Meklē php programmētāju.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Meklē php programmētāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146628
    oteps
    Participant

    Sveiki!

    Tiek meklēts viens vai divi programmētāji, kas draudzējas ar phpb un mysql. Visticamāk windows vidē uz apachi.

    Projekta autors ir paredzējis tādas pamatfunkcijas, kā login sistēma, profila informācija ar upload, kā arī meklēšanu datu bāzē.

    Atlīdzībā būs procentuāla daļa uz projekta īpašumtiesībām(līdz ar to arī peļņu), nevaru pateikt cik daudz %.

    Es pats neesmu autors un vienkārši izpalīdzu sameklēt cilvēku(us), kas prot veidot lapas uz php bāzes.

    Projekts, cik sapratu, paredzēts normāla lieluma un ilglaicīgs, tādēļ ieteiktu atsaukties cilvēkiem, kas necer uz ātru un vieglu peļņu. Lapa būs saistīta ar biznesu, autora vārdiem nebijusi ideja.

    #176291
    Foxsk8
    Participant

    Vārdu sakot, kaķis maisā. Ja nebūtu jau darbu atradis, varbūt pieka pēc paniekotos.

    #176292
    oteps
    Participant

    🙂 nu kaa autors man staastiija tad projekts ir nopietns ar ilgiem meerkjiem.

    #176293
    kaqp
    Participant

    oteps wrote:


    Projekts, cik sapratu, paredzēts normāla lieluma un ilglaicīgs, tādēļ ieteiktu atsaukties cilvēkiem, kas necer uz ātru un vieglu peļņu. Lapa būs saistīta ar biznesu, autora vārdiem nebijusi ideja.

    Nedomāju ka mūsdienās tādu ir daudz, kas sviedriem strādās dēļ graša. :money:

    #176294
    Mr.Death
    Participant

    kuru te meklē? mani vai? 😀

    #176295
    oteps
    Participant

    neiet runa par grashiem 🙂 es gan nevaru runaat autora vietaa, bet projekts ir domaats lai pelniitu taa normaali 😉

    edgar: ljoti iespējams 🙂 esi gatavs piedaliities?

    #176296
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt būšu skeptisks

    Code:

    kas necer uz ātru un vieglu peļņu

    Tad jau ātrāk koders badā nomirs, nekā kādu naudu redzēs.

    #176297
    oteps
    Participant

    gan jau projekta autors nokaartos finansiaalaas lietas, es tikai piedaavaaju kontaktus 🙂

    #176298
    azazul
    Participant

    https://php.lv/f/index.php?showforum=21

    Bet ar šitik trūcīgu infu tu nevienu neatradīsi. Cilvēkus interesē par cik $$ ir runa, kas ir darba devējs, kādi ir līguma nosacījumi un par kādu termiņ u ir runa.

    #176299
    oteps
    Participant

    diemzheel man pasham nav iipashi vairaak informaacijas par to, ko esmu pateicis 😉 autors negrib iesliigt siikumos, kameer nav kaads nopients pretendents, jo baidaas, ka vinja ideju nozags kaads un uz aatro uztaisiis identisku projektu.

    #176300
    Foxsk8
    Participant

    oteps wrote:

    diemzheel man pasham nav iipashi vairaak informaacijas par to, ko esmu pateicis 😉 autors negrib iesliigt siikumos, kameer nav kaads nopients pretendents, jo baidaas, ka vinja ideju nozags kaads un uz aatro uztaisiis identisku projektu.

    Arī fakts. Vari runāt ar Edgaru, tikai nezinu, kā viņam ar laikiem. Mans bilžu hosts jau aizkavējies 😀

    #176301
    oteps
    Participant

    edgars gan natbild.

    #176302
    samurajs
    Participant

    Potenciālie kandidāti – kālab jūs nejautājat “kā ar līgumu un sociālajām garantijām?” Jeb varbūt domājat, ka tas vajadzīgs tikai pensijas vecumam tuvojoties?

    Bez darba līguma jūs būsiet absolūti beztiesiski vergi!

    #176303
    oteps
    Participant

    kandidaati jautaa, tikai taadus siikumus parasti jau apspriezh privaati 🙂

    #176304
    kaqp
    Participant

    Nu ja runā tad jarūna ar autoru, tu pats neko daudz nezini.

    #176305
    samurajs
    Participant

    oteps wrote:

    kandidaati jautaa, tikai taadus siikumus parasti jau apspriezh privaati 🙂


    Ak tad tie ir sīkumi? Normālam cilvēkam tas ir jautājums nr.1!

    Mhhhhhh… firma uzticību neizraisa… :duno:

    #176306
    oteps
    Participant

    kaqp wrote:

    Nu ja runā tad jarūna ar autoru, tu pats neko daudz nezini.

    es arii neesmu teicis, ka zinu ljoti daudz. es esmu sheit, lai samekleetu cilveekus, kas ir ieintereseeti, taalaak jau kontaktus nododot autoram 😉

    #176307
    deivs001
    Participant

    Tā kā projekts nav, lai uzreiz gūtu peļņu, tad es ar labrāt pieteiktos. Es apsolu, ka mācīšos labi un ātri :D. Attīstīsimies kopīgi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā