Iesakiet LCD TV priekš virtuves,ap 20 collām,lētu.

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Iesakiet LCD TV priekš virtuves,ap 20 collām,lētu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150570
    shadowmen
    Participant

    Iesakiet normālu LCD tv ar ko varētu virtuvē skatīties tv…rēķinot,ka tuvojas smagā ātruma digitālā tv ,tad laikam vajadzētu ar iebūvēto dekodieri(lai nav jāpērk atsevišķi dekodieris)..sajēga man īsti nav par tv,tāpēc gribu zināt vai noperkot tv man būs viņa kur iespraust anteni(vai vispar digitālajai tv ir vajadziga vairs antene?)..

    galvenais iesakiet man tv ar kura izmērs ir ap 20 collam un es varēshu dotajā brīdī skatīties parasto televīziju un kad visiem būs obligātā digitālā tv ,lai arī tad varētu skatīties tv.

    cerams,ka pietiekami skaidri izteicos,saprotiet nav viegli…

    #227704
    shadowmen
    Participant

    vai sitads derētu man??

    https://www.brivi.lv/lcd_televizori/23collas/p_164524

    it ka uzrakos,cik saprotu antenu vinja iesprausts varēšu,un DVB-T uztvērējs ir(bet vai tas ir MPEG 4 vai MPEG 2??)cik saprotu virszemes tv vajadzēs MPEG 4…

    #227705
    elvisburdajs
    Participant

    Kāds būtu aptuvenais budžets?

    Š im (links) ir laba cena un Mpeg4. Cik paskatījos arī atsauksmes ir labas. 🙂

    #227706
    shadowmen
    Participant

    nju apmeram sads ari butu budzets,120-180ls maksimalais…tad sanak ,ka sitaja varu iespraust antenu un skatities tv un kad bus digitala,tad uztverejs ari nebus japerk,ja??

    sitais tavs variants ir oki(ja vien viss atbilsts maniem jautajumiem pirmaja rindkopa)….

    ko saki par sito https://www.xnet.lv/index.php?zoomid=168243&kas=Samsung+P2270HD+%2B+Sienas+stiprin%C4%81jums+komplekt%C4%81

    ar ko labaks salidzinajuma ar tavu variantu(neskaitot displeja izmeru)…

    bet vispar baigi sakarigs liekas tavs variants. 🙂

    #227707
    elvisburdajs
    Participant

    Nu tas otrs ir nedaudz lielāks un labāks, bet abi pēc specifikācijas ir daudzmaz vienādi.

    Reku pirmā televizora apskats šeit.

    Ja vari atļauties, tad ņem to dārgāko variantu.. 🙂

    #227708
    aoma
    Participant

    Cik collas jūs ieteiktu tualetes televizoram? Telpa plaša, kopā ar vannu.

    #227709
    elvisburdajs
    Participant

    aoma, Apple ipod touch. 😀

    #227710
    shadowmen
    Participant

    paldies elvi 🙂 janem bus otrais ,izlasiju apraxtu-iepatikas…vecmamminjai davana bus sagadata :)Liels paldies 🙂

    #227711
    elvisburdajs
    Participant

    shadowmen, Nav par ko. 🙂

    #227712
    aoma
    Participant

    elvisburdajs, paldies par ieteikumu, bet aizgrauztais ābols man asociējas ar pārtiku un tualetē ko tādu lietot būtu perversi 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā