Iespējams, varētu pārdot Creative SB X-Fi Titanium skaņas karti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Iespējams, varētu pārdot Creative SB X-Fi Titanium skaņas karti

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162352
    russo
    Participant

    Stāv man kompī neizmantota un sen Dateksā iegādāta skaņas karte.

    Kādreiz biju stāvā sajūsmā un pa lielam arī tagad negribu pārdot, bet reāli es viņu vairs neizmantoju jo W10 netiek atbalstīts un uz W7 netaisos pāriet.

    Tāpat dažu gadu laikā W7 aizies pie dieviem un nav jēga pisāties.

    Karte ir ļoti laba. Ir saglabāies arī Software disks ar reģistrācijas atslēgu.

    Uz W10 pie dzīvības dabūju, bet nestrādā 95% no funkcionalitātes. Tik vien kā vienkārši izdod skaņu pa Optisko. Uz mini jack neesmu mēģinājis jo vadi tālu jāmeklē.

    Tādai raritātei vispār varētu būt pieprasījums? Ja ir, tad kāds?

    #326887
    m_janis
    Participant

    Tā vietā, lai izmestu mēslu W10, atsakies no samērā labas kartes. Apsveicu !

    #326888
    ruukjis
    Participant

    Ko tu tur murgo!? Manā kompī ir uz mata tāda pati skaņu karte un arī W10. Tiesa bija mazliet sex un daudz daudz googlēšana, kamēr dabūju dzīvu Consoli, bet viss strādā – pilnīgi viss.

    #326889
    russo
    Participant

    Domāju, ka es esmu slinkāks par Tevi. 🙂

    Nokačāju tikai pēdējos esošos draiverus un softu. Konsole strādā labi ja katru trešo reizi. Pārslēdzoties starp režīmiem vispār nokaras un nākas skaņu dzelzi restartēt. Nospiežot ne to pogu, atkal viss nokaras. Vnk ZB.

    Nav man tik liela pacietība, lai pisātos ar pareizo dll utt piemeklēšanu.

    Ja Tu esi saglabājis smuku arhīvu ar vajadzīgajiem failiem, būtu pateicīgs ja padalītos. 🙂

    Taisnības labad – sameklēju parastos vadus, ar tiem strādā labāk.

    #326890
    ruukjis
    Participant

    Vakarā būšu mājās aizsūtīšu PM linku ar failiem. Tur ne tik daudz pareizie faili, cik lietus dejas ap instalēšanas secību… Konsole=>alķīmija=>draivers… vai konsole=>draivers=>alķīmija… neatceros, sen tas bija. Es garantēju, ka būs kļūdas, kuras nāksies googlēt.

    Bet tā ir mūžsena problēma ar Creative – +/- sakarīgs dzelzis, bet draiveri pilnīgs haoss un miskaste. Tā bija ar Audigy 2 zem Win7 un tagad tas pats ar X-Fi zem Win 8.1 un uz augšu.

    #326891
    russo
    Participant

    BTW – pieslēdzot caur vadiem skaļruņos parādās tāda kā augstas frekvences klusa “pīkstoņa”, kuru nevar nekādīgi novākt. Nav svarīgi skaņa tiek padota vai netiek. Pīkstoņa paliek. Sistēma Z-5500

    Pārslēdzoties uz optiku – pīkstoņa pazūd.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā