Nevar piekļūt admin panelim [PHPBB2]

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Nevar piekļūt admin panelim [PHPBB2]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150012
    krisis32
    Participant

    Es vairs nevaru piekļūt sava weba admin panelim.

    Otrs admins esot labojis WEB grupas! Bet pec labošanas vairs neviens no mums nevarējas tikt admin panelī! Varbūt ir kādi risinājumi?

    Ejot admin panelī mani redirectē atpakaļ uz portal.php

    #218189
    Foxsk8
    Participant

    Tāpēc veido backupus, a kāds tev statuss lapā rādās? Esi kā admins sarkanā krāsā? Ja nē, tad vienkārši otrs ir ko sačakarējis. Tad vienīgais varēsi caur datubāzi palabot, iekš user tabulas, atrodi sevi pēc ID, pēc tam paņem labot un kur ir admin, tur iesit vērtību 1.

    #218190
    krisis32
    Participant

    Esmu kā admins. Ejot iekša uz linku tip: ADMIN CONTROL PANEL lapa vienkārši refrešojas!

    Man ir viens bckup, bet galigi tirs. Uz kura pilniba neka nav! Pat lietoaju + es neurentejos Datubāzēs!

    Uz Firefox es nevaru piekļūt, bet uz IE varu. Kas pa problēmu? Kukijus jaiztīra?

    #218191
    Foxsk8
    Participant

    Ja uz IE tu vari, tad jā, varētu būt vaina iekš cookijiem. Paņem visu iztīri un skaties tālāk.

    #218192
    krisis32
    Participant

    Nekas nemainas 🙁

    #218193
    Foxsk8
    Participant

    Eh,, iemet tak linku uz lapu, iedod accesu pa PM, savādāk jau tā lieta neatrisināsies, man vismaz tā liekas 😀

    #218194
    daGrevis
    Participant

    Pamēģini spiest nevis uz ACP teksta (kas ir links), bet manuāli ievadot linku uz to…

    #218195
    krisis32
    Participant

    Jau mēģināju! Nesanāca. Ieinstalēju tagad jauno FIREFOX beta. Domādams, ka tas varētu palīdzēt, bet nepalīdz! 🙁

    #218196
    Professor35
    Participant

    atslēdz NoScript vai ieliec attiecīgo lapu tā izņēmumos

    vai atslēdz visus addonus pēc kārtas un skaties vai kāds no tiem nav vainīgs

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā