****** – mājaslapu izstrāde

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma ****** – mājaslapu izstrāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159816

    Labdien, notepadieši. ******* IT piedāvā kvalitatīvu un ātru mājaslapu izveidi tieši tavai idejai. Mājaslapu izstrāde sākot no 40euro. Piedāvājam arī bezmaksas konsultāciju.

    Kontaktinformācija :

    E-pasts : **********

    Skype : ************

    Paldies par uzmanību!

    [img]https://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Bling/bling_money_boobs.jpg[/img]

    [img]https://1.bp.blogspot.com/-bgnv8MT5n4k/T2n0_I34A7I/AAAAAAAAA-0/pdFVOwiu5hk/s1600/fuck-off.jpg[/img]

    #309251
    msh
    Participant

    Foksim žetons 😀 😀

    #309252
    shady
    Participant

    Ko foksis te labu izdarīja?

    Lai ari rakstus es nerakstu vairāk, bet man kretīnē arā perdeļi, kuri grib uzvārīties uz cita darba rēķina.

    Tā kā, ja manīšu te cūcības, tad iebāzīšu mietu dirsā.

    #309253
    delta128
    Participant

    Aizmirsi nick izmainīt lietotājam – vienāds ar mājalapu.

    #309254
    shady
    Participant

    Izmainīju, tagad labāk?

    #309255
    msh
    Participant

    Nu tak vienkārši pasaki ka aizstāvi saimnieka intereses 🙂 Latvijas forumos tas laikam ir diezgan tipiska parādība – ja saimnieks nodarbojas ar kaut kādu rūpalu, tad kāds cits tā paša rūpala darbonis tiks izbanots. Nejūtu arī kur šis būtu gribējis vārīties uz cita darba augļiem.

    P.N. Es viņu necenšos aizstāvēt – vienkārši novērotāja no malas novērojumi.

    #309256
    shady
    Participant

    msh – baigi smagi kļūdies. Man saimnieks nav ne viens un man pie pakaļas, ar ko nodarbojas foxis.

    Ja kāds grib te reklāmu, tad lai samaksā naudu. Iedošu samuraja kontu un lai ieskaita naudu. Jo neviens cits šobrīd nav pelnījis te ne centa, jo samurajs šobrīd ir vienīgais, kurš nav nolaidis rokas.

    Daru to, ko uzskatu pa pareizu. Ja kādam nepatīk, var man atņemt admina tiesības un izbanot mani ārā, bet pakaļu nevienam nelaizīšu. Un, jā, perdelis, kurš grib reklamēt savu maksas tuftu – tad tas ir maksas pasākums. nevis smaurajs kā aptracis te ņemas, un viens ķēms te reklamēsies pa brīvu.

    #309257
    deriksx
    Participant

    Nolkavēju…. cūcība

    #309258
    Andron MacBeton
    Participant

    They got the power! OOh, ooH!

    Izmeta, nobloķēja, WOW! A varbūt tas kadrs tiešām labas lapas taisa un pa lēto?

    #309259
    shady
    Participant

    Man pilnīgi vienalga – labas vai sliktas. Ja grib reklamēt maksas pakalpojumus, tad lai par to arī pats maksā.

    Labdaris atradies (piečuku plēsējs katrā tēmā), tu varbūt arī datorus labo pa brīvu?

    #309260
    akms47
    Participant

    Starp citu, kādas ir cenas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā