iPod Shuffle 4GB

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV iPod Shuffle 4GB

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150381
    archeens
    Participant

    Sveiki. Š ovakar esmu nolēmis pasūtīt sev mp3 atskaņotāju. Esmu uzsēdies patreiz uz ipod produktiem. Precīzāk ir interese paņemt ipod shuffle 4gb. aptuvenā cena ap 50Ls maksā. Vai ir kādas atsauksmes par viņu, labas, sliktas? Vai iespējams kāds par to pašu cenu varētu ieteikt ko labāku? Vienigais trūkums ir tas ka, ja grib savas austiņas apple vietā pievienot ir jāpērk belkin sadalītājs.

    šeit ir neliels ieskats par ipod shuffle unboxing.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xm_pyExUHQ8[/youtube]

    Vēlams atsauksmes šodien, jo tieši šodien gribu pasūtīt, jo līdz brīvdienām ir jādabūn. Paldies.

    #224737
    WerNeo
    Participant

    Nezinu, es jau nu ieteiktu kaut kādu Samsung ar skārienjūtīgo ekrānu – kārtīgu multimēdiju “mašīnu”. Un cena nebūt nebūs dārgāka. Bet nu, katram sava izvēle. Ja tīk Apple, tad pērc tik nost.

    P.S. Es gan netērētu tādu naudu, lai paklausītos mp3 vai mp4 🙂

    #224738
    archeens
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nezinu, es jau nu ieteiktu kaut kādu Samsung ar skārienjūtīgo ekrānu – kārtīgu multimēdiju “mašīnu”. Un cena nebūt nebūs dārgāka. Bet nu, katram sava izvēle. Ja tīk Apple, tad pērc tik nost.

    P.S. Es gan netērētu tādu naudu, lai paklausītos mp3 vai mp4 🙂

    Nu nebūtu jau arī slikts tas samsung, bet cik skatos, tad tie samsungi ar skārienjūtīgo ekrānu ir diezgan dārgi, pie 100Ls, ja no LV inet veikala pērk.

    #224739
    WerNeo
    Participant

    Pastaigā pa vietējiem elektronikas veikaliem. Ja nemaldos, tīri labu var dabūt ap 70-80 ls.

    #224740
    archeens
    Participant

    WerNeo wrote:

    Pastaigā pa vietējiem elektronikas veikaliem. Ja nemaldos, tīri labu var dabūt ap 70-80 ls.

    Š odien visus Liepājas elektronikas preču veikalus izstaigāju, sākot ar rietumu centru, un beidzu ar xl sala, baata, neko jēdzīgu neatradu. visur kkādu Coby, philips, samsungus vispār neredzēju nekur.

    #224741
    daGrevis
    Participant

    Nu manam draugam ir. Kvalitāte teicama. Viss ir, tikai viņš ir nu tik maziņš… Ļoti jocīgi… 😀

    P.S. Pērc tik nost! 🙂

    #224742
    nevertell
    Participant

    Pērc, es gan tavā vietā skatītos uz tādiem ar ekrānu. Bij man arī šafls, un tenterēties cauri gigabiksei pilnai ar dziesmām nebij forši. Tev būs vēl 4x neforšāk. Š…em kādu sony wālkmanu, ja vajag lētu un labu.

    #224743
    archeens
    Participant

    nevertell wrote:

    Pērc, es gan tavā vietā skatītos uz tādiem ar ekrānu. Bij man arī šafls, un tenterēties cauri gigabiksei pilnai ar dziesmām nebij forši. Tev būs vēl 4x neforšāk. Š…em kādu sony wālkmanu, ja vajag lētu un labu.

    tur tā lieta, vienmēr, kad man ir bijis pleijeris, arī tas pats mobilajā, man vienmēr dziesmas skan pēc kārtas, vai shuffle, pats neslēgāju, tāpēc man tas ekrāns nav svarīgs, esmu arī sagatvojis 4gb izlasi no savām visām dziesmām kompī, kuras visas man ļoti patīk un ir 320kbps. Neredzu vajadzību pēc ekrāna. Piekrītu citiem ekrāns būtu svarīgs, bet man noteikti nē. Galvenais, lai ir laba kvalitāte.

    #224744
    Wuu
    Participant

    Izskatās ka cilvēks vēlas “i” burtiņu un sen ir izlēmis.

    https://www.dateks.lv/cenas/69/36314_creative_zen_mozaic_ez100_8gb_black.php

    Un ja vēlies kvalitāti, jau laicīgi domā par kārtīgu austiņu iegādi!

    #224745
    archeens
    Participant

    Wuu wrote:

    Izskatās ka cilvēks vēlas “i” burtiņu un sen ir izlēmis.

    https://www.dateks.lv/cenas/69/36314_creative_zen_mozaic_ez100_8gb_black.php

    Un ja vēlies kvalitāti, jau laicīgi domā par kārtīgu austiņu iegādi!

    Teikšu godīgi, šodien tieši šo aparātu es visvairāk pētīju Technoland veikalā, bet pārdomāju, jo cena tur bija krietni lielāka. Nemaz neliekas slikts. Papētīšu vairāk.

    #224746
    nevertell
    Participant

    Nu jā, tev nebūs jēgas no kvalitātes, ja nebūs kvalitatīvas austiņas. Kautgan ir jābūt kompromisam, starp in-ear sūdiem, un 10 kg auskariem, ar kuriem nevar iziet cauri durvīm.

    #224747
    archeens
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu jā, tev nebūs jēgas no kvalitātes, ja nebūs kvalitatīvas austiņas. Kautgan ir jābūt kompromisam, starp in-ear sūdiem, un 10 kg auskariem, ar kuriem nevar iziet cauri durvīm.

    Man ir labas in-ear sony austiņas, varu vēlāk piepirmt belkin kabeli, lai varētu pieslēgt savas in-ear austinas pie ipod.

    #224748
    nevertell
    Participant

    Nu tad vari apsvērt vai nu creative vai arī aipodu. Aipodam būs turīgāka baterija, bet tam būs ekrāns. Nezinu, man ābols patīk, bet mēdzu iegrābties. Parasti ir tā, ka ja tu neesi gatavs kaut ko nopirkt uzreiz kā redzi, tev tas nav jāpērk. Tā vismaz ir mana filozofija.

    #224749
    archeens
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu tad vari apsvērt vai nu creative vai arī aipodu. Aipodam būs turīgāka baterija, bet tam būs ekrāns. Nezinu, man ābols patīk, bet mēdzu iegrābties. Parasti ir tā, ka ja tu neesi gatavs kaut ko nopirkt uzreiz kā redzi, tev tas nav jāpērk. Tā vismaz ir mana filozofija.

    Jā patreiz es esmu starp to Creative un Podu, man vēl laiks līdz rītam izdomāt. Man parasti otrādi sanāk, steigā nopirktās lietas izrādās tās labākās.

    paldies par padomiem un ieteikumiem, es vēl rīt no rīta šeit iemetīšu aci, tākā, ja kādam ir vēl ko teikt droši rakstiet. paldies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā