Kā un kur lai es uzstādu web serveri?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Kā un kur lai es uzstādu web serveri?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145904
    normis_161
    Participant

    Es esmu sācis mācīties pēc vienas grāmatas php, turklāt tā ir latviešu valodā. Laba grāmata. Viss sīki un smalki aprakstīts. Ja kādam interesēs tad grāmatas nosaukums ir Aleksandrs Zīvarts “PHP Soli pa solim” Apgāds “JD”

    Tur it kā bija aprakstīts, kā uzlikt web serveri, bet tā kā es tur izdarīju man diemžēl nesanāca, un šī iemesla dēļ es nevaru skatīties, kas notiek, kad es uzrakstu php kodu. Precīzāk es domāju, ka lai redzētu kā darbojas php kodam ir jābūt serverim.

    Tālāk pastāstīšu ko es darīju:

    1.Lejuplādēju programmu OmniHTTPd (trešo versiju) no mājas lapas http://www.omnicron.ca

    2.Palaidu programmu un paņēmu Default Virtual Settings, un saliku to, kas bija grāmata minēts.

    Bet viņš man nevarēja atrast manu web serveri. Tāpēc man ir jautājums, kāds vēl varētu būt variants par to kā varētu uzlikt web serveri, kā arī lai varētu apskatīt php koda rezultātu.

    #169478
    Foxsk8
    Participant

    Lai paskatītu savu kodējumu tev vainu jāraksta sava IP adrese un ports

    Piem: 192.168.123.245:80

    80 portu parasti arī izmanto skype un web serveri. Ieteikums skypam nomaini uz kādu citu portu.

    Vai vēl vieglāk ieraksti adreses laukā localhost vai 127.0.0.1 un arī redzēsi savu web serveri. Pareizāk, to kas tev uz tā atrodās.

    Ieteiktu labāk ņemt Vertrigo web serveri. Pats viņu kādreiz lietoju. Diezgan labs.

    P.S. Es vispār to grāmatu neesmu lasījis, jo nav vajadzīgas. Netā ir daudz info par PHP. Ieteiktu apmeklēt šo LV saitu, kurā tieši iet runa par un ap PHP un vēl citiem scriptiem. http://www.php.lv

    #169479
    nitro
    Participant
    #169480
    Foxsk8
    Participant

    Uz tavu jautājumu varu atbildēt tikai saistībā par apachi mysql. Tas ir opensource, tāpēc tev to nevajag legalizēt, licenzi. Kopumā tev nekas nebūtu jālicenzē, jo ja tu lieto opensource.

    #169481
    nitro
    Participant

    Vai tad taspac MySql nebija par maksu komerciaaliem meerkjiem?

    #169482
    Foxsk8
    Participant

    Man liekas, ka nē. Kā tad jau dažām Linux OS jau viss ir iebūvēts iekšā. Un ja uz visu OS, tev licenci nevajag, tad diezvai tev uz mysql kāds prasīs. Ja nemaldos priekš servera Freebsd ir labs.

    #169483
    nitro
    Participant

    edit: Nu skaidrs..paldies.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā