Kuras firmas cietajiem diskiem Jūs dodiet priekšroku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kuras firmas cietajiem diskiem Jūs dodiet priekšroku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146012
    Foxsk8
    Participant

    Š eit nu variet izteikties, kuri cietie diski (HDD) pēc Jūsu domām ir labākie un kāpēc.

    Es priekšroku dodu Seagate cietajiem diskiem, jo tie ir stabili, droši un izturīgi. Ar lielu ietilpību un saprātīgu cenu.

    #170449
    shady
    Participant

    Es izvēlos ar labāk “seagate” – kaut kā labas atsauskmes un man pašam ar strāda tīri ok.

    Bez tam..”maxtor” jau tagad ir zem tās pašas “seagate”;) => https://www.seagate.com/maxtor/

    #170450
    osh
    Participant

    Man principā pohuj.

    Š…emu jebko no kvalitatīvajām firmām.

    Sobrīd stāv kompī 250GB Western Digital + Smasung 40GB, par abiem brendiem neko sliktu nevaru teikt, kaut gan Samsung cietņus mēdz smagi nodirst, man ar tiem nav bijušas problēmas.

    #170451
    shady
    Participant

    Nē, nu piekrītu – “Western Digital” ar skaitās labs brends.

    Par samsung: mana subjektīvā pieredze – viens hdd nosprāga pēc 3 gadiem, otram čakars un nevar izmantot PM – tikai gparted ņem pretī, lai varētu ko sačainīt ar partīcijām…

    Protams, tā ir tikai subjektīva pieredze un nevar uzskatīt to par objektīvu, BET…kādēļ tik daudz to subjektīvo pieredze, kas ir negatīva, ir par samsung?

    #170452
    usins
    Participant

    Lietoju be4zbrenda cieto kkad sen kkaads HP un tiri piri cipariņi. Tagad Samsungcieto 🙂 nekāda vaina (tpu tpu tpu) 🙂

    #170453
    samurajs
    Participant

    Es arī par SAMSUNG esmu dzirdējis tikai negatīvo un konkrēti par precīzās mehānikas izstrādājumiem – HDD, DVD-RW, digitālās kameras. Par to par SAMSUNG TV un monitoriem (u.c. tīro elektroniku) tikai labas atsauksmes.

    Pats neriskēju un lietoju Western Digital HDD.

    #170454
    crs
    Participant

    samsung vs WD => Westerniem stipri zemāks brāķa procents (infa no tiem, kas tirgo šos 2 brendus)

    #170455
    Jonis
    Participant

    Pašam i 2 Samsungi. Arī šo to esmu dzirdējis, viens kalpo vēl godam (kadus 4 gadus) otrs (320nieks) atsprāga pēc pus gada 😀 maukas bled….. :wtf:

    #170456
    Faust
    Participant

    Man nekas nav pretī pret Samsung… :die:

    #170457
    memorex
    Participant

    Priekšroku dodu Seagate

    #170458
    preddetor
    Participant

    Man jau arii vienalga… Man bija pa pusei nospraadzis viens Maxtor 60 GB HDD. No rokaam biju pircis no viena loha un jau pēc 3 gadiem saaka chakareeties… :grr: Ar Samsung 160 gb problēmu nav, un nesuudzos. Vieniigaa fignja baigi karst, taapeec iespraudu HDD kuuleri… 😀 Pret samsung nevaru neko pateikt. Vieniigais videokamera nojaajaas… Western Digital HDD bija manaa pirmajaa PC, un padomaa tik… … peec 10 gadiem paarbaudiiju- maita iekjeeries!!! Pret galdu taa uzmaniigi padauziiju un aidaa! Aizgaaja!

    #170459
    Jonis
    Participant

    preddetor wrote:

    … peec 10 gadiem paarbaudiiju- maita iekjeeries!!! Pret galdu taa uzmaniigi padauziiju un aidaa! Aizgaaja!


    Kā? tu to cieto padauzīji? un sāka darboties?

    #170460
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā patās, man arī bija. Cietajam galviņa kaut kur klemējās. Domāju: Cietais ar galiem. Sāku šamo sist pret skapi, ar āmuru dauzīt, jo tā patās beigts. Vienu dienu domāju, vajadzētu vēlreiz uzmest aci, tavu brīnumu 20 GB cietais sāka iet, visus failus nolasīja, windu ielādēja, pat formātu uzmetu viss bija ok. Aiznesu un nopārdevu. :rofl:

    #170461
    preddetor
    Participant

    Pavisam vienkaarsi… ar saanu pret galdu, bet piesleegtu… A dauzu visu, kas manupraat taadeelj var saakt darboties :win: , un no jama aaraa naaca taada diivaina ritmiska chiikreeshana/ piixteeshana :hmz: . Saakumaa pat biku sabijos, jo vakaraa, kad ierambiiju PC man viss ir kluss, bet te taads peeksnjs beep & peep!!! 😀

    #170462
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Domāju: Cietais ar galiem. Sāku šamo sist pret skapi, ar āmuru dauzīt, jo tā patās beigts. tavu brīnumu 20 GB cietais sāka iet, visus failus nolasīja, windu ielādēja, pat formātu uzmetu viss bija ok. Aiznesu un nopārdevu. :rofl:


    apbriinojami kulturala riiciiba

    tev ir paaraak augsts moraales liimenis….

    #170463
    Foxsk8
    Participant

    Ja tu domā, par to, ka nopārdevu, tad tā jau ir mana darīšana, ko es ar ejošu mantu daru. Protams, ja cietais nebūtu gājis, tad jau pārdot tādu arī nevarētu. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā