phpbb2 warning sistēma

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpbb2 warning sistēma

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147885
    Love_Sound
    Participant

    Sveiki! Itkā meklēdams savam forumam warning system atradu šitādu te iekš phpbbhacks.com, bet tas tikai laikam der līdz 2.0.10 versijai, bet man ir 2.0.23 viņa varētu iet un vai vispār tā ir ritīgā warning system, ar ko liek vārdu par kaut kādiem nodarījumiem, piemēram double post vai lamāšanos???

    #188306
    Creep
    Participant

    Nesaprotu, priekškam šitādiem cilvēkiem vēl vajag savu forumu?

    Tu maz izlasīji, kas tur rakstīts tajā aprakstā?

    Lapas brīdinājums: lapas augšā visiem parādīsies konkrēts brīdinājuma teksts, kurā būs rakstīts tas, ko tu būsi norādījis admina panelī.

    Vienīgais, jas nāk prātā kopš tiem laikiem, kad es ņēmos ar phpbb, ir:

    https://www.phpbbhacks.com/download/220

    #188307
    Love_Sound
    Participant

    O paldies 😉 Vienā citā forumā, kurā esmu admins, arī ir šitais ar tām kartiņām. Bet domāju, ka tas ir pašprogrammēts 🙂

    Paldies par palīdzību Creep 😉

    taisot man parādījas šitāds

    , POLLCREATE

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/auth.php:1) in /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/sessions.php on line 366

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/auth.php:1) in /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/sessions.php on line 367

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/auth.php:1) in /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/page_header.php on line 561

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/auth.php:1) in /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/page_header.php on line 567

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/auth.php:1) in /home/hlds/host/evo/www/forums/includes/page_header.php on line 568

    un tad kad mēģina ieiet kādā topikā šitāds

    Failed obtaining forum access control lists

    DEBUG MODE

    SQL Error : 1054 Unknown column ‘a.auth_ban’ in ‘field list’

    SELECT a.forum_id, a.auth_view, a.auth_read, a.auth_post, a.auth_reply, a.auth_edit, a.auth_delete, a.auth_sticky, a.auth_announce, a.auth_vote, a.auth_pollcreate, a.auth_ban, a.auth_greencard, a.auth_bluecard, a.auth_mod FROM phpbb_auth_access a, phpbb_user_group ug WHERE ug.user_id = 2 AND ug.user_pending = 0 AND a.group_id = ug.group_id AND a.forum_id = 19

    Line : 171

    File : auth.php

    #188308
    Creep
    Participant

    Ar šādiem jautājumiem labāk griezties uz phpbb.com , šeit ir maz tautas un nevaram mēs visas modifikācijas pārzināt…

    #188309
    Love_Sound
    Participant

    nu bļāviens, portal.php arī pilns ar error un vēl pilns 🙁 nu moins, laikam jamet vecie faili ieksa 🙁

    #188310
    best32
    Participant

    man viss aizgaja

    #188311
    daGrevis
    Participant

    Teikšu, ka ja ir testēts uz jebkuru BB 2.x, tad 90% ka ies… Es gan ieteiktu ņemt MODus no officiālās lapas, un ja kas neiet, tad arī tur prasīt palīdzību. Daudz oielaka iespējamība ka palīdzēs. Veiksmi! 😉

    #188312
    stailers
    Participant

    TheFly….. Man viss aizgāja 🙂

    Ja vjg help meklē mani kastēG

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā