Kur pazudis Network Connections ?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Kur pazudis Network Connections ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149203
    schinder
    Participant

    Tātad lieta sekojoša. Kādu nedēļu atpakaļ, dēļ tiem pērkoniem, ģerevnā pazuda interneti. Nu tie provaideri būtu sataisījuši un nu uzrādās problēmas pa dzīvokļiem.

    Kaimins Nr 1-atverot control panelī mapi Network Connections ir galīgs tukšums. Kur palika tās monitorinu ikonas ? Protams neiet internets. Ko darīt ? Wind XP.

    Kaimins Nr 2 -atverot to ikonu Network Connections ir tie monitorini bet ar sarkaniem krustiniem .Un tie krustini nepazūd ne pie kādām darbībām. (cipari pareizie, internets pienāk ) Vai var ko darīt? Wind XP .

    Nu pēdējais jau ir vest uz remontu. A paši tur neko nevar paprovēt ?

    #205618
    Wuu
    Participant

    Es draugam nomainīju tīkla karti un aizgāju ,zibens laikā interneta vadu arī vajag raut ārā!

    #205619
    schinder
    Participant

    Nu ja, bet rezultāds tāds i kāds i…

    #205620
    msh
    Participant

    Š inderi, iesākumam apskaties, kas tev iekš device manager darās. Ja variantam numurs viens tur nav nevienas pašas ikonas ar izsaukuma zīmi, maini tīkla karteli, kapeikas vien maksā.

    Wuu wrote:

    Es draugam nomainīju tīkla karti un aizgāju ,zibens laikā interneta vadu arī vajag raut ārā!


    Pie kā tev tava tīkla kartele ir pievienota – pie zibensnovedēja? Tad jā, raut ārā vajag obligāti. Es gan neredzu iemeslu, kāpēc vispār zibens laikā slēgt kasti laukā, jo tā darbojas tikpat labi kā parasti 🙂

    #205621
    schinder
    Participant

    Variantam Nr 1 -iekš device manager nav neviena dzeltena izsaukuma jo nav nemaz tāds -Network adapter…pazudis…vai kā…

    #205622
    izredzētais
    Participant

    uzskatu, ka tikai lauku mājām viss ir jārauj ārā. Rīgā starp daudzām mājām ir pratiski neiespējami noķert zibeni…. 🙂

    #205623
    msh
    Participant

    Ja tīkla kartele ir atsevišķa kartele, tad met ārā, jauna kaut kādus 3-4 ls maksā, ja iebūvētā, vispirms apsties, vai nav kaut kādā bezsakarā diseiblojusies.

    #205624
    schinder
    Participant

    Tā runā ka mums te ieblieza LMT mobīlajiem tornī …un tāpēc tā.

    #205625
    msh
    Participant

    izredzētais wrote:

    uzskatu, ka tikai lauku mājām viss ir jārauj ārā. Rīgā starp daudzām mājām ir pratiski neiespējami noķert zibeni…. 🙂


    Re re, vēl viens, kam latvijā eksistē tikai visuma centrs – vienīgā pilsēta 😀

    #205626
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Š inderi, iesākumam apskaties, kas tev iekš device manager darās. Ja variantam numurs viens tur nav nevienas pašas ikonas ar izsaukuma zīmi, maini tīkla karteli, kapeikas vien maksā.

    Wuu wrote:

    Es draugam nomainīju tīkla karti un aizgāju ,zibens laikā interneta vadu arī vajag raut ārā!


    Pie kā tev tava tīkla kartele ir pievienota – pie zibensnovedēja? Tad jā, raut ārā vajag obligāti. Es gan neredzu iemeslu, kāpēc vispār zibens laikā slēgt kasti laukā, jo tā darbojas tikpat labi kā parasti 🙂

    Man draugam privātmāja iespēra ,2 televizori , dators ar monitoru ,kaut kāds elektroniskais pulkstenis aizgāja pa gaisu! 😀

    #205627
    izredzētais
    Participant

    msh, ne tā tas bija jāsaprot. vienk dzīoju Rīgā tādēļ tas arī pirmais galvā ieskrēja.. neteicu “tikai Rīgā” 🙂

    #205628
    m_janis
    Participant

    msh wrote:

    Tad jā, raut ārā vajag obligāti. Es gan neredzu iemeslu, kāpēc vispār zibens laikā slēgt kasti laukā, jo tā darbojas tikpat labi kā parasti 🙂


    Fascinē tavs naivums :D. Neesmu ļauns, bet domāju, drīz vien tu mainīsi savu optimistisko uzskatu :devil:, ja vien nesēdi aiz nopietna UPS , kurš filtrē ne tikai elektrību, bet arī interneta pieslēgumu . Negaisa laikā tīkla kartes sprāgst kā mušas un nebūt ne laukos. Gan Rīgā, gan Ogrē zinu pietiekami daudzus, kuriem ne tikai tīkla karti (tas vēl nieks), bet arī MB un vēl šo to pēc negaisa nācies mainīt – un visi daudzstāvenēs, ne privātmājās lauka vidū. Pilnīgi pietiek, ja zibens iebliež pa kaut ko tuvu kabelim, (kuri pilsētā smiki stiepjas no vieniem bēniņiem uz otriem pa visu kvartālu) lai tajā inducētos detaļu nokaušanai pietiekams lādiņš.

    #schinder: Abos gadījumos jaunu tīkleni. Un lūdz Dievu, lai neuzrastos vēl citas problēmas (tādi “pussasperti” dzelži (MB) mēdz arī lēnām mirt).

    #205629
    schinder
    Participant

    Paldies ! Tev m_janis īpaš.

    #205630
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    Es gan neredzu iemeslu, kāpēc vispār zibens laikā slēgt kasti laukā, jo tā darbojas tikpat labi kā parasti 🙂

    nu tu pateici dumju domu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā