"First Person Shooter" slimība

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles "First Person Shooter" slimība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149263
    Evers
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-jBKKV2V8eU[/youtube]

    “First Person Shooter” slimība , vistiešākajā nozīmē. Biju diezgan pārsteigts, par tādu dzirdu pirmo reizi.

    #206626
    samurajs
    Participant

    Nedomāju ka šito vēl varēs izārstēt… Un kas teica ka spēles ir nekaitīgas?

    #206627
    dead_emo
    Participant

    Jā, es arī pazīstu vienu kas slimo ar Collin mc rea 4 slimību akūtā formā, respektīvi brauc ar savu golfiņu tik pat sūdīgi un nekoordinēti.. 😀

    #206628
    ob1
    Participant

    Labs! 😀

    Interesanti kādas kustības šamais izpilda, kad dabon lidošanas mugursomu.

    😀

    #206629
    WerNeo
    Participant

    Tikai pierāda to, ka pār cilvēkiem vieglāk valdīt, kad viņi “redz piemēru” iekš video. 🙂 Mēs noticam ikvienam mazpisānu profesoram, ja vien to redzam video. Taisnība vai netaisnība, tas vairs nešķiet aktuāli (jo tā taču tajā raidījumā teica, tātad 100% taisnība). 🙂 Un tā pār mums vieglāk valdīt. Daudzi paši sapratīs, par ko es runāju.

    #206630
    Evers
    Participant

    Vispār WerNeo pareizi saka, nevar zināt vai patiesība.

    #206631
    WerNeo
    Participant

    Evers wrote:

    Vispār WerNeo pareizi saka, nevar zināt vai patiesība.

    Es nesaku, ka nevar zināt! Es esmu pārlicināts, ka šis ir labs joks, ko, ar sliktu humora izjūtu apveltīti cilvēki, uztver kā patiesību. 🙂

    Bet ja pavisam nopietni… Vislabāk par lietām (jebkurām profesionālām) ir uzzināt no mācību grāmatām nevis no populāriem raidījumiem.

    #206632
    FireFoxsitis
    Participant

    Es tā norēcos, kad skatījos video. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #206633
    darklight
    Participant

    Veči, nu tā tač hohma, kā var vispār iedomāties ko tādu nopietni uztvert?

    Ir, protams, nervu slimības, kas liek muskuļiem veikt nekontrolētas kustības, bet tam nav nekāda sakara ar datorspēlēm.

    #206634
    daGrevis
    Participant

    darklight wrote:

    Veči, nu tā tač hohma, kā var vispār iedomāties ko tādu nopietni uztvert?

    Ir, protams, nervu slimības, kas liek muskuļiem veikt nekontrolētas kustības, bet tam nav nekāda sakara ar datorspēlēm.

    +1

    Man gan nelikās smieklīgi, bet debīli… :lala:

    #206635
    Aldis
    Participant

    +1 par debilumu.. 😀

    vnk.. itka izparodets raidijums par visadiem citiem slimajiem, kur shada pasha garaa itka intervee.. u.t.t..

    #206636
    ehex
    Participant

    Nu pat ja būtu tas īstenība, tad smieklīgi tas noteikti nav, drīzāk skumji, ka tādi ir…

    #206637
    Anonīms
    Neaktīvs

    A es ar tā varu notēlot, ja gribētu uzfilmētu video, bet negribu kļūt par klaunu. Pasmējos par viņu. 😀 Bet ja īsta slimība, tad gan tas nav smieklīgi.

    #206638
    Mr.Death
    Participant

    muah, vo vecjiem ideja, lai uztaisa sjitaada veida universaljku vai conter strike plaginu – vecis uzbruuk ar daksjinju vai piena paku 😀 vismaz kaadreiz vareetu pie sjitaada sviesta laiku pakaveet :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā