jaanji…alus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais jaanji…alus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162917
    albertino
    Participant

    nu taa tuvojas jaanji… taa teikt jaiepeerk alus kaartigam rautam…

    kaads zin kur pa leeto vareetu dabuut Riigaa izlejamo uzavas alus?

    mahimaa paslaik uzavas alus 0,5 gaishais iet pa 1,09eur… varbut kaut kur ir letak

    #330139
    samurajs
    Participant

    Kam tev vairumā užavnieks? Zini kā Latgalē kāzas rīko? Sākumā galdā tīrs šņabis, pēc tam vietējais ļurļaks… vēlāk viesiem tik un tā vienalga ko rīt lejā 😀 Paņem pāris pudeles Užavas un pavairāk Optima līnija bamšļus 😀 Rītā anyway būs sūdīgi, bet vismaz maciņš priecīgs 😀

    #330140
    Nelabojams
    Participant

    Labāk divkomponentu raķešu degviela – TipTop alus ar TipTop šņabi – ja kāds Top veikals ir tuvumā 😀

    #330141
    Andron MacBeton
    Participant

    + lētākais siers no Maximas, un AAAIZIET! BURNOUT!!! 😀

    #330142
    albertino
    Participant

    jaabrauc pie bruutes uz laukiem-papardees taa kaa leetais alus nederees

    gribeeju izlejamo uzavnieku divaas 5-litrenees saliet… jo man 20 stikla pudeles neerti neest autobusaa

    #330143
    web33
    Participant

    Taz užavnieks normāli išauj petardi viņš arī diezgan spēcīgs ja nemaldos virs 4,8% – 5.2% ņem tērvetnieku vai bauskas .

    #330144
    Quagmire
    Participant

    Paņēmu 5l Užavas, bet tā kā nākamajā dienā diezgan agri jābrauc, tad vai nu jāsāk no rīta, vai nu tikai kādu pusi izdzeršu.

    #330145
    Nelabojams
    Participant

    Izmantoju savu ģeogrāfisko stāvokli un paņēmu Brenguļnieku – 5 l gaišo un 7 l tumšo

    #330146
    garaisezis
    Participant

    man gan nesanāks laiks neko dzert, pārāk daudz darba atlikts uz pēdējo brīdi.

    #330147
    3Dklucis
    Participant

    E albert- es tev varu pateikt ko paši Ventspilnieki domā un saka par užavas izlejamo…..karoče ko tur teikt -vinš tur vars nav cienā jo izlejamais un pudeļu daudz atšķirās -pudelē ir ists alus izlejamais kautkada šnega palikusi…nav ritīgs-nefilterēts Pie mums topā otro gadu “brālis” nezinu kas šo cep….bet darba devējs ka traks uz šo un darbinieki ar nesmādē,jau pulkstens 17°° 3 purni palika zalāja guļam!!!:)

    https://www.google.lv/search?q=alus+br%C4%81lis+5l&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjrr7aosdLUAhXRbZoKHSL1BzcQsAQIRA&biw=1920&bih=950

    #330148
    3Dklucis
    Participant

    Man pa laimi darbi ir ,bet viņus sveetkos netaisos darīt,ar dzeršanu ari ir tā ka tas vis alicināts uz vecumdienām,pa laimi auto nevadu bez tiesībam-līdz ar to man ir svēts miers!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā