Nošārēt LMT mobilo internetu

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Nošārēt LMT mobilo internetu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149622
    aoma
    Participant

    LMT Open savienojumu izveidoju par koplietotu, tīklā kartei piešķīru statisko IP, bet ar to arī aplauzos, LMT nepiedāvā “papildus” variantu, tikai dinamisko. Vai ir kādas iespējas nošārēt netu no modēma uz iebūvēto tīkleni?

    #212342
    drono
    Participant

    Uz otra datora gateway un DNS adreses norādīji pareizi?

    Kādas OS tiek izmantotas?

    #212343
    aoma
    Participant

    Datorus caur parastu kabeli un citiem starpdzelžiem esmu slēdzis tīklā neskaitāmas reizes, šoreiz konkrēti vajag LMT modēma netu nošārēt. Man nevajag uz otra datora, bet lai manējs dod ārā internetu pa ethernet kabeli, pats saņemdams no modēma, ķipam lai darbotos kā serveris un pa iebūvēto karti varētu padot internetu uz jebkuru citu ierīci.

    Par DNS – vai tad nevajag arī LMT tādu uzlikt, lai varētu tīklu izveidot? Kā nomainu, tā vispār nets pazūd.

    ak jā – OS, standarta OEM XP, normāli darbojošs un apdeitots, mēģīnāju arī uz win7, tur pēc ilgas domāšanas paziņoja, ka problēma ir pārāk mistiska (vispār neļāva vairākus tīklus veidot!), un lai griežoties kādā forumā 😀

    #212344
    drono
    Participant

    Nu konkrēti par LMT pieslēgumu nepateikšu, vai tur neslēpjas kādi zemūdens akmeņi, bet vispārīgā gadījumā tā šārēšana notiek tā – uz šārējošā datora otrai tīkla kartei ieraksti IP adresi, piemēram, 192.168.0.1, un nošārē LMT savienojumu.

    Uz pārējiem izmantojošajiem datoriem, IP adreses – 192.168.0.x (x nav 1), gateway – 192.168.0.1, DNS – apskatāmies, kādu uz šārējošā datora ir piešķīris LMT, vai arī izmantojam kādu publisko DNS – 208.67.222.222 (Opendns), 91.198.156.20 (NIC dns ) utt.

    Pamēģini nopingot no viena datora – otru, pamēģini nopingot kādu ārēju IP adresi, visam vajadzētu strādāt.

    Ja nu tiešām LMT pieslēgumu nevar nošārēt caur ICS, kādu man nezināmu iemeslu dēļ, tad var jau izmantot kādu citu interneta šārēšanas softu, piemēram, Free ProxyTur tikai atšķirība, ka katrā pārlūkprogrammā būs jānorāda Proxy settngi – 192.168.0.1:

    #212345
    aoma
    Participant

    Ok. Tūlīt man atstieps otru datoru, tad pamēģināšu. Pagaidām rāda, ka it kā savienojies esot, tad redzēsim.

    #212346
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Ja godīgi es nez, vai šādi strādātu. Piem izmantotu “usb to ethernet”, tālāk tīkla vadu iekš rotera vai kur vēl, un viss tālāk notiek tā pat, kā ar parasto netu. Hmz. Tiešām nezinu, tīri teorētiski vairāk kā jautājums, vai tā šancētu vai nē? Kam tas LMT ir, var patestēt.

    #212347
    iKey
    Participant

    kādam mājās nemētājas kāds sajāts Nokia 5630d, 5610, 5700, 6110n, 6220c, 6303, 6600s, 6650f, 6730, E65 modelis ar veselu LCD?

    #212348
    Foxsk8
    Participant

    ZuliXP: Beidz spamot, šeit pa visam cita tēma.

    #212349
    aoma
    Participant

    Nu pagaidām nesanāk, no savas kastes to 192.168.0.x nopingot varu, bet otrā galā paziņojums, ka neatrod ejošu tīklu 🙁 (otrā galā nav dators kā tāds, bet SAT TV ar Linux OS)

    foxsk8: rūtera man nav, līdz ar to papildus izdevumi un pie tam vai ir garantija, ka ies?

    #212350
    aoma
    Participant

    Nu tā – piespraudu lapsi, pieslēgums izveidojās, internets strādā, tātad LMT birojs šārējas pēc standarta shēmas tāpat kā jebkurš cits. DNS adreses: 212.93.96.2, 212.93.96.4

    Ar Linux gan joprojām neizdodas, lai gan saliku visas adreses tādas pašas, vienalga spītīgi neatrod tīklu, mēģināju gan ar crossover, gan parasto tīkla kabeli, uz XP un Windows7 iet ar abiem variantiem.

    Varbūt vēl kādam ir idejas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā