Kaut kas nav tā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kaut kas nav tā!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145896
    usins
    Participant

    Kaut kas nav tā ar lapu pēdējo nedēļu. Piemēram man ir 2 reizes jālogojas, lai tiktu iekšā lapā un tad man nerāda pēdējos komentārus, kaut arī tādi ira. Un kāpēc tagad jaunākie komentāri sadalīti 2 daļaās? jaunākie komenti un jaunākie komenti forumā? Tas nav ērti- vecais variants bija labāks.

    Vai kādam arī ir kaut kādas problēmas?

    Es iesaku, lai šo lietinju dabū gatavu- lai paskatās kas ar to loginu ira. Protams, ceru, ka tikai man ir tāda problēma. 🙂

    #169344
    normis_161
    Participant

    Man, piemēram, viss ir kārtībā. Tikai pa retai reizei kaut kas ne tā, bet tās jau ir manas problēmas, jo pats neesmu īsti savedis datoru kārtībā.

    #169345
    Foxsk8
    Participant

    Par ielogošanos man pašam tā bija, kad caur wap versiju šodien taisījos ielogoties. Par tiem komentāriem runājot. Ja neesi pamanījis, tad pirmais blooks ir tikai no ziņu un rakstu komentāri jaunākie, bet otrs bloks ir visu pārējo forumu komentāri. Tas tika izveidots tāpēc, lai visas tēmas nebūtu vienā putrā.

    #169346
    normis_161
    Participant

    Vienīgā problēmu, kuru es saskatu ir tā, ka vecajos tekstos daudz kur ir kvadrāti un tā dēļ tos nevar izlasīt. Kāpēc tā tas īsti ir? Man variants ir šāds, tas ir tāpēc, ka tika pāriets uz jauno servisu, un tā laikā tika sabojāta informācija. Kaut kas tamlīdzīgs, vai arī es galīgi maldos.

    #169347
    Foxsk8
    Participant

    Tu maldies. Jau cik reizes forumā ir teikts, ka notepad.lv pārgāja no windows-1257 encoding uz UTF-8 encoding. ja gribi redzēt vecās tēmas, tad tev pārlūkā ir jānomaina Character Encoding no UTF-8 uz windows-1257, bet līdz ar to viss pārējais būs ķeburos. Lielāko daļu pārtūlkojām, bet ne visu.

    #169348
    samurajs
    Participant

    Par to jau runājām… nācās pāriet no Baltic kodēšanas uz Unicode. Ja kādā vecā tēmā rādās kvadrāti- pamaini pārlūka uzstādījumos kodēšanu! Pārkodēt katru veco komentu ar rokām jau varētu, bet sorry- nav tik daudz brīva laika 😥

    Fox: kaut kā man liekas, ka pie ‘Skatīt jaunos ziņojumus kopš pēdēja apmeklējuma’ pievienojas tikai ziņojumi no augšējā bloka…, bet toč, ka ne visi… ar logošanos man nav bijis problēmu, lietoju AUTOLOGIN.

    #169349
    Foxsk8
    Participant

    Par to skatīt jaunākos ziņojumus ir tā, ka viņš rāda no visiem forumiem, bet ir tāds gļukains. To esmu ievērojis visiem phpbb forumiem. Koderi ieviesuši kaut kādu kļūdu, kuru labojumu jau meklēju ilgi un dikti.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā