Kādu iemeslu dēļ nevar skatīties augstas kvalitātes fil

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Kādu iemeslu dēļ nevar skatīties augstas kvalitātes fil

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146277
    normis_161
    Participant

    Mans radās jautājums, kādam tad jābūt datora minimālajām prasībām, lai varētu skatīties augstas kvalitātes filmas. Vnk es lejuplādēju “Karība jūras pirātus” HD izšķirtspējā. Bet kad sāku skatīties, tad man sāka bremzēt skaņa. Un kādi tad varētu būt iemesli tam, ka bremzē vai nu skaņa, vai arī kad bremzē video, bet skaņa iet uz priekšu,kā arī vai ir iespējams kaut ko darīt (netērējot naudu) lietas labā, lai nu tomēr varētu normāli skatīties šādas kvalitātes filmu?

    p.s. Mana datora parametri:

    Procesors 2.4 GHz;

    Ram: 1 GB un 256 MB;

    Video karte: Geforce 7600 256MB

    #172902
    usins
    Participant

    nu varēji pateikt kādu pleijeri lieto. Ja uz windows bāzes, iesaku lietot WMP11.

    Jo tajam labs HD atbalsts, labāks nekā VLC 🙂

    #172903
    samurajs
    Participant

    Uz vecā PC arī man tas pats bija. Paeksperimentējot ar dažādiem pleijeriem – tomēr varēja izspiest rezultātu. Laikam BSplayer bija ritīgais.

    #172904
    anoniims
    Participant

    MAn arii taa bija. Man 1,86 Mhz C2D ! gb RAMS un taa pati Vkarte

    Vajag uzinstaleet Core AVC kodeku paku + Windows Media Player Classic

    1080p rips iet bez raustiishanaas 🙂

    Tikai man ir probleema ar NVidias Vkartes softu, nedabiigas kraassaas liekas virsuu 🙁 par to siikaak varat izlasiit manaa topikaa shjaa pashaa foruma sadaljaa…

    #172905
    Genādijs
    Participant

    Lai dies stāv klāt tam darba devējam kas pieņems tevi darbā par IT speciālistu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā