GTA IV arii uz PC?

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles GTA IV arii uz PC?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146715
    QueenZ
    Participant

    Sveiki,

    Itkaa jau visas ieprieksheejaas versijas ir bijushas uz PC, bet par GTA IV vel nekas neesot zinaams, oficiaali arii tiek rakstiits, ka buushot tikai uz PS3 un XBOX, tāpēc es sāku šaubīties vai vispār būs arī uz PC.. Kā jūs domājat? Un ja būs tad noteikti ar 256RAM vairs nepietiks, jo man jau SA knapi gaaja ar taadu kompi.. 🙁

    #177200
    karnaiss
    Participant

    nee noteikti nepietiks, man xp ar 512 nepietika kadreiz, un vina itka uz pc iznaks rudenii laikam

    #177201
    QueenZ
    Participant

    karnaiss wrote:

    nee noteikti nepietiks, man xp ar 512 nepietika kadreiz, un vina itka uz pc iznaks rudenii laikam

    Kam tev ar 512 nepietika? Un es vispaar plaanoju uz vasaru njemt PC ar 600Ls 4GB RAM, quad utt.. ceru, ka ar taadu gan ies! ;.

    #177202
    Jazz
    Participant

    Pat, ja neuztaisīs priekš PC (par ko stipri šaubos jo tas taču tomēr ir liels tirgus) vai tad nav kautkādi emulātori priekš visādiem SP2 un Xboxiem?

    #177203
    karnaiss
    Participant

    Kad man bija 512 ram, tad man bija kkadi brivi ~130mb ram ,bet viss startups bija tirs un vis kartigs nu man tads win xp disks tadel saku ka ar 512 man riktigi prieks xp nepietika, nu pagefile man nepatik…

    un kaa tev likas cik ajudigu kompi vajadzetu lai emuletu xbox vai ps3?? tad jau izdevigak pasam nopirkt xbox vai ps2

    #177204
    Jazz
    Participant

    Ko nozīmē jaudīgu? Normālu kompi un viss… nevajag tādu kas atrodas Pentagonā.

    #177205
    QueenZ
    Participant

    Jazz, tu vispaar zini kas PS3 ir iekshaa? Diezvai tu taadu kompi atradiisi, kas speej normaali emuleet PS3 😀

    #177206
    karnaiss
    Participant

    interesanti butu ja kads uzliktu uz ps3 vistu un taa lai butu kaa majas pc viss ietu, nez kada tad butu geimosana??

    #177207
    QueenZ
    Participant

    kaapeec gan nee, tu tieshaam domaa ka ps3 nepavilktu vista + games? Nedomaaju, ka tas sagaadaatu kaadas gruutiibas.. 😀

    #177208
    karnaiss
    Participant

    nee, nee, es domaju PS3 = loti jaudigs PC, bet tas nav PC tadeles domaju kaa butu ja uz ps3 uzliktu vistu, nez kaa butu ar draiveriem un citu softu?

    #177209
    QueenZ
    Participant

    Nu cik es esmu redzeejis tad XP uz SP iet bez jebkaadas aizkershanaas, bet par vistu gan nezinu kaa buutu.. 😀

    Shitajaa video nekaa nebija?

    https://www.noolmusic.com/videos/windows_vista_on_ps3.php

    #177210
    karnaiss
    Participant

    nu nez tas tak nav vista, tas ir tads kaa skins, taa kaa jamekle varbut kads uztaisijis

    #177211
    QueenZ
    Participant

    nu es to video neredzeeju, tikai atradu un vispaar kameer aarzemes nedabuushu shvaki buus.. 😀 Bet gan jau, ka kaads geenijs ir dabujis arii vistu uz PS ;.

    #177212
    karnaiss
    Participant

    Bet taa publika ir maza vismaz vareja but tie kas online visi pieregistrejusies butu registreta publika un butu atrak un bik labak, bet naaks laiks naks publika, naks atbildes

    #177213
    QueenZ
    Participant

    Ja tu meklē čatu, tad laipni lūgts – https://notepad.lv/chat/ 😀

    Visu dienu jau gaidu, kad kaads atnaaks pačatot.. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā