Street, no kuras saņēmu 5.3 kg smagu dāvanu paku (saturs redzams attēlā), un kura lieliski papildina jau agrāk no viņiem saņemto dāvaniņu kolekciju. Patīkami, ka tevi atceras!

    [img]https://img80.imageshack.us/img80/8743/giftnotepadmx3.jpg[/img]

    #177768
    QueenZ
    Participant

    samurajs tu taas visas daavanas sanjeemi no taas kompaanijas..? arii to nazi? 😀

    P.S. Kaapeec bildes tiek hosteetas aarzemees..?? :(:(

    #177769
    samurajs
    Participant

    Viss bija šai pakā: mugursoma, lietus izturīga jaka, peldu dvielis, šalle, 2 pulksteņi, radio (gan mēsls), kabatas baterija – telts gaismeklis, tūrista nazis, Duracell rezerves bateriju komplekts, 6 krūzes un žurnāls.

    KvīnZ: Kā tu zini, ka bija nazis, ja reiz tev nav ārzemes, ko? mhhhh…. :grr:

    Imageshack.us ir ieteiktais serveris bilžu hostēšanai Notepad vajadzībām, jo drošs.

    #177770
    deivs001
    Participant

    Apsveicu tevi ar to, ka iznīcini tabakas krājumus, lai man mazāk jāosta tie 😀

    Bet dāvaniņas ir tīri sakarīgas.

    #177771
    QueenZ
    Participant

    Jaa drosh, bet leenaaks nekaa ja hosteetu latvijaa un ja kaadam vispaar aarzemju nav(kaa man) tad ir pavisam suudiigi..

    Kaa redzeeju bildi? 😀

    https://stealth.itpeople.lv/index.php?q=aHR0cDovL2ltZzgwLmltYW…….

    #177772
    samurajs
    Participant

    Tu iemācījies lietot proksi? Ojē, nepaies ne 100 gadi, kad būsi te pa adminu ticis! 😀 😀 😀

    #177773
    Jazz
    Participant

    Tu ļoti daudz patērē viņu ražojumus vai arī kādā citādākā veidā esi viņu klients?

    #177774
    normis_161
    Participant

    Vienīgi ko es esmu dabūjis ir tas, ka darbinieks manis dēļ strādāja mazdrusciņpēc sava darba laika beigām, lai sataisītu manu datoru…. 😀

    p.s. QueeZ līdz adminam ir tālu. :D, bet par rakstu autoru gan drīzumā viņš varētu kļūt. Tā kā viņš vienā no tēmām ieminējās par to, ka varētu uzrakstīt kādu rakstu.

    #177775
    samurajs
    Participant

    Jazz – nebūt nepatērēju vairāk par normu (un varu vispār nepatērēt – viņi jau nezina vai īstenībā vispār pīpēju!), bet es tikai izrādu atsaucību: aizpildu kādu anketu, kad paretam atsūta, uzrakstīju 1 rakstiņu, kad palūdza – un dāvanas nāk regulāri!:)

    #177776
    Jazz
    Participant

    Dod linku kur var aizpildīt anketas 😀 vai arī ar pildspalvu ņēmies? 🙂

    Ä€ un tas pulkstenis “Elta” lētākais vispār ko zinu, kad savulaik strādāju “cenuklubs.lv” sadzīves tehnikas nodaļā tad “mēs” bijām vienīgie kas importēja pie mums tos sūd*s. ITKÄ€ izcelsmes valsts ir Vācija, bet par to visiem bija lielas šaubas jo firmas īpašnieks ir labos draugos ar ķīnīzeriem un no turienes arī visādas herņas dzen iekšā, Ķīnā Tev uzdrukās ko vien vēlies, ja vajag pārtaisīs “Eltu” ar “Sony” tas nekas, ka kvalitāte ir vienkārši atbaidoša. Cilvēki tomēr pirka tos krāmus, bet katrs 4 priekšmets atgriezās uz brāķiem, pulksteņi, elektriskās tējkannas, gludekļi, fēni, istabas decimetru antenas uc. draņķi 😀

    Vēlu veiksmi ar jauno tikšķošo draudziņu :party:

    Bet nu kā saka:”Na šaru uxus sladkij.” 😀 🙂

    #177777
    samurajs
    Participant

    Kad nākamreiz atsūtīs izdalāmās anketas jaunu klientu piesaistīšanai – noskenēšu un ievietošu. Tur viss notiek pamatā pa pastu. Tikai nezinu, kad tā nākamā reize būs…

    Par preču kvalitāti: darbojās 100% viss, protams, ka preces made in China. Vienīgais – Duracell baterijas Beļģijas ražojuma. Bija šis tas, kas man patika, to “elta” pulksteni kāds saņems dāvanā vārda dienā… man arī tādu krāmu nevajag! 😀

    #177778
    Jazz
    Participant

    Da labi nēesi tik pieticīgs, dizains vien ir ko vērts 😀

    Es pat neriskētu kādam paziņam dāvināt viņu, Tevis dēļ vēl kādreiz nokavēs ko svarīgu 😀

    Labāk vienkārši noliec pie miskastēm vai iedod kādai tantiņai-izdari labu darbu 🙂

    Labi jāiet jāpalupī “The grey zone” par Aušvici mūvijs 🙂 solās būt interesanta+ vēl orģinālajā valodā un aktieri tādi sakarīgi. Toč tikko svaigs torrents iebāzts outlaw`ā kautgan filma pati 2001. gada 😎

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā