MP3 pleijera iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV MP3 pleijera iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151339
    Tmkks
    Participant

    Sveiki.

    Sanāca tā, ka mans mīļais Meizu pleijeris nomira un tagad meklēju kādu nedaudz lētāku, bet ne sliktāku aizvietotāju.

    Neesmu informēts par kvalitāti šajā segmentā, tāpēc vēršos pēc palīdzības pie jums.

    Galvenie parametri pleijerim:

    * Ietilpība 4GB+

    * Visma 20h mūzikas atskaņošanas iespēja;

    * Displejs nav obligāts, jo vēlos tikai mūzikas atskaņošanai. Dzīvesveids diezgan aktīvs;

    * Laba skaņas kvalitāte. [Basi, augšas, lejas – lai viss būtu diezgan pieņemamā kvalitātē];

    * Daudzformātu atbalsts [Nav obligāts, pietiktu ar MP3, FLAC];

    * Cena: Ne vairāk kā 60Ls un tas nav šķērslis, ja jāpērk caur Ebay;

    * Ērtas pogas, lai caur kabatu varētu pārslēgt [no touch crap];

    Protams, galvenais ir skaņas kvalitāte un ietilpība. Tāpēc vai jūs nevarētu ieteikt kādus visai sakarīgus pleijerus, kuros es neviltos?

    Paldies jau iepriekš.

    #237060
    root
    Participant

    Zen Stone, Philips kāds.

    #237061
    nevertell
    Participant

    Vai nu vecais vai jaunais ipod shuffle un būs viss kulē.

    #237062
    root
    Participant

    # Flame starts here

    Lasies prom ar savu dranķa šmaple. Idinjiots.

    # Flame ends here

    # Init Info output

    Š maple austiņas kas ir komplekta, by default ir absolūts mēsls. Nāksies pirkt klāt. Ak, bet diemžēl šmaple produkti neatblasta vairumu normālu austiņu. Nāksies pirkt ķīniešu šitu.

    # Info ends here

    # Sarcasm

    bet kāds gan sakars ar austiņām un kvalitāti, tev taču būš šmaple, pirmais puika ciemā

    # End sarcasm

    eof;

    #237063
    Tmkks
    Participant

    Uz doto brīdi man ir Philips GoGear 19** kā pagaidu – neapmierina skaņas kvalitāte. Maz basīga un kvalitāte ir nebaudāma ar manām austiņām.

    Un Appļe produktus netaisos iegādāties.

    #237064
    root
    Participant

    Nu saku jau, Creative… GoGear man bija viens, bet personiski nepatika. Skaņa gan bija normāla uz manām austiņām.

    #237065
    Creep
    Participant

    https://www.dateks.lv/cenas/69/44543_creative_zen_style_ez100_8gb_black.php

    Par skaņas kvalitāti: palasi kādus apskatus šamam. Ja tikpat laba, kā manam creative zen, tad būs okei. Tas, protams, ja flac atbalsts nav nepieciešams. Zen stone neatbildīs autora prasībām baterijas darbības laika dēļ.

    Š itam itkā creative solās 32h, bet ar lādēšanu, cik atceros, jābūt tīri uzmanīgam. Jānosprādzē un jālādē līdz galam, jo manējais creative zen savas baterijas darbības ietilpību zaudēja tīri ātri…

    #237066
    Tmkks
    Participant

    Izskatās, ka tas būtu lielāks, kā tam būtu jābūt un navigācijas pogas visai neērtas. [Tas, protams, piekasoties.]

    Š im Creativam ir iebūvētā atmiņa vai, kā X-FI, jālieto atmiņas kartes?

    Apskatijos arī Zen Mozaic. It kā patika, bet sakot, ka tam ir briesmģia skaņas kvalitāte.

    #237067
    Creep
    Participant

    Ne šim, ne X-Fi nav jālieto atmiņas karte. Tas, ka SD karti var ielikt, ir kā bonus, nevis obligācija. Iebūvēta atmiņa ir norādītie 8gb, vai šitam modelim var ielikt atmiņas karti, to gan apskaties creative majaslapā… (dateksa linkā ir dota saite uz to pleieri ražotāja lapā).

    #237068
    janculis
    Participant
    #237069
    azazul
    Participant

    Labāk pakrāj naudu un nopērc jaunu telefonu , kaut ko no sony ericsson W sērijas.

    Pats tā izdarīju, dikt apmierināts esmu ( flac atblast gan man nav :/ ).

    #237070
    dzhonsons
    Participant

    Pašam lietošanā Creative Zen MX 8GB. Nesūdzos. Vienīgi nezinu kā tur ar flaciem, neklausos tādus 😀

    #237071
    Evers
    Participant

    Kad vēl vazāju mūziku līdzi, lietoju jau TavaMaate ieteikto Creative Zen Stone. Ir nopērkami gan bez ekrāna gan Plus versija – ar ekrānu. Neatceros kā bija ar bateriju, bet skaņa jau itkā bij ok.

    #237072
    dzhonsons
    Participant

    Zen Stone (bez +) arī biju iegādājies, 2 gadus noklausījos, tad pazaudēju, pleijeris uz goda :> Baterija laba un skaņa tā pat.

    #237073
    root
    Participant
    #237074
    Tmkks
    Participant

    Zen Stone ietilpība un darbības ilgums ir daudz par īsu.

    Tagad skatos uz to Walkman pleijeri, izskatās visai kārdinoši.

    Un man ir W sērijas SE. Skaņa nav no tām super labākajām, tomēr tas ir telefons.

    Un telefona akumulātoru lai mūzika norītu? Nu, nē. Neesmu ar mieru katru otro dienu lādēt mobilo. Tā jau baterija nedaudz sačakamarēta.

    Ir jums kas sakāms par Creative Zen Mozaic?

    #237075
    root
    Participant

    Tmkks wrote:

    Zen Stone ietilpība un darbības ilgums ir daudz par īsu.


    Par īsu? tu kur, uz lietuvu pēc piena skrien ja vajag vairāk kā

    Quote:

    Up to 20 hours playtime from built-in rechargeable battery.


    ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā