Nike PSA[64

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Nike PSA[64

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147012
    aidskillz
    Participant

    Džeki palīdziet citādi es tūlītās iešu slīcināties. Iepirku mazu aparātiņu, Nike PSA[64 plejeris. Jā zīme ”[” tiešām ir nosaukumā)

    Problēma sekojoša, mana vista nevar pielikt draiveri līdz galam. Draiveris – SCSI Host Adapter.

    Kļūdas paziņojums – ”Windows cannot apply all of the properties for this device. Device properties may include information that describes the device’s capabilities and settings (such as security settings for example). (Code 50)”

    Esmu izgūglējies, protams atrod lapas, kurās tas ir minēts, bet jēgas tik nekādas.

    Uz Xp rāda – ”Device cannot start (code 10)”

    Draiveri tiek likti no aparāta diska. Tika atrasti arī netā, bet tie ir tie paši, kas uz diska. Nike un Philips supports nemaz neatpazīst modeli….

    Kādas idejas? Ieteikumi vai norādījumi? 😥 😥 😥

    PS.

    Arī ar pārrāvumiem eksperimentēju, nepalīdzēja.

    #180431
    shady
    Participant

    Man slinkums gūglēt, bet pieņemu, ka esi izmēģinājies ar vairākiem atrastajiem draiveriem internetā?

    Varbūt var iebarot līdzīga modeļa draiverus?

    Emulē uz Vistas XP:D (nav nopietns risinājums, bet labāk nekā iet slīcināties)

    #180432
    Foxsk8
    Participant

    Jau kuro reizi nemāki normāli iepirkties, vai arī bieži rodas jocīgas problēmas. Gan jau zināsi, par ko mans bazarē. Ceru, ka ar šito verķi vismaz beigās viss būs okey.

    P.S Leju vannā ūdeni. 😀

    #180433
    drono
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Nike PSA[64

    Pirmo reizi izlasīju – nodomāju, vai tad tagad kedām arī vajag draiverus :duno:

    #180434
    shady
    Participant

    drono – Es nemaz nebrīnītos, ka pienāks arī tādi laiki…

    #180435
    aidskillz
    Participant

    drono wrote:

    AIDSkillz wrote:

    Nike PSA[64

    Pirmo reizi izlasīju – nodomāju, vai tad tagad kedām arī vajag draiverus :duno:

    :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

    Tomēr dabūju pie dzīvības, piegāju pie trešā kompja, uzlikās momentā. Kautkā dīvaini…

    Paldies par uzmanību.

    Priekā! :party: :party:

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā