OpenSource/Free Mail Serveris

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra OpenSource/Free Mail Serveris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150169
    Evers
    Participant

    Tātad drīzumā darbavietai nepieciešams pašiem savs pasta serveris, tad nu domāju, vai ir vērts maksāt par tādiem lepniem softiem kā Kerio Mailserver utml. Turētas tiks max. 50 pastkastītes. Domāju, ka nebūtu slikti pamēģināt kādu bezmaksas open source pasta servera programmatūru. Pašam iekrita acīs hMailServer – opensource, free, webmail, integrācija ar SpamAssasin un ClamWin.

    Varbūt kādam džedajam vai citam gudram vīram ir kādi ieteikumi?

    #221270
    Holmss
    Participant
    #221271
    Evers
    Participant

    Paldies, tomēr gan skatos vairāk uz Windows bāzētiem risinājumiem.

    #221272
    viesic
    Participant

    Ja jau vēlies opensource risinājumu, kāpēc tik strikti paliec pie maksas os risinājuma? 😉

    Googlē var atrast neskaitāmas pamācības kā uzlikt normāli strādājošu mailserveri. ieteiktu ņemt pamatā kādu linux os (principā pilnīgi brīva izvēle, ubuntu server, centos, xbsd, utt.) un likt postfix + mysql + php + dovecot (pop3/imap supportam) + clamav antivīrusu + Maia Mailguard (ar blacklistēm) + opcionāli greylisteas pielikt + postfix admin mailservera konfigurēšanai + kādu webmailu (iesaku roundcube :p ) un iegūsi mailserveri ar virtuāliem domēniem un virtuaļām epasta kastēm. 🙂

    p.s. eku https://www.purplehat.org/?page_id=4 ir ļoti laba pamācība, kā visu iepriekš minēto uz frejas uzlikt pilnībā no nulles līdz strādājošam serverim. un man liekas, ka pēc tās pamācības nedēļas laikā to ir iespējams uzlikt arī cilvēkam, kas pirmo reizi vispār ar *nix`iem saskaras. :lala:

    #221273
    Evers
    Participant

    Nu uztaisīt ir viens, bet ja kas noiet kādreiz greizi, tad rokas spirālē. 😀

    #221274
    UnderV
    Participant

    Atkarīgs no prasībām.

    Priekš windows neko neieteikšu. Uz windows esmu adminējis MS Exchange, bet tas maksā lielu piķi un esam jau migrējuši (Exchaange ir labs, ja ir lieka liela nauda).

    Var jau patestēt ClearOS. Tas ir GNU/Linux risinājums uz CentOS distribūcijas. Visa adminēšana notiek no Web interfeisa (uzstādās kādās 10min).

    Pats lietoju ClearOS, tikai kā spamassassin+postgrey un pārsūtu filtrētos mailus uz savu pasta serveri.

    Ja ir nepieciešmība, tad pats ClearOS arī uztur postfix un visus vajadzīgos servisus.

    Taču, ja viss aprobežojas ar windows, tad aizmirsti par manis teikto 😀 .

    #221275
    Evers
    Participant

    Khmm, uzmetīšu uz VirtualBoxa kautkad to ClearOS

    #221276
    azazul
    Participant

    Windows severis ? Kurš nopietns cilveks uz windas serveri tur ?

    #221277
    Evers
    Participant

    Nav jau nemaz tik traki ar Windows, gadās, ka jāpārstartē, bet nu tas tā 😀

    gan vietējais džedajs man nokompilēs ahūno XP serveri 😀

    Papētīšu te pa brīvākam brīdim, kas te ar linukšiem labs darās.

    #221278
    TokRa
    Participant
    #221279
    Evers
    Participant

    3 jūzeri man neder, vajag 50

    #221280
    TokRa
    Participant

    Google Apps neder?

    #221281
    Evers
    Participant

    Kuru burtu no virsrakstā minētā vārda “Free” tev brauzeris nepareizi dekodē uz kitajcu hierogloglifu?

    That’s it, eju dzert.

    #221282
    TokRa
    Participant
    #221283
    Evers
    Participant

    biju ieklīdis tur, kur prasa 50$ gadā par jūzeri, tu mani šovakar izglābi no pudeles 😀 pačekošu šito

    #221284
    Evers
    Participant

    TokRa, tu esi zelts :*

    Tik degoša tā epastu lieta vēl nav, kad ķeršos pie ragiem, tad uzrakstīšu kas sanācis 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā