Kādi labākie usb flash uz sho datumu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādi labākie usb flash uz sho datumu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146042
    QueenZ
    Participant

    Gribeeju ar šo aptauju, noskaidrot kaadi aktuaalaakie un kaadus flashus iesakat tagad?

    Pats gan plānoju ņemt ap 4 GB…

    #170726
    shady
    Participant

    M79 veikals jau vien piedāvā 8GB flashus.

    => https://m79.lv/product/single/group/25/vendor/4/product/13536/MEMORY_DRIVE_FLASH_USB2_8GB_GENIE_PRO_PD2_A_DATA

    => https://m79.lv/product/single/group/25/vendor/119/product/22283/KINGSTON_8192MB_DATATRAVELER_SECURE

    Bet nopērkami jau noteikti ir daudz lielāki, cik tieši, nezinu – slinkums tagad gūglēt…

    #170727
    QueenZ
    Participant

    njaa, bet maxaaa arii tie 8GB flashi.. joprojaam dodu priekshoru 4GB. Var dabuut pa 25Ls, domaaju arii, ka tiiri pienemama cena 🙂

    #170728
    shady
    Participant

    Nu es tev neieteiktu pirkt tehniskas lietas maximā…

    Labāk pieleic 3ls un nopērc normāla veikalā:

    => https://m79.lv/product/single/group/25/vendor/111/product/22059/APACER_AH220_4GB_USB2_0_FLASH_BROWN

    P.S. – Iteiktu causkatīt arī citus veikalus, jo gan atrastu vēl lētāk.

    P.S.S. – Vispār jau izvēlētos Kingstom firmu.

    #170729
    QueenZ
    Participant

    shady wrote:

    Nu es tev neieteiktu pirkt tehniskas lietas maximā…

    Labāk pieleic 3ls un nopērc normāla veikalā:

    => https://m79.lv/product/single/group/25/vendor/111/product/22059/APACER_AH220_4GB_USB2_0_FLASH_BROWN

    P.S. – Iteiktu causkatīt arī citus veikalus, jo gan atrastu vēl lētāk.

    P.S.S. – Vispār jau izvēlētos Kingstom firmu.

    es nedomaaju maximaa, jau noskatiju m79 4GB pa 27Ls 🙂

    #170730
    usins
    Participant

    nelietoju, bet gribētu. Vnk tag mobilo varu caur vadu telefonu pievienoju un uz atminjas karti…

    #170731
    preddetor
    Participant

    Da baigo probleemu atrada… Tak njem peec iespeejas lielaaku… Es piem. nopirku pirms apm. gada 2 gb usb flash. Nesuudzos, bet reizeem pc nepielec ar pirmo reizi, ka kkas ir piesprausts pie jama, bet tas taa… atkodu to loogjiku: jaaskataas ports, kuru mazaak lietoju un kurs mazaak izjaats!!! 😀

    #170732
    shady
    Participant

    Apjoms nav vienīgais flash parametrs, piemēram, arī ātrums.

    #170733
    QueenZ
    Participant

    Nu jaa… arii aatrumam ir jaapievērš uzmanība, bet šiet konkrēti par kapacitāti..

    #170734
    samurajs
    Participant

    Pasaki man, gurķi: kāda jēga vispār tavai aptaujai? Kādu flešu gribu – tādu pērku!

    Es saprastu, ja būtu aptauja – kādas firmas flash uzskatāt par labāko (drošāko, ātrāko)!

    #170735
    preddetor
    Participant

    USB 2.0 high- speed atbalsts kaut ko jums izsaka? Tak nav jau arii vajadziiga kkaada HVZ kaada aatruma huinja, kuras cenu arii sastaada only speed… 😀 Kapacitaates zinjaa preddetor rekomendee 4 gb. Jamam ir pienjemama cena, un arii free space atliektiem galiem… Bet taa laikam es tik domaaju… :rofl: Tas buutu- tas apmierinaatu manas vajadziibas, bet manos uzskatos kautkas virs 4 gb jau liidzinaas kraana staipiishanai… Tas jau paliek smiekliigi, ja kaads, kam sad, tad jaaneesaa liidzi dazjas biuzhas, biku muzona un .doc suudi, un jams lieto 8 gb usb flash! :rofl: Viens daunis pirms apm. pirms pus otra gada nopirka identisku flash, kaa man, tikai es par savu sablekjoju 15 ls, bet jams 75 ls! Reeciigi, ne? Tik cerams jams neliidiis sjeit un neizlasiis sito postu… 😀

    P. S. Neesmu pok3! 😉

    #170736
    samurajs
    Participant

    Tos treknos flešus vajag tikai lai pārkopētu filmas. Citādi ar 1 GB pilnīgi pietiek.

    #170737
    preddetor
    Participant

    Nekam nederiigs topic! preddetor rekomendee sleegt ciet! Galu galaa ,mums katram ir savas vajadziibas, galu galaa! 😀 Un no taa arii mainaas vajadziigaa USB flash kartes kapacitaate! Tas ir secinaats, un viss! Vot taa!

    #170738
    QueenZ
    Participant

    samurajs wrote:

    Tos treknos flešus vajag tikai lai pārkopētu filmas. Citādi ar 1 GB pilnīgi pietiek.

    Nu paarsvaraa arii taapeec man gribaas shie visi high-gigs flash draivi 🙂 Jo man sanaak taa, ka es tagad dziivoju riiga (jo skola te) un tad pa weekendiem man sanaak braukt atpakalj uz laukiem un vest visas filmas/seriaalus tur… te es seezhu pie laptopa, un tur man ir desktop pc 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā