Lūdzu padomu cpu izvēlē

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Lūdzu padomu cpu izvēlē

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149934
    vitaalijs
    Participant

    Tātad tagad komplektēju sev kompi un esmu apstājies dilemmas priekšā pirkt uzreiz phenomu II X4 965 vai tagad paņemt piem. AMD ATHLON2 X2 240 2.8GHz pa 35 latiem un phenomu nopirkt pēc nu nezinu pāris mēnešiem vai pus gada, jo arī atlons būtu man piemērots pagaidām, vai arī nav jēga tā muļķoties un ņemt uzreiz phenomu….

    #216994
    vitaalijs
    Participant

    vēlviens prikols dateksā tāds –> AMD PHENOM II X4 925 AM3 ir, bet amd lapelē Search results for ‘PHENOM II X4 925’

    Your search has returned 0 results.

    #216995
    m_janis
    Participant

    Nu, ja esi tik bagāts, ka vari pēc pāris mēnešiem šo proci izmest un pirkt citu – uz priekšu 😀 . Es gan tavā vietā nedaudz pakrātu, aizņemtos u.t.t. un pirktu uzreiz, ja jau esi izlēmis, ka vajag.

    Un PHENOM II X4 925 AM3 tirgo visās malās ne tikai Latvijā :D.

    #216996
    vitaalijs
    Participant

    laikam jau arā tā būs jādara, lai arī tas procis nokritīsies cenā bet nejau tik ļoti… Bet tagad sāku skatīties uz jau pieminētā 925tā pusi un jautājums radās tādā sakarā ka citos veikalos tam ir 6mb chase bet citios 8 mb (piem. dateks) tādēļ gribēju apsaktīties amd lapā cik tad īsti ir un rezultāts augstāk minētais… diezgan dīvaini. Un tagad sekojoshi jauns jautājums

    AMD PHENOM II X4 925 AM3 VS AMD PHENOM II X4 965 3.4GHz AM3

    925 tajs patērē 95W pret 65tā 140W ; 2,8 pret 3,4GHz; un starpā 35ls

    man ir 400w baroklis 925 tas derētu vai ne??? bet 65 jau droshi jāņem kāds 600W un tad jau atkal + 40

    KO lai Š…EM??????????????????????????????????????????????

    #216997
    remzijs
    Participant

    Ko tu taisies darīt ar to PC?

    #216998
    Wuu
    Participant

    60 ls, box versija.

    Atšķirība starp Phenomu 2 ir tikai atmiņā

    https://www.dateks.lv/cenas/21/36864_amd_athlon_ii_x4_620_am3_box.php

    #216999
    vitaalijs
    Participant

    to remzijs -> vienīgais smagais darbiņš – šad tad kāda video apstrāde (kas arī ar manu pašreizējo kompi ir veicama, ne pārāk raiti bet darīt var..), nebiju nemaz domājis vēl mainīt bet lieta tāda ka ir iespēja tikt vaļā no savējās mašīnas un līdz ar to tikt pie jaunas tā ka kompim nekas ūberkrutais nav vajadzīgs — tā no sākuma domāju 😀 , bet tā teikt kā sāc ēst tā iegaršojas, izdomā vienu un papēti ka atshkjirība tikai 10 ls, bet no tā atkal līdz vēl pakāpi jaudīgākam atkal 10 nu kā lai neņem to un tā tālāk un tā joprojām nu tā es esmu nonācis līdz PHENOM II X4 965 😀 tā ka cerēju kautko argumentētu ieteiksiet, kur lai apstājas. Jā liels spēļju fans neesmu, bet pilnīgi iespējams ka kļūstu tāds, jo precedenti jau ir bijushi (skolas laikos dienām sēdēju un spēlēju… nu brīvdienās tobish)

    to wuu ->nu lūk par to jau es arī runāju 200 mhz un 6 mb tas atlons620 no phenoma 625 un starpā tikai 25 ls un kā lai shajā situācijā neņem phenomu un ja izdomā 25to tad starp 65to atkal kautkādi 25 (atradu citā bodē 965 pa 111 ls)

    #217000
    remzijs
    Participant

    Ja gribi spēles spēlēt tad labāk paņem labu vga, nevis dārgu procesoru un lētu vga. Diezvai tu baigi jutīsi atšķirību starp Phenomu X4 un Athlonu2 X4, labāk to naudu piemet video kartei.

    #217001
    Wuu
    Participant

    vitaalijs, tev mātesplatei AM3 Socket? Tas tā ja nu gadījumā 🙂

    Mēģināju uz sava Athlona 2 x4 Sony Vegas gan Adobe after effect un vairāk par 60% noslodzi nespēju piedabūti. Varbūt tur kaut kas tomēr ar to atmiņu saistīts, nav ne mazākās nojausmas.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā