N70 vai SEw580i?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni N70 vai SEw580i?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146789
    Biezpiens
    Participant

    Vēlos iegādāties vienu no šiem tālr., varbūt kāds, kas jau krietnu laiciņu izmanto vai savulaik izmantojis N70 vai SE w580i, varētu padalīties ar iespaidiem? Nevaru izlemt… Manā īpašumā nekad nav bijis Sony Ericsson, tāpēc visu laiku māc šaubas vai nevajadzētu palikt pie pārbaudītām vērtībām.

    Pēc tālr. tehniskajiem parametriem izskatās ,ka SE w580i ir labāks par N70, kaut vai tā pati baterija SE tur 9st., bet Nokia tikai 3,5, taču kā tas ir dzīvē…

    #178159
    Jonis
    Participant

    Izvēlies pārbaudītas vērtības 🙂

    #178160
    Biezpiens
    Participant

    Jonis, skatos tu arī esi sastopams iekš datuve.lv, kā arī lasīju tavus iepriekšējos postus, ka noteikti neiesaki nevienam SE. Varbūt vari iedot kādus linkus, lai varu palasīt kas un kā, jo SE w580i pēc parametriem izskatās labāks:

    Izmērs: 99 x 47 x 14 (N70 – 108.8 x 53 x 24)

    Baterija: 9st. (N70 – 3,5 st.)

    Atmiņa: (abiem var nopirkt, bet nu SE komplektā nāk jau 512 MB)

    citu būtisku atšķirību nesaskatīju, ja vien N70 ir pieejama video zvanu funkcija, bet nu uz doto brīdi tas man nav aktuāli.

    Kā arī dizaina ziņā SE man liekas pievilcīgāks.

    No otras puses, kā jau teicu, nekad neesmu lietojis SE. Vēl N70 + varētu būt Symbian OS.

    #178161
    Jonis
    Participant

    Rīt, ar skaidru galvu, es tev pastāstīšu sīkāk un vairāk pievērsīšu uzmanību tiem abiem (paskatīšos tā SE f-as), bet īsi sakot, abi jau diezgan šrottīgi…nezz. varbūt pat var tev piedāvāt arī kadus citus variantus, ne tikai šos abus ;. vai arī kā.. ?

    #178162
    Biezpiens
    Participant

    Jā, zinu, abi tālruņi ir diezgan veci, bet nu uz doto brīdi finansiālais stāvoklis ir kāds ir… ja ir vēl kāda alternatīva par pieņemamu cenu (aptuveni tāda pati kā N70), labprāt uzklausītu arī citus variantu, taču nav vajadzības lieki piepūlēties, jo nu par tādu cenu, es domāju, ka neko labāku jau tāpat nav iespējams “sarakt” 😉

    #178163
    Sid
    Participant

    Em, a Tev visas tās funkcijas vispār ir vajadzīgas? 🙂 Personīgi es, kad grasījos pirkt telefonu, biju ar mieru arī par 10ls no kāda vietējā čigāna 3310 nopirkt, ja tik viss strādā un ir lādētājs. Vēlāk gan nopirku mazcenas samsungu par 19ls, no kura fīčam es tagad mēdzu izmantot opera mini, bet samērā reti. 😉

    #178164
    Jonis
    Participant

    Patiesībā es pat ieteiktu tiešām apdomāties vai vajag telefonu ar kkādām tu extrām un ko nu vēl… varbūt tiešām var paņemt vienkāršu … kaut vai 6300, varbūt 5310 :hmz: (it kā cena apmēram tādi pati.) bet nav Symbians, bet varbūt arī nevajag…ja vajag: 5700 (ja netraucē tas rotējošais mēsls..)-nav dārgs, funkcijas ahuennaas utt., vēl, protams, ir arī Samsungi, tie būs smuki, stilīgi :D, un ne samērā dārgi (ar 3.15 kameru jau var no 135Ls nopirkt, varbūt pat lētāk)

    Tas, protams, skatoties kas man patiktu, neņemot vērā tavas prasības, izņemot cenas kategoriju apmēram, un nezinot kas tev svarīgs- baterija, kamera.. utt.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā