Īsumā par gaidāmajām spēlēm šajā mēnesī

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Īsumā par gaidāmajām spēlēm šajā mēnesī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153746
    DeeMonS
    Participant

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/S/shift2.jpg[/img]

    Spēles profils: Shift 2: Unleashed

    Žanrs: Racing

    Izdevējs: Electronic Arts

    Izstrādātājs: Slightly Mad Studios

    Platforma: PC, Xbox 360, PS3

    Izdošanas datums: 1. aprīlis

    Daudzus iepriecināja jaunais Need for Speed virziens. Tā nu šīs spēles cienītājus iepriecinās atkārtoti. EA ir veikuši brašu soli un mums šoreiz piedāvās vel padziļinātāku un sulīgāku spēlēšanas prieku. Spēle mums piedāvās 145 automašīnas no 37 ražotājiem. Ar to visu varēsim izvizināties 36 dažādām trasēm. Paši EA saka ka: „spēle būšot viss reālistiskākā sacīkšu spēle jeb kad”, vai tā būs to gaidīsim pirmajā aprīlī.

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/M/mortal-kombat.jpg[/img]

    Spēles profils: Mortal Kombat

    Žanrs: Fighting

    Izdevējs: Warner Bros. Interactive Entertainment

    Izstrādātājs: NetherRealm Studios

    Platforma: Xbox 360, PS3

    Izdošanas datums: 21. aprīlis

    Gadi ir atkal pagājuši un tai saulē aizgājušās Midway studijas radītais bērns ir atkal atdzimis. Š oreiz gan spēli izstrādās NetherRealm Studios, kura daudz ir ieklausījusies fanos. Mortal Kombat mūs sagaidīs ar tēliem no pirmajām trim Mortal Kombat spēlēm. Katrs no šiem tēliem būs unikāls un spēs krasi atšķirties gan vizuāli gan tehniski. Spēlē būs padziļinātāka kaujas sistēma, tomēr labi noslīpēta, tā lai neatbaidītu jaunus spēlētājus. Iznākšanas brīdī redzēsim vai starp Fighting žanra spēlēm ir parādījies jauns cīnītājs.

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/T/the-third-birthday.jpg[/img]

    Spēles profils: The 3rd Birthday

    Žanrs: Horror, Third-Person Shooter, Action, RPG

    Izdevējs: Square Enix

    Izstrādātājs: Square Enix

    Platforma: PSP

    Izdošanas datums: 1. aprīlis

    Pagājuši ir 11 gadi un Parasite Eve spēles sērija ir atgriezusies, tikai šoreiz ar jaunu nosaukumu. Pati spēle šoreiz piedāvās visādu žanru jucekli, jeb uzskaitot horror, third-person shooter, action, un role-playing game. Š o žanra apvienojumu varēs baudīt PlayStation Portable īpašnieki. Izstrādātāji solot ka spēlē būšot plašākas funkcionālāa iespēja starp komandas biedriem (NPCs) un galveno tēlu. Izskatās ka PSP platforma arī tiks pie cienījamas spēles.

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/S/socom.jpg[/img]

    Spēles profils: SOCOM: Special Forces/SOCOM 4: U.S. Navy SEALs

    Žanrs: Tactical, Third-Person Shooter

    Izdevējs: Sony Computer Entertainment

    Izstrādātājs: Zipper Interactive

    Platforma: PS3

    Izdošanas datums: 20. aprīlis

    Zipper Interactive ir atkal dota iespēja izveidot SOCOM tikai šoreiz viņi to veidos uz PlayStation 3. SOCOM: Special Forces ir komandu bāzēta taktiskais šūters. Spēlē būšot pavisam savādāka slēpšanās aiz šķēršļiem, salīdzinot ar iepriekšējiem daļām. Būs arī jauns režīms kaujā Command Mode, ar kura palīdzību varēs redzēt kartē interesējošos objektus un vieglāk vadīt savus komanda biedrus. Viena no spilgtākajām īpašībām būs tā ka spēlē varēs izmantot Move kontrolieri un šī ir jau otrā hardcore spēle ar Move atbalstu.

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/D/darkspore.jpg[/img]

    Spēles profils: Darkspore

    Žanrs: Action-RPG

    Izdevējs: Electronic Arts

    Izstrādātājs: Maxis

    Platforma: PC

    Izdošanas datums: 28. aprīlis

    Pavisam drīz pie mums nonāks kārtējais action-RPG žanra pārstāvis – Darkspore. Kāpēc tad būtu vērts tam pievērst uzmanību? Kaut vai fakts, ka to ir radījuši The Sims franšīzes un Spore autori – Maxis. Varbūt daļu no jums tas uzreiz atbaida. Bet Darkspore noteikti nebūs svētdienas spēlētājam paredzēta izklaide. Jūs sagaidīs nežēlīgu mutantu ordas un asiņu jūras, tas viss ieturēts Diablo tradīcijās. Protams, Darkspore nav kārtējais klons ar citādāku grafisko noformējumu, ir dažādi jaunievedumi ar kuriem varēsiet iepazīties spēlē. Citējot spēles veidotājus: „Tā ir pavisam jauna veida action-RPG spēle.”

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/O/red%20river.jpg[/img]

    Spēles profils: Operation Flashpoint: Red River

    Žanrs: Taktisks FPS

    Izdevējs: Codemasters

    Izstrādātājs: Codemasters

    Platforma: PC, 360, PS3

    Izdošanas datums: 21. aprīlis

    Operation Flashpoint ir viena no tām retajām spēļu sērijām, kur spēlētājam tiek dota kontrole ne tikai pār savu kareivi, bet arī pār veselu vienību. Aprīļa otrajā pusē pie mums nonāks jaunākais Operation Flashpoint sērijas pārstāvis – Red River. Izstrādātāji apgalvo, ka spēle esot veidota pēc iespējas reālistiskāka. Tā kā nenāksies izbērt veselu aptveri tikai uz vienu pretinieku un vēl iemest ar rokas granātu drošības pēc. Veidotāji arī izteicās, ka spēle ir balstīta uz 4 spēlētāju co-op spēles režīmu. Tas gan vieš šaubas par spēlētāja vadītās vienības AI kvalitāti. Bet to visu un vēl citus labumus vai sliktumus varēsim noskaidrot pēc spēles izdošanas.

    [img]https://www.gamevision.lv/images/stories/Bildes_jaunumiem/P/portal4.jpg[/img]

    Spēles profils: Portal 2

    Žanrs: First person action-adventure, puzzle

    Izdevējs: Valve

    Izstrādātājs: Valve

    Platforma: PC, Xbox 360, Playstation 3, Mac OS X

    Izdošanas datums: 22. aprīlis

    Valve redzot, kā kritiķi sajūsmā lauž krēslus un spēlētāji arī ir apmierināti, ilgi nedomāja un sāka veidot Portal 2 tūlīt pēc pirmās spēles neapstrīdamās izdošanās. Spēles process lielā mērā būšot tāds pats – pārvietoties no vienas telpas gala līdz otram, atrisinot dažādas puzles ar portālu palīdzību. Noteikti būs arī dažādi jaunievedumi, kā jau visos turpinājumos. Pēc spēlētāju pieprasījuma arī būs ieviests co-op spēles režīms, lai varētu uzspēlēt ar draugiem.

    Raksta avots:

    http://www.gamevision.lv

    #265932
    nevertell
    Participant

    Shift 2, sūds pēdējais.

    #265933
    Jaunzems
    Participant

    Jo līkumu nevar izņemt uz 250?

    #265934
    nevertell
    Participant

    Nē, jo geimplejs dod tādu ideju, itkā tu brauktu ar fakin laivu. Debīlisms nav tas pats, kas reālistisks fizikas modelis. Esi spēlējis gran turismo ? Bez abs/tc/pārējā bulšita ? Ar stūri ? Es esmu. To pašu darīju ar šiftu. Otrais sūkā smagi. Pirmajam bija labi modi, kas izlaboja geimīgo fiziku. Bet otrais.

    Tas otrais…

    Pilnīgs sūds.

    Un nemaz nesalīdzināsim ar LFS un rFactor.

    #265935
    nitro
    Participant

    @nevertell Shift atshkjiriibaa no LFS vai GranTurismo nav simulator speele..

    #265936
    Jaunzems
    Participant

    nevertell, patiesība ir tāda, ka ir ārkārtīgi grūti uztaisīt spēli, kura patiks gan simulatoru cienītājiem, gan undergraudņikiem. EA vismaz mēģināja, cik gan veiksmīgi, par to var diskutēt. un nemaz nav tik slikts restarts pēc Undercover un HP3 (kauna nav to par Hot pursuit saukt..)

    Protams, man Forza 3 labāk patīk (ar visu nolāpīto G25), bet Shiftam nav ne vainas kā svētdienas spēlei. Ja tu esi noskaņojies spēlēt pa īsto, ņem Richard Burns Rally un LFS. LFS un rFactor var atļauties reālistisku vadāmību, jo viņu mērķis ir uztaisīt reālistisku vadāmību, nevis masu produktu!

    #265937
    nevertell
    Participant

    Ir gan viņam vainas, ja, kā jau minēju, mašīna vadās kā laiva.

    Pat ja tā nav simulātorspēle, neviena arkāde pirms tam nav mēģinājusi atdarīt fakin laivu.

    Un salīdzinātu feilu starp feiliem nekad nav labi. Pat ja tu dabūsi uzvarētāju, tas būs tas pats, kas izvēlēties garšīgāko sūdu no 3 sūdiem. Tā pat beigās tev mute smirdēs un tu vemt gribēsi. Varbūt mazāk, bet gribēsi.

    Un viņi sevi pozicionē tirgū kā simulatoru. Racing, nevis driving, whatever that means.

    Un pat ja tas nav simulators, kas tad tas ir ? Arkāde ? Ar nē. Bikses novilka, bet bučoties tik gribēja.

    #265938
    nitro
    Participant

    Nu..shajaa gadiijumaa vareetu buut ka vinji ar to simulaaciju domaaja reaalistisku braukshanas vidi aarpus mashiinas(koncentreetu uz eventiem un braukshanas kultuuru) nevis pashu braukshanu. Tie pashi Live For Speed izstraadaataaji atziist ka izstraadaat iistu fiziku un veel iedot to AI(kuru arii ir ilgi jaaveido) ir ljoti gruuti un ilgi..

    #265939
    Evers
    Participant

    Vēl aizvien pieturos pie apgalvojuma, ka NFS sērija gāja bojā ar Carbon parādīšanos, un, ka Underground 2 bija spožums un zelts.

    Tas kā mēģināja līdzināties Grid’am (Race Driver: Grid) ar savu Shiftu, bija vienkārši smieklīgi, parodija par tēmu vien iznāca. Un man liekas, ka pat arkādiskā Underground 2 vadība bija reālistiskāka par jaunajiem NFS gabaliem, kuros to vadību dažs grib dēvēt par reālistisku.

    Anyway, Flatout UC the best! 😀

    #265940
    Jaunzems
    Participant

    Underground storijs balstās uz lielāka spoilera un buferu uzlikšanu.

    #265941
    nevertell
    Participant

    Grūti ta ir. Un es nesaku, ka pat mans favorīts, GT5, simulē īstu braukšanu. Tas to dara līdz 95%. Kamēr neviens netriecās sienā.

    Un tu brauc kopā ar īštiem cilvēkiem.

    Un tu brauc tikai ar standarta mašīnām, netjūnētām.

    Un braukšanas spēlēs stŠrijam kā tādam vispār vietas nav. Tu brauc, tāpēc ka patīk braukt, nevis tāpēc ka gribi zināt, kurš beigās izdzīvos un kuru nošaus. Tas ir pēdējais idiotisms iesaistīt braukšanas spēlē stāstu.

    Man vispār baigi patīk “trends” mūsdienās, ka fps’os, rpg un 3rd-ps’os monolītisks stāsts sāk izzust, bet tas parādās braukšanas spēlēs un puzlēs. Vispār jau tā nav, bet ja mēs ņemam par piemēru COD un NFS, tad to diemžēl nevar noliegt.

    #265942
    Jaunzems
    Participant

    Tiesa gan, ir grūti pateikt, kas ir īsta braukšana un kas nav, ja IRL esi braucis tikai ar vecu Renault 19… kā es

    #265943
    nevertell
    Participant

    Da lab, es ar vēl tik pumpains tīnis esmu. Bet ja F1 braucēji ar identiski noregulētu formulu spēlē pa identisku trasi spēj uzstādīt identiskus ātrumus, es neiešu pats sisties pret sienu ar mammas škodu, lai kādam kautko pierādītu.

    Un protams, īsti simulatori ir tie, kur trases ir skenētas ar lāzeru, kā rFactor un iRacing. Bet man nav 250 lati jaunai stūrei, un 10 lati mēnesī, lai varētu braukt ar to stūri. Par tādu naudu var dabūt ejošu trešo bembi. Par to tu neko reālistiskāku nedabūsi.

    #265944
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    ka pat mans favorīts, GT5, simulē īstu braukšanu.


    GT sēriju lieto īsti sacīkšu braucēji, pagaidām neviena spēle nespēj ar viņu sacensties.

    #265945
    Nelabojams
    Participant

    Neesmu gan īpaši interesējies, bet spriežot pēc dažādu pārskatu saturiem, kvesti, kur bija jāpiepūlē funktieris un nevis jāslaktē visu, kas gadās ceļā vai arī mežonīgā ātrumā kaukur nezkur jātrencas, ir izmiruši kā šķira… Palabojiet mani, ja kļūdos. Pēc pēdējā KingQuest’a vēl tālajos 90tajos nekas jēdzīgs nav redzēts.

    #265946
    Evers
    Participant

    Starp citu, tas, ka pirmajā SHIFT jau bija nerakstīta prasība, ka jālieto klaviere ar P/S 2 portu, jo čerez USB nekas negāja, tas jau bija riktīgs feils. Bet trumpis visam ir tas, ka tā pati problēma spēlētājiem ir arī ar jauno SHIFT 2, man pat nav vārdu lai aprakstītu tādu stulbumu no veidotāju puses, varbūt vēl varēja tik līki sakodēt lai peli uz Com’a vajag? :> Par tādu brāķi ir grēks maksāt pat plikas matricas cenu. 😀

    #265947
    zivs
    Participant

    Wuu wrote:

    GT sēriju lieto īsti sacīkšu braucēji, pagaidām neviena spēle nespēj ar viņu sacensties.

    Atsauces [uz ticamiem avotiem]?

    #265948
    shb-
    Participant

    Portal2 ir mans favorīts šajā listā. Jau vairāk kā mēnesi stāv stīmā preorderēts 🙂

    #265949
    rasty
    Participant

    shb- wrote:

    Portal2 ir mans favorīts šajā listā.

    zelta vārdi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā