phpBB2 stils

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpBB2 stils

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149324
    kuucina
    Participant

    Sveiki 🙂 Problēmiņa tāda ka man vajag izveidot stilu phpBB2 forumam – tādu pašu kā lapai. Viss jau sanāk un ir smuki, tikai izvēlnes joslu (FAQ, Search, Profile u.t.t.) vajag dabūt sānā pa kreisi, bet man viņa ir augšā… 🙁 Apmēram saprotu kā, bet nezinu kur viņu atrast.

    Gribu apmēram šādi – [img]https://templates.entheosweb.com/template_number/12900/12926-h-f1.jpg[/img], bet tas stils ir pa maksu un pa brīvu nekur neatradu ar tādu izkārtojumu.

    Ceru ka spēsiet izpalīdzēt.

    #207660
    Foxsk8
    Participant

    Par brīvu ļoti labi nostrādātu phpbb skinu nedabosi. 🙂

    Ja nu vienīgi uztaisīsi.

    Nu kas tur grūts, sadali lapu divās daļās ar diviem. Layouti un piemēri pilns nets.

    Vai nu arī paņem Photoshop uzzīmē un tālāk iedod griezējam, lai tas tev sagriež visu dizainu.

    P.S. Ja tev vajag tieši tādu kāds ir tajā bildē. PM.

    #207661
    kuucina
    Participant

    Nu to, ka skins principā jāizveido pašai, saprotu… Jau cīnos ar to un rezultāti ar sāk kļūt redzami. Nu grūts jau nekas, sadalīt lapu divās daļās, bet es nezinu kur vienu no tām daļām templatē meklēt. 🙁 Visu pārējo smuki atradu, saliku tā kā vajag, bet navigācijas josla kkur noslēpusies, bet tieši viņu man vajag parvietot….

    Tāpēc jautāju jums… KUR ? ;(

    #207662
    Foxsk8
    Participant

    Lasi PM.

    #207663
    kuucina
    Participant

    Liels Paldies… 🙂

    #207664
    Aldis
    Participant

    View Source un kko jau izpiipeet vareetu + nelieto tik vecu brovzeri, kuram pat YouTube nedod nekadu garantiju 😀 (Paradas augshaa, lai nomaina browseri uz ko jaunaku)

    #207665
    kuucina
    Participant

    Nav tas mans browseris….. 😀 Tā bilde ir ņemta no neta 😀 sorsce tur nelīdz, jo jāpārlabo ir 46 php faili 😀

    #207666
    Foxsk8
    Participant

    46 php faili 😀 😀 😀 😀 Ehhh.. use skype 😀

    #207667
    kuucina
    Participant

    ja jaa, zinu, include 😀 bet tas nelidzeeja visam… jo visiem table bija jamaina platumi 😀

    #207668
    Foxsk8
    Participant

    Kas pa muļķībām 😀 😀 Jquery fīčas vajag izmantot, bet nu jā, es jau eju notikumiem pa priekšu 🙂

    #207669
    kuucina
    Participant

    tas priekš manis pa sarežģītu…. bet paldies 🙂

    #207670
    Mr.Death
    Participant

    va vells! meiteen tu i pa smuku, lai sagandeetu savu dailjo figuuru taa vienkaarsji seezjot pie datora un programmeejot :> numurinju iedosi? :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā