Nepieciešama jauna pele (+ var arī tastatūru)

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Nepieciešama jauna pele (+ var arī tastatūru)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155643
    reGative
    Participant

    Labdien!

    Nolēmu vērsties pēc padoma pie Jums. Problēma tāda, ka man uz Ziemassvētkiem uzdāvināja jaunu PS/2 peli. Jau no paša sākuma man viņa “nepaklausīja”. Rīt sanāk izdevība nopirkt jaunu peli, tāpēc gribu ieteikumus, ko un kur labāk pirkt. Vajadzētu līdz 5 Ls. Niķīgā pele tika pirkta Elkor. Firma kkāda FASCHEN.

    #280378
    usins
    Participant

    kā izpaužās neklausīšana? Vienmēr tak garantija dāvanām ar ir, ja čeki ir saglabāti.

    Pat acme peles ir ok. bet nez kādas Tavas prasības.

    #280379
    reGative
    Participant

    Problēma izpaužās ar kursora pārvaldības problēmām, kad nevar kursoru no vietas izkustināt.

    Prasības – lai darbojas labi. Lai varētu lietot internetu, reizēm uzspēlēt kādu spēlīti.

    #280380
    Andron MacBeton
    Participant

    Ienaidnieks dāvināja?

    #280381
    reGative
    Participant

    Jā, un vēl kāds… 😀

    #280382
    romajo
    Participant

    Un, ja izmanto pelei paliktni, vai vienalga ko, kas neatstaro gaismu, vai tad arī kursors neklausa?

    Acme ma03 https://smodeladmin.ok.by/files/acme_optical_mouse_ma03_2.jpg

    #280383
    reGative
    Participant

    šobrīd esmu paņēmis citu peli, kurai arī savi niķi.

    https://olladina.bit2u.biz/cache/product_images/big/20100506/acme_plastic_mouse_pad_with_sponge_base_grass_1.jpg

    Š ādu plastmasas paliktni lietoju. Lieta tāda, ka uz tā paliktņa kursors skrien, kur grib, bet uz galda gan ne. Pamēģināju ar dāvanu uz cita paliktņa – iet jau gludāk, bet ne galīgi. Pieļauju, ka tomēr arī pelē ir brāķis. Un paliktnis arī dīvains…

    #280384
    m_janis
    Participant

    Njāa, tā vietā, lai optiskajai pelei izvēlētos pareizu paliktni, obligāti viekrāsanu,(vai vismaz bez krasām, kontrastainām pārejām) un matētu, maini peles un brīnies ka nedarbojas. Vēl uz spoguļa pamēģini uzlikt :D.

    #280385
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aizej un nopērc parasto Logitech vadu peli. Ja ne, piekrāj vēl 10ls un nopērc Prestigio lazereni.

    #280386
    Loading
    Participant

    Man paliknis pelei ir BalticData pirkts par 39 santīmiem, neko labāku neesmu baudījis. Tas paliknis ir ar melnu mīkstu materiālu apakšā un zils audums augšā.

    #280387
    Aldis
    Participant

    Man ir tāds pats (Pirkts pirms 3 gadiem – un taga vēl turās), arī ar melnu gumijotu virsmu apakšā, un sarkanu audumu pa virsu. Viss parastākais un necilākais paliktnis kāds var būt, bet nevienu peli nav pievīlis. Pirms šī paliktņa man bij viens krāsains un spīdīgs, palietoju vienu vakaru.

    Tā tad, pelē 100% nav vaina.

    Paņem notestē kaut vai tā – noliec parastu a4 formāta lapu apakšā, un pabraukā pa viņu – ja viss strādā, tā tad, tavai pelei nepieciešama vienmērīga, neatstarojoša virsma.

    #280388
    reGative
    Participant

    Aizmirsu pieminēt ka dāvanā man tika arī plastmasas paliktnis. Atstaro daudz mazāk gaismas, nekā iepriekšējais, kurš bija košāks (un uz tā problēmu nebija). Vakar nedaudz cieta, kkā saļodzījās, bet tagad viss ok. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā