Kurš ir labāks? Athlon VS Intel core 2 duo

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kurš ir labāks? Athlon VS Intel core 2 duo

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159595
    lanuciite
    Participant

    Sveiki tautieši, gribu jautāt, kurš ir labāks procesors ikdienas vajadzībām? Office, Internets, kāda spēle?

    Intel Core 2 Duo e7400

    vai

    Athlon II x3 445

    Cenas ziņā uz pusi atšķiras. Apskatījo šo te testu –

    https://www.cpu-world.com/Compare/338/AMD_Athlon_II_X3_445_vs_Intel_Core_2_Duo_E7400.html

    Bet tikuntā īsti nav skaidrs kurš kuru ?

    Situācija ļoti vienkārša kādēļ ir ši izvēle, ir divas plates LGA775 un AM3+ kuru likt virtuvē pie plīts nezinu, tādēļ arī jautāju 🙂

    #307849
    Quagmire
    Participant
    #307850
    grisha
    Participant

    Lai izveeleetos AMD, ir jaabuut galigi kjertam. Lai nu ko, bet AMD ir peedeejais, ko izveeleeties.

    #307851
    Aldis
    Participant

    Tas AMD nedaudz labāks pēc visiem cipariem.

    Man, līdzīg kā grisham 😀 uzticība AMD pročiem nav, tamdēļ pats iespējams izvēlētos Intel core 2 duo.

    #307852
    ruukjis
    Participant

    Jo?

    #307853
    Oxys
    Participant

    Tā kā man visu mūžu ir AMD tad es saku ņem to Athlon! 🙂

    #307854
    lanuciite
    Participant

    50/50 Nu ko paņēmu Athlonu! Jo – kalpošanais laiks mani uz doto brīdi neuztrauc, protams 1gads būtu pārāk maz, bet cena ir tīri neko. Turklāt par Intel cenu hm kaimiņš zināja stāstīt ka pirms 3 gadiem šams esot pircis šo procesoru pa 75Ls , bet tagad cena iz uzaugusi hmm. Lai nu kā paņēmu AMD- ak jel piedodiet man jel skeptiķi :/

    #307855
    Aldis
    Participant

    Man atkal no visiem gaziljons datoriem bijuši, un tagad arī kalpo tieši «Intel» proči. Ar AMD man ir bijušas mūždien vairāk problēmas, nu jau sen – bet sakomplektējis biju sev labu datoru uz AMD bāzes, tas bye bye pateica 3 mēnešu laikā.. 😀 Nosvila CPU. Tas ir rets gadījums, tamdēļ arī atturos no jamiem.

    Emm.. un man stāv divi lapši, no ’07 gada ar AMD. Nākuši ar Vistu komplektācijā, abi noģībuši līdz pakāpei ka nav labojami. Š ķiet mātene, otram gpu palidojuši. Itkā proči dzīvi – nav testēts uz citiem fiziskiem dzelžiem.

    Nu un šajā gadījumā tīri iepostēju ka pēc izdevīguma viedokļa šoreiz AMD ir labāks variants – ņemot pēc parametriem, gan cenas, bet paša pieredze nav no tām labākajām.

    #307856
    nevertell
    Participant

    Izvadīt var daudzi, bet analizēt un validēt ievadi tik retais.

    Kādiem mērķiem tad lietosi to trīskodolnieku ? Ja spēlēm un tas būtu e8xxx, tad vienozīmīgi hujintels. Bet tas nav e8xxx. Būtu mēs tev pateikuši vienozīmīgāku atbildi, ja būtu pateicis, kādiem mērķiem vajag proci.

    #307857
    lanuciite
    Participant

    Nu dārgum, ja tu nedaudz uzmanīgāk lāsītu, tad redzētu mana posta 1 teiktumu, tur arī ir rakstīts.

    #307858
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas tur ir rakstīts?

    Spēles ir gan Bioshocks gan Lines.

    Un ja pareizi prot instalēt pareizu OS tad var nopirkt https://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3681#ov un aizmirst par elektrības rēķiniem un lielām kastēm. Bet nu next next saidošie jampampi tādu nespēs saklikot 🙂

    #307859
    Oxys
    Participant

    @Aldis

    Man vēl ar veco Sempron LE-1250 nav bijušas problēmas. Stāv jau kādu pus gadu ar mazu overclock līdz 2.8 Ghz. 😀

    Apmēram ~7 gadi man ir šis procesors datora un es nevaru sūdzēties. 🙂

    Ar windows 7 tiek galā bez lielām problēmām.

    Kā nu kuram tā pieredze ar procesoriem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā