Interneta pakalpojumu sniedzēji Rīgas centrā.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Interneta pakalpojumu sniedzēji Rīgas centrā.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149427
    RicoPico
    Participant

    Labrīt! Labprāt uzklausīšu ieteikumus un atsauksmes par provaideriem Rīgas centrā. Kā gadijies, kā ne- pārvācos dzīvot uz Centru, un nu, esmu lielas dilemmas priekšā kuram ISP lai slēdzas klāt. Konkrēti interesē adrese- Pērnavas 12.

    Uz ārdurvīm uzlīmēts “Extranets” banneris, taču ielūkojoties viņu mājaslapā- neapmierina ātruma/cenas attiecība

    “Extra Maxi Pro Super Puper” tarifs, maksā 15 Ls, un ārzemēs down nets līdz 2048 kbit/s (2 Mbit/s). Vai nav smieklīgi? Lūkoju pēc Balticom neta, bet tam nav pārklājuma Pērnavas ielā. Saprotams, ka arī ar LTK kantori nevēlos pīties.

    Varbūt kādi ieteikumi? 🙂

    #209750
    usins
    Participant

    Kapēc nevēlies LTK? Un zb:lv? Ir tak daudzi varianti. Neesi kautrīgs un pajautā kaimiņiem kādu internetu lieto un vai ir apmierināti. Mācies runāt ar cilvēkiem. Es Tev nepateikšu labāko variantu, bet kaimiņi gan pateiks kāda ir provaideru attieksme pret viņiem.

    #209751
    RicoPico
    Participant

    LTK neapmierina ātruma/cenas attiecība. Turklāt mājas telefonu es neizmantoju, un slēgt līgumu tikai netam nav izdevīgi.

    Zb.lv nenodrošina savus pakalpojumus manā adresē.

    Izņemot pensionārus, es savā kāpņutelpā līdz šim nevienu saticis neesmu.

    #209752
    TokRa
    Participant
    #209753
    RicoPico
    Participant

    Daram tā: katrs nosauc kādus provaiderus katrs Rīgā zin, un tālāk jau es pats meklēšu kurš man der.

    #209754
    Professor35
    Participant

    man ir MICRONET 15Ls/12,5 MB(100Mb)arī ārzemēm ar optisko kabeli līdz mājai uz Maskavas ielas, reāli esmu gan redzējis ātrumu 8 MB

    #209755
    usins
    Participant

    Tev grūti pazvanīt pie durvīm? Pazīstu dažus penčus, kuri ir samērā advancēti tehnikā, un saprotās arī Datoros, internetā 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā