NBA 06 melnas gridas ….

Sākumlapa Forumi Software Windows NBA 06 melnas gridas ….

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145823
    Dupsis
    Participant

    Hmm izdomaju jauzspelee NBA 06 .. Ieinstaleeju … Viss stradaa speizu PLAY GAME a man melnas gridas … Viss radaas kaa jaradaas bet griida ir melna 🙁 neredzu kur ir saanu un gala linijas 🙁

    #168651
    Dupsis
    Participant

    ai tā varetu but v kartes vaina ?

    #168652
    osh
    Participant

    Drīzāk jau gļukaina versija. Gan jau, ka nav no veikala plaukta.

    #168653
    Tvinky
    Participant

    Jaunākie draiveri video kartei stāv? DirectX un visi tie joki salikti? Ja nu gadījumā tas viss ir, pamēģini vēlreiz pārlikt spēli. Nu un vēl pēc tam vari googlē ieskriet pajautāt, ja vēl kādam tā būs visticamāk ja pacentīsies, tiksi pie risinājuma.

    #168654
    Dupsis
    Participant

    Paraadi man kaut vienu kursh peerk speeles? (ja neskaita tos kuriem nav neta) parejiem iet tas breds …. Ir visi updeiti visi direxi … :hmz:

    #168655
    Tvinky
    Participant

    Dupsis wrote:

    Paraadi man kaut vienu kursh peerk speeles? (ja neskaita tos kuriem nav neta) parejiem iet tas breds …. Ir visi updeiti visi direxi … :hmz:

    Ä€rzemēs daudzi pērk spēles ar visu internetu 🙂 Vnk viņi var atļauties – bet kā pats redzi, nepērs legāli == parkas. Gribi risināt, tad vai nu jautā kā tagad dari forumā (ja vien kāds ir ar to saskāries) vai tik uz priekšu pa google.

    #168656
    usins
    Participant

    uzliec minimaalos grafikas uzstaadiijumus- 100% nebuus melnas griidas, ja tev kaut cik sakariiga videne un normaali draiveri. a visp kaada videne tew staaw??

    #168657
    Dupsis
    Participant

    Man uz visiem zustadijumiem melna griida … bet negljuko … Videne integretaa FIFA 07 iet ideali uz MEDIUM …. Nav ne gljuke nekaa …

    #168658
    usins
    Participant

    nu vareetu but kraka vaina… dazhreiz taa gadaas, ka deelj shiem speele iet griidaa… 🙁

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā