freefm.lv sveiciens valsts jubilejaa.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība freefm.lv sveiciens valsts jubilejaa.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150002
    grisha
    Participant

    Sveiciens visiem no freefm.lv komandas. Pasmadiet, sirdij vieglaak kljuus! Padziediet, buus jautraak!

    Luuk, dazhi muusu darbonji meegjinaaja tuvaakajaa apkaartnee uzlabot citiem garastaavokli: https://freefm.lv/lv/photogallery.php?album_id=31

    Mees par taisniibu un briiviibu eetera viljnjos.

    freefm komanda

    freem.lv

    freefm.co.uk

    #217989
    ob1
    Participant

    nu jā, kaut kādi antenu stutētāju bīda reklāmu uz lavijas valsts jubilejas rēķina. Hmm, lai jau… valsts jau patiesībā vairs neeksistē – var jau drāzt to visos caurumos…

    #217990
    grisha
    Participant

    Zini ob1, ieskrienies. Biju labaakaas domaas par tevi.

    Ja tev nav ne jausmas par elektroniku, tad soljo taalaak mezhaa.

    Neizteikshos rupji, bet ja nesaproti elktronikjus, kuri meegjina ko izdariit autieshu labaa, tada ej atpakalj uz mezhu.

    Shie chalji pljavaa uzceela torni, lai speetu paraidiit par godu sveetkiem. Tas nav kaut kaadu pokemonu “prezidenta” lapas hakeroshana. Tas ir smags darbs. Pameegjini pats uzvilkt 30 metru torni ar visaam atsaiteem.

    Un kaada sunja peec uz valsts reekjina? Valsts iedziivotaajiem par godu pajolinj (piedod Samuraj).

    Tas ir pi*****, kaads meegjina iepriecinaat tautieshus, nee, sunji aprej. Dzirdeeji Siguldaa tieshraidi?

    #217991
    ob1
    Participant

    Grisha, es vēl joprojām atceros Tavu palīdzību.

    Bet šoreiz Tavs posts bija nevietā. Es pats esmu “elektroniķis”, pats esmu stutējis antenas. Bet kāds tam sakars ar valsts svētkiem? Tāds, ka jūs aizsitāt ēteru un paspamojāt?

    Preža lapas uzlaušanu vērtēju pozitīvi, ja kas. To vismaz tauta pamanīja. A Tev ir nepieciešams spams, lai Tev pievērstu uzmanību…

    #217992
    samurajs
    Participant

    Š trunts par visu, bet mani vairāk interesē – kas tika raidīts? Kādi ieraksti nav saglabājušies?

    #217993
    TokRa
    Participant

    Paldies par apsveikumu, taču mūsu “valsts” to nav pelnījusi. Kauns ir par to un valdību.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā