HP Pavilion dv7 procesora dzesētājs

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU HP Pavilion dv7 procesora dzesētājs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150213
    Arnolds
    Participant

    Laptopam sāka rūkt ventilators kā vecs padomju laika ledusskapis, līdz nosprāga pavisam. Rezultātā kompis kļuva karsts un tiklīdz palaida kādu nopietnāku procesu – uzkarsa teju līdz 100C.

    Kur Latvijā var meklēt šādu detaļu un kur būtu visātrākā iespēja to dabūt (nevis tikai pasūtīt un mistiski gaidīt 3 nedēļas)? Dators: HP Pavilion dv7-1130en

    Jau iepriekš pateicos par atbildi.

    #221947
    Snorx
    Participant
    #221948
    izredzētais
    Participant

    servicenet? nevaru iedomāties sliktāku padomu 🙂

    ja nav nepieciešamība pēc jaunas detaļas atliek vien meklēt dažādos it forumos, ganjau kādam šortos atradīsies..

    #221949
    Arnolds
    Participant

    Es par to servicenet arī esmu dzirdējis sliktas atsauksmes. Turklāt mani neapmierina iespēja, ka man var atdot PC ar nodzēstu disku – man tur šifrēta FS virsū ar visādiem softiem utt. utt.

    #221950
    ob1
    Participant

    Arnold, izjauc kompi un paskaties uz to dzesētāju – parasti vaina ir putekļos, kas jau sāk pārvērsties voilokā – tieši pie ventilatora un “izplūdes sprauslām”. Iztīri putekļus, ja var, tad saeļļo ventilatoru, un būs kā jauns. 99% gadījumu tas palīdz.

    #221951
    Aldis
    Participant

    Par to ko teica ob1 – palīdz tīri vēl ejošam, bet kautvai skaļam kūlerim (Pats viņus tīru, eļoju), bet ja tavs nosprādzis pavisam, tad jāmeklē jauns!

    #221952
    Snorx
    Participant

    Tieši tāpēc tev jāiet un jāprasa konkrētā detaļa, nevis jānodod kompis labošanā. Es viņiem savu kompi rokās pat nedotu, kur nu vēl taisīt… Ja jau viņi skaitās konkrētās firmas oficiālais servisa centrs tad ar to ir viss izteikts- pie viņiem var dabūt to, ko tev vajag… Izredzētais- ventilators nav tā lieta, ko vajadzētu pirkt lietotu. Turklāt nomainīt ventilatoru mācētu pat 5 gadīgs bērns- tur speciālistam nav jābūt, turklāt, ja lapsim vēl ir garantija, tad 2x nedomā- nobackupo datus un pa garantiju prom.

    #221953
    izredzētais
    Participant

    bikiņ  pārpratu autora jautājumu, likās, ka viņ š kompi jau ir izjaucis & meklē sev vēlamo detaļu. Kā jau augstāk minēja, bieži vien dzesē mēdz saglabāties tik daudz putekļi ka vienkāršu vent. apstādina..

    Snorx, uj, esmu skatījis vienu service netā jauktu laptopu, dažas skrūves nav, citas ieskrūvētas neīstajās vietās radot tādus kā kalniņ us uz otrpus datoram, citi klipši līdz galam nebija saspraudušies, utt. turklāt nemaz tik sen tas kompis tur netika remontēts, jāsecina ka laika gaitā jamie tomēr nav uzlabojuši savu darba kvalitāti, turklāt cipars kādu viņ i plēš par jaunām detaļām ir vienkārši pi***c.

    turklāt lietotiem ventiem nav nevainas, ja kompim atsakās māte, procis, displejs, jebkas un kompis ir nolemts kā donors, detaļai visticamāk nebūs nekādu problēmu, viņ i strādā gadus 5 + bez problēmām.

    jauns tikai ebayā vau specifiskos ārzemju hardware parts i-veikalos (kur pagaidām gan man vēl nav bijusi tā laime iepirkties) 🙂

    ps, nevisiem laptopiem atskrūvējot aizmugurējo vāku vai noņ emot klavieri – dzese būs izlikta kā uz delnas, citiem nāksies kompi izjaukt pavisam lai tiktu pie tās. tas gluži nav izdarāms 5gadīgam bērnam, bet cilvēkam bez tieksmes ko darīt ar spēku, paņ emot priekšā servisa manuāli ar to nevajadzētu rasties nekādām problēmām

    #221954
    Snorx
    Participant

    Piedod izredzētais, bet 7 gadu laikā vēl neesmu redzējis nevienam HP,acer,FS vai pat Asus portablim ventilatoru ar ball bearring(gultni)- kam tu gribi iestāstīt, ka lietots parastais vents novilks 5 gadus, nekrītot uz nerviem vai nenoķīlējot, izņemot gadījumu, ja tas mētājas plauktā? Pat ball bearring venti tik ilgi pārsvarā nenovelk, arī gadījumos ja jamos regulāri eļļo. Kaut gan neesmu redzējis daudz LV pirktus lapšus, kas intensīvā darbā būtu paši tos 5 gadus novilkuši. Lapši virs 5 gadiem ir redzēti tikai kā second hand kaut kur no UK vai tā gala ievesti.

    Par jau pieminēto kantori runājot- tas nu ir pēdējais kantoris, kurā es dotu savu kompi labot. Pagājušajos Z-svētkos jau redzēju viņu “kompetenci”- 3 dažādi HP lapši gāja pa garantijas remontu, principā vienam bija video sācis artefaktus mest, otram diagnoze- dv6000 :D, trešajam viens RAMs atteicis. Tā kā visiem bija vēl garantijas, tad sūtīju uz augstākminēto kantori, jo viņi par to ir atbildīgi Latvijā. Visrēcīgākais, ka visiem tika atteikta garantija, turklāt visiem viena diagnoze- ieliets ūdens un paši taisījuši vaļā, līdz ar ko beigta MB(dv6000 tas nu būtu skaidrs), turklāt bojātas garantijas plombes(uzlīmes “warranty void if removed”). Tā kā vienīgais, kurš bija taisīts vaļā (lasi atvērts RAM vāciņš) bija trešais, tad man no tā brīža ir skaidra tā kantora nostāja pret garantijas remontiem. Tam visam piedevās vēl visiem šiem klientiem tika nokāsts par diagnostiku un noteikta vienāda cena, ja nu klients vēlas labot, 195Ls.

    Starp citu šis kantoris bija arī PTAC ekspertu listē, tā kā klāt caur PTAC viņam arī nevarēja tikt…

    #221955
    izredzētais
    Participant

    Snorx, par ventiem un lapšiem var strīdēties ilgi un dikti 🙂 neiešu taāu iespringt par lietām kurām nav vērts strīdēties, vienam ir bijusi viena pieredze, citam cita, tad nu katrs pieturās pie tā ko pats ir pieredzējis.. vairāk būtu jāpievērš uzmanība kas tas par lapsi ir – budžeta vai dārgā gala, loģiski ka lētie plīst daudz ātrāk, kā arī gandrīz katram zīmolam ir lētā gala lapši. ir arī tādi, kur lēti sūdi tiek pārdoti kā dārgās vai vidējās klases datori – piemēram gaujas, zemenes un tamlīdzīgi sūdi ar kuriem tāpat kā dv6000’šajiem nenovēlu nevienam iegrābties.

    Snorx, arī tiesu sistēmu var notiesāt, nemaz nerunājot par kaut kādiem garantijas ekspertiem, ganjau taisnību var pierādīt, bet kurš gan grib ķēpāties? 🙂

    savukārt par ram vāciņ a atskrūvēšanu – neesmu redzējis user manuāli kur ar ilustrētiem zīmējumiem nebūtu aprakstīts kā tas ir izdarāms, skaidrs ir viens – tas ir atļauts.

    ar ūdeni gan ir savādāk, to ir pavisam elementāri pierādīt: veidojas tādas kā nogulsnes, tad ej nu saproti kurš kuru āakarē – tavi klienti tevi vai servicenet tavus klientus..

    #221956
    Aldis
    Participant

    Par pieredzi- Nu man vecu vecam pensionētam laptopam jau kādi gadi 7, HP omnibook, bet kūleris turās orģinālais, un nekas negrab, pat cieto knapi var dzirdēt! 😀 Līst iekšā un kūleri labot man nav bijusi vajadzība un tas nav arī nekad bijis! 🙂

    #221957
    Snorx
    Participant

    Nu tos klientus es personīgi ļoti labi zinu- viņi pat baidās nepareizi kompi izslēgt, nerunājot nemaz par tādu lietu kā skruvgriežņa turēšanu tuvāk par 10m no kompja 😀 Par tām nogulsnēm- zinu to variantu- tad, kad garantija bija atteikta, tad jamie tika veiksmīgi preperēti un pa daļām nopārdoti(atskaitot protams to, kuram vienkārši pielikām citu RAMu)- ne smakas no nogulsnēm, turklāt visas Warranty void uzlīmes bija savā vietā…

    #221958
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izbrinijos, jo man tiesi tada pati problema manam dv7. Saka peksnji ruukt ventilators, itka lidmasinas propeleris 😀 pec gada rukshanas vinjs nospraga pa visam. Man sakuma teica, ka vaina ir bukses, jo vinjiem nav gultnji.

    Tagad mekleju jaunu, rit atskruvesu un parbaudisu vai nav aizdirsies, utt.

    #221959
    markei
    Participant

    Gadījumā kādam nav beigta plate no šā dv7-XXXXxx AMD. Pa simbolisku naudu paņemtu, piemēram 5eur.

    #221960
    markei
    Participant

    Gadījumā kādam nav beigta plate no šā dv7-XXXXxx AMD. Pa simbolisku naudu paņemtu, piemēram 5eur.

    #221961
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Rinkēvičs atzinās ka ir pedofils. Š eit pāris kadriem tā kā derētu nākt klajā ar atzīšanos nekrofīlijā.

    dv7 rezerves daļās ir pa pilno katrā darbnīcā. Aizej un uzprasi, gan jau ka varēsi sarunāt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā