Labs Spēļu konrolieris.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Labs Spēļu konrolieris.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147782
    Creep
    Participant

    Tātad pirms mēneša sagribējās nopirkt spēļu kontrolieri (gamepad). Protams aizgāju uz maksimu un nopirku kautkādu manta variantu pa 10ls. Tā īsti tāpat nepatika tāpatās, un tagad pietam jau nosprāga (nu pogas pašas sāk spaidīties). Tātad esmu nolēmis nopirkt tagad kautkādu normālu firminieku.

    Iepatikās šitais:

    https://www.metaleks.lv/cenas/99/17356_logitech_gamepad_wingman_rumblepad_ii_wireless_963326_1914_logitech.php

    Dievinu faktu, ka ir wireless. Ir kādam pieredze bijusi ar šitiem verķiem?

    #187423
    memorex
    Participant

    Iesaku Wireless Xbox 360 Controller for Windows, vairāk geimus suportē

    #187424
    Creep
    Participant

    Ko nozīmē vairāk geimus suportē? Neesmu redzējis nevienu spēli, kas atbalstītu to xkastes kontrolieri bet neapbalstītu nevienu citu… Un ar ko šams labāks par to rumblepad?

    P.S. Netirgojās nekur PS2 pults pāreja uz usb? Tikai no ebay tādu var dabūt? Viena PS2 pults mētājās mājās. Un patīk man tā dualshock puļte 😀

    #187425
    memorex
    Participant

    Ļoti daudzas spēles neiet pilnvērtīgi ar citām pūltīm. Pārsvarā visas top spēles, kuras var spēlēt ar pūlti oficiāli atbalsta vienīgi xbox pūlti, vismaz es esmu saskāries ar šo problēmu. (GTA4,GRID, manliekas visas rockstar spēles u.c., piemēram nevibrē vai pa spēles menu nevar izmantot pūlti), tālāk gūglē… 🙂

    Protams vislētākais būs nopirkt pāreju, bet būs vienalga manis iepriekšminētās problēmas (Itkā nezini MS politiku)

    #187426
    Creep
    Participant

    Labi. Tikai izvēle starp rumblepad 2 un xbox 360 kontrolieri palikusi. Tam xbox variantam vienīgi biedē fakts, ka 2 augšējās pogas ir (vismaz apskatos raksta “two shoulder buttons”, kautgan pēc bildēm izskatās, ka ir 4… Anyway, viss ko es biju spēlējis ar to MANTA sadzīvoja tīri labi…

    EDIT; tā xbox 360 pults latvijā nekur nav dabonama… Nekur nav noliktavā un nav zināms kad būs. Ne vadotā versija, ne bezvadu…

    #187427
    memorex
    Participant

    Viss man pašām apnika, es pirkšu tikai un vienīgi Wireless Xbox 360 gamepadu, saņēmu pirms jaunā gada GTA4, slēdzu iekšā savu Wireless gamepadu, pūlts vispār nešancē spēlē, ne auto ne manuli iestatījumos (mēģinot likt savas kontroles). Protams citās spēlēs viss iet labi…

    #187428
    memorex
    Participant

    Tātad ir baigais jaunums, noderēs visiem, varbūt vēlak uzrakstīšu pamācību. Var emulēt jebkuru gamepad kā XBOX 360 gamepadu, tad viss iet super!!!

    #187429
    elvisburdajs
    Participant

    Uzraksti gan! Jo es arī gribu savu PS2 pulti pievienot datoram :money:

    #187430
    Creep
    Participant

    Elvi: vispirms pāreju vajadzēs. Ebayā ir…

    Kas attiecas uz emulēšanu: logitech game profiler ar der šitam darbam…

    P.S. kāds gamepads pašam, memorex?

    #187431
    elvisburdajs
    Participant

    Nu jā, būs jāpameklē. :hmz:

    #187432
    Creep
    Participant
    #187433
    elvisburdajs
    Participant

    Es šodien biju iegājis elkorā(brīvības ielā), staigādams ieraudzīju :hmz: ”hama PS/PS2 to PS3/PC converter” par 5,99ls . :money: Nopirku un skatos ka uz PC PS2 pults spēlē NeedForSpeed Underground 2 iet pat ļoti labi. Vibrācija :wtf: pagaidām nedarbojas (neesmu tik dziļi vēl pētījis), bet analogie kontrolieri strādā perfekti. :die:

    #187434
    Creep
    Participant

    Tur vēl palika? Toč būs jāiet aplūrēt, jo tieši viena PS2 pults stāv mājās. Kautkādi draiveri ar šamam nāca līdzi?

    #187435
    elvisburdajs
    Participant

    Veikalā vēl ir! Pašā aparātā iekšā ir viss nepieciešamais(instrukcijā viss rakstīts) :party:

    #187436
    memorex
    Participant

    Creep kautkas uz to pusi, bet kā jau teicu visām spēlēm. Tagad slinkums, jo jaunai GTA update man vispār vairāk neļauj izmantot gamepadu.

    #187437
    Creep
    Participant

    Khem, bet uz manu jautājumu neatbildēji: kāds tev pašam gamepads?

    #187438
    memorex
    Participant

    Man ir Gembird wireless no-name 🙂 Dabuju pa velti, strādā normāli, tikai vajag daudz baterijas… (4gab.). Bet manis minēta problēma nav tikai no-name ražotājiem, draugam logitech pūltij arī tas pats. Kad būs lieka kapeika paņemšu XBOX pūlti un miers, tāpat man vislabāk patīk ar pūlti dzenāt auto simulātorus. Un viņai aizmugurē ir pogas https://www.xbox.com/NR/rdonlyres/7D4C1AB7-F9BD-4A9C-B1E1-92C66026FA73/0/simxb360_wireless_screen2.jpg kas spiežas pakāpeniski (kā pedāļi)

    #187439
    Creep
    Participant

    Labi, pasūtīts rumblepad2 wireless versija, parīt pastāstīšu, kā man ies ar šamo…

    #187440
    deivs001
    Participant

    Jā, Xbox pultij ir divi trigeri, kas šūteros parasti ir kā mēlīte, bet vizinoties ar auto parasti gāzes un bremŠ¼es.

    #187441
    Creep
    Participant

    Par tiem trigeriem: mani tas pilnīgi un galīgi nesatrauc. Tāpat iekš FPS (ja vispār ar to gamepad spēlēšu kādreiz) nevaig to trigeri, bet braukšanā vienmēr ir vainu gāze grīdā, vai vispār atlaista.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā