Kā uztaisīt ultrarevolucionāru softu, kas pārskaita $ ?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā uztaisīt ultrarevolucionāru softu, kas pārskaita $ ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145965
    asdasdasd001
    Participant

    Uzrakstiet, kā vai kaut kādu linku iemetiet, kur būtu pastāstīts, kā uzstisīt programmu, kas dabūn naudu no visādām bankām piemēram 2-4 milionus no katras un tad, piemēram to visu pārskaita uz default banku tā, lai to neviens nepamana. Pēctam arī pati programma visu izdara lai, neviens pa to vairs neuzina un piemēram beigās no bankomāta, kuru kāds izvēlās sāktu krist ārā kapeika un tad piemēram varēu nopirkt lamorgini galardo?

    #170022
    normis_161
    Participant

    Ja gribi tadu programmu tad pasam jadoma, jo neviens tev jau neies un neteiks ka to var izdarit, jo par to draud cietumsods.

    #170023
    preddetor
    Participant

    Tas buutu joks?

    P.S. Tu bankaa straadaa? 😀

    #170024
    samurajs
    Participant

    Aizmirsti par 2-4 milj. USD no katras bankas un nolaidies plauktu zemāk 😀 Tāda apjoma darījumi skaitās “aizdomīgi” un tādus kontrolē bankas operators LIVE. Pāris tūkstoši dienā no bankas – tas jau tuvāk realitātei.

    Ja man būtu tas softs – vienalga nedotu… pašam vēl vajag helīti, jahtu un rančo Havaju salās… + 10 milj. USD kabatas naudu :rofl:

    #170025
    Foxsk8
    Participant

    Ja arī būtu tāda hacxor proga, tad tu kā mirstīgais to nemaz nevarētu dabot, ne nopirkt, jo tev tādas naudas nebūtu, ne arī pietiekami labas zināšanas. :rofl:

    #170026
    asdasdasd001
    Participant

    bet es gribu sarkanu galardo

    #170027
    osh
    Participant

    Sēdies, divi. Nav smieklīgi.

    https://www.nikochan.net/link/5850/

    #170028
    zhagis
    Participant

    Autor!

    Tu takš esi humora vecis:)

    Ieej iekš boota un šo jautājumu uzdod Normals Cilveeks vai D_L.Dabūsi izsmeļošu atbildi:)

    #170029
    asdasdasd001
    Participant

    boot ir poo forums viņiem kaut kāds sajāts, nepatīk man tur uzsturēties

    #170030
    zhagis
    Participant

    autor!

    …bet te- Tevi arii neviens ar piena pudeliiti nepieradinaas!!!

    #170031
    samurajs
    Participant

    Autor, tu varētu sākt mācīties programmēšanu, lai tālākā nākotnē pats šādu programmu uzradītu.

    Kad mēs redzēsim šeit tavu bildi pie lamborghini stūres – labprāt tevi uzklausīsim. man tik liekas, ka papriekš šī bilde būs redzama stendā “Policija meklē” 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā