Pastiprinātājs + skaļruņi [ newbie]

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Pastiprinātājs + skaļruņi [ newbie]

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151527
    eriksu2
    Participant

    Labdien! audio jomā vispār neko nejēdzu, bet man no dealextreme atnāca pastriprinātājs kuru biju pasūtījis pagajušo gadu https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.34408 , un tur rakstīts ka var pieslēgt mopēdam.. man tieši ir vecs motorolleris. Varētu lūdzu kāds apskaidrot kā viņš jāpieslēdz pie akumulatora un kādi skaļruņi jāvieno klāt.. un vēl varbūt var vecos pc skaļruņus kkā pievienot??

    #239665
    drono
    Participant

    Kas tev tur nav skaidrs, tur taču viss redzams.

    Power input DC12V slēdz pie aķa, centrā ir “+”, malā “-“, tik nopērc attiecīgu štekeri.

    Un pārleicinies, vai aķim vispār ir 12 volti, vai nav mazāk.

    Skaļruņus pie L un R attiecīgi + un –

    Pretestība arī tur apakšā ir pierakstīts, kāda jābūt skaļruņiem (xΩ – 16Ω). Ja ir atbilstoša, tad slēdz tik klāt.

    #239666
    eriksu2
    Participant

    jā akumulatoram ir 12 V

    un vai parastās pc tumbiņas var kkā pievienot… nu tādas tumbiņas ar štekeri uz 220.. lai to štekeri nogriezt un to strāvas pārveidotāju ”izņemt”

    #239667
    samurajs
    Participant

    Tak protams, ka var. Viena tumbiņa tāpat ar esošo vadu pievienojama, bet no otrās izvelc ārā transformatoru, elektronikas plati, un pievieno vadu tieši pie skaļruņa.

    Es gan iesaku bik niknākas tumbiņas, jo datoram domātās tikai pīkstēs.

    #239668
    eriksu2
    Participant

    ā pareiz es tak aizmirsu ka viena iet bez tā parveidotāja… un atcerējos ka ir man no sāba divas tumbiņas mazas kuras domāju arī ies…

    par niknākām tumbiņām diezvai.. es tik tā pamēģināt motorollerim prieka pēc.. niknākas tumbiņas mašīnai kkad likšu kad naudas vairāk būs xD

    Paldies visiem kuri palīdzēja vai centās palīdzēt 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā