Labs Spēļu konrolieris.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Labs Spēļu konrolieris.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #187442
    deivs001
    Participant

    kad sen senos laikos mājās bija Xbox, tad uzzināju, ka, piemēram, Forza motorsport nevar braukt kā NFS sērijas 😀

    #187443
    Creep
    Participant

    Kā tad tur jābrauc? 😀 NFS mīļākā sērija braukšanai (it īpaši most wanted)

    #187444
    memorex
    Participant

    Creep wrote:

    Par tiem trigeriem: mani tas pilnīgi un galīgi nesatrauc. Tāpat iekš FPS (ja vispār ar to gamepad spēlēšu kādreiz) nevaig to trigeri, bet braukšanā vienmēr ir vainu gāze grīdā, vai vispār atlaista.


    Nu tā var braukt vienīgi Need For Crap visās daļās, pat GTA tagad braukt ir grūtāk :duno: Man personīgi tie trigeri liekas ļoti liels pluss 😎

    #187445
    Creep
    Participant

    Tā, vakar saņēmu savu rumblepad.

    Līdzi nāca, kā jau parasti installācijas disks, duracell (!) (atvainojos, ja nepareizi uzrakstīju) baterijas, tāds mazs usb uztvērējs (nu labi, kas nu kuram mazs, pie ar vadu tomēr šams nāk, īpaši neatšķiras no xbox 360 bezvadu kompja uztvērēja), un protams pats rumblepad. Rokās jūtās ļoti labi, tikai mazliet jāpierod. Pogas un to izvietojums baigi patīk, beidzot arī redzu kvalitatīvu D-PAD (nu nav gan gluži tāds, kā dualshock, ka pogas atdalītas, bet tomēr. jāsaka, ka nesalīdzināms ar lētajiem gamepadiem, kuriem šams bija praktiski nelietojams). Vienīgi viens mīnuss šamam: analogajiem stikiem laukums ir kvadrātains, nevis aplis, līdzarto (vismaz man) liekas mazliet neērti spēlēt, bet gan jau arī pie tā varēšu pierast. Darbības rādiuss, kā jau rakstīts mājas lapā ir perfekts, blakus istabā pat varēja kontrollēt šamo. Un dzīvē tikpat smuks, kā bildēs 🙂

    Ja vēl kādi jautājumi, droši prasiet.

    #187446
    elvisburdajs
    Participant

    Jautājums skan šādi: Ko tad tu īsti nopirki? 😀

    PS. ja tu domāji šo https://www.xbox.com/NR/rdonlyres/7D4C1AB7-F9BD-4A9C-B1E1-92C66026FA73/0/simxb360_wireless_screen2.jpg tad es tur neredzu kvadrātainu D-Pad :wtf:

    #187447
    Creep
    Participant

    Creep wrote:

    Labi, pasūtīts rumblepad2 wireless versija, parīt pastāstīšu, kā man ies ar šamo…


    Š ito izlasīji?

    P.S.par to kvadrātainumu: nevis D-Padam, bet analogajiem stikiem (nez kā viņus latviski sauc). Tas laukums, pa kuru šamu kustināt ir kvadrātains (ar noapaļotiem stūriem mazliet).

    #187448
    elvisburdajs
    Participant

    Sorry neieskatījos, 🙂 bet tagad sapratu. :party: Es gan esmu pieslēdzis savu PS2 pulti un esmu ļoti apmierināts. Man laikam tā pults ir konfigurējama līdzīgi tavējai, jo 2 ir krustiņš 1 ir kvadrātiņš utt.

    PS. Kā tev tā logitech patīk salīdzinājumā ar PS2 pulti?

    #187449
    Creep
    Participant

    Īstenībā pat liekas mazliet labāka. Bet nu, PS2 pults ar dikti laba.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā