Jauna sadaļa: Preses Relīzes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Jauna sadaļa: Preses Relīzes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151413
    shady
    Participant

    Sveicināti lasītāji, lai gan bija plānots veikt izmaiņas topošajā portāla versijā, tomēr nolēmām, ka izmaiņas veiksim jau tagad.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_presesrelizes_1.png[/img]

    Kā redzat attēlā, tad ir jauna sadaļa: Preses Relīzes (PR) – šeit ari varēsiet ērti atlasīt sev vajadzīgo.

    Protams, sākuma lapā uz “sākuma” pārskatīšanu viss tiks parādīts kopā.

    Atrast PR sadaļu var arī caur foruma skatu, kur pārskatīt var arī senākus ierakstus, kas vairs nerādās caur sākuma lapas skatu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_forums_1.png[/img]

    Š ī sadaļa tika izveidota “kino jaunumu” vietā, kura laika gaitā bija stipri noplakusi, ja nu kāds tomēr vēlas kino jaunumus turpināt, tad lūgums informēt mani privāti.

    Ceru, ka šeit atkal nesāksies diskusija par PR vajadzību, šim ierakstam ir informatīva nozīme lasītājiem no administrācijas.

    #238127
    Wuu
    Participant

    Tad tie *** galvenajā lapā nerādīsies?

    =========

    Ceru, ka šādus postus vairs neredzēšu.

    #238128
    shady
    Participant

    Preses Relīzes būs sākuma lapā, bet lietotājs to var atlasīts: Raksti, PR, Dāmu paradīze – vai arī skatīt visu kopā”>Sākums[/color].

    #238129
    Wuu
    Participant

    Un kur tad prikols, vel vairāk izcelti preses relīzes? Un kas vainas “vēmekļiem”?

    #238130
    rATRIJS
    Participant

    Tā “navigācija” dalās uz divām rindām:

    https://grab.by/4TSP

    #238131
    Loading
    Participant

    Ļoti patīkami. Interesanti lasīt PR.

    #238132
    shady
    Participant

    Wuu – Varbūt sākam portālā pieminēt visus produktus, ko organisms izvada laukā pārstrādātus vai puspārstrādātus? Tad varēsim pāriet ari pie ģenitāliju nosaukumiem.

    Cilvēk “mīļais” tu esi sabiedriskā vietā, ja dzīvo tādā sabiedrībā, kur vari runāt visu, kas uz mēles, tad tas nenozīmē, ka šādi ir pieņemts arī citur. Man pret tevi tik tiešām nekas nav, bet lūdzu, tikai ievēro kaut kādas normas. Un pats galvenais, ka šo tu atkārto jau n-to reizi, ja tev nepatīk PR, tad nelasi. Un kā jau teicu – šeit netiek apspriesta PR vajadziba, tas jau tika izrunāts citā topikā. Vēlies padiskutēt, lūdzu – raksti man privāti, padiskutēsim un pat par leksiku nepiesiešos.

    —-

    rATRIJS – Jā, diemžēl nav atkarīgs no manis. Fox jau teica, ka nesuportēs šo V2 versiju. Gaidam V3, tad piesienamies pie visām kļūdām – un to darām obligāti:)

    #238133
    rATRIJS
    Participant

    Preses Relīzes var pārsaukt par PR 😛 Tas ietaupīs vietu un vairs nedalīsies (es gan nez vai cilvēki sapratī) 🙂 vismaz līdz v3 😛

    P.S.

    quick n dirti fix paņem vienu CSS rindiņu:

    pievienojam “white-space:nowrap” priekš “.ja-newsitem ul”

    tas aizņemtu max 1min. Paredzu jau, ka tas netiks darīts, bet ja nu 🙂

    #238134
    Foxsk8
    Participant

    rATRIJS: Kāda tev OS, liekas, ka jums Nix renderē fontu savādāk, līdz ar to, px nāk klāt, un pametās platāks. Vismaz uz Win Xp ir kā vajag. Labi, pārsaukšu par PR

    #238135
    grisha
    Participant

    MAn jau skjiet ka izdariijaat tieshi sliktaak. Deelj dazhiem durikiem, kas raud par preses reliizeem, tagad sakjeemojaat forumu.

    NEsaprotu, ko tie kjeemi var breekt, ja man kaada zinja neintresee, es vienkarshi nelasu vinju un miers.

    LIekat atpakalj kaa bija un miers, bet ne jau forumaa tagad iebaazhat.

    #238136
    samurajs
    Participant

    grisha: tas nav duriku dēļ, V3 tik un tā bija plānots atdalīt tēmas. Nekas nav saķēmots, turi ieslēgtu tabu “Sākums” un viss tev ir kā agrāk. Pārējie tabi tikai izpilda filtru lomu, kas ļauj lietotājam izdalīt to, ko viņš vēlas.

    Pie tam šie filtri atdala mūsu autordarbus no sadarbības partneru informācijas.

    #238137
    grisha
    Participant

    nu nerullee tas pasaakums javinjsh ir piesaistiits forumam. PArasti peetu svaigaakos ierakstus. TAgad tur ir pilns ar preses reliizeem. Foruma ieraksti gandriiz pazudushi. Vismaz no foruma jaunumiem izmet vinju.

    #238138
    Foxsk8
    Participant

    grisha: Speciāli taču forumā sadaļa ir nodalīta nost, taka pārējo foruma saturu, skatoties, tev tā PR sadaļa vispār neietekmē, kā vien sākuma lapā, sidebārā.

    #238139
    shady
    Participant

    Paldies, grisha! Tikko sapratu, ko centies pateikt. Bugu pamanīji – PR dublējumam iekš sākuma lapas – foruma sadaļas nemaz nebija jābūt. Visam jābūt pie rakstu bloka.

    #238140
    guitarman
    Participant

    Nu šitā jau labāk. Prieks ka tagad atšķiraties no citām populārām lapām kur lietotājam mēģina iebarot jebkuru drazu, un patīkami arī ka uzklausat apmeklētājus. Tā turēt!

    #238141
    elvisburdajs
    Participant

    Labi ka ir nodalīts, dažkārt tomēr arī preses relīzēs var atrast ko interesantu.. 😀

    #238142
    reGative
    Participant

    hmm, kāpēc man PR netraucē? Jo es lasu to, kas mani interesē. 🙂

    #238143
    buipisLV
    Participant

    Man gribētos tā, lai PR no sākuma pie visām ziņ ām neparādītos, bet tikai savā kategorijā. Ja PR ir laba un interesanta, tad lai tā nokļūtu sākumlapā, apmeklētājiem ir jāiedod 50 pozitīvas atsauksmes. Domāju ka šādi visi būtu apmierināti. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā