PHPBB3 Portal uzstādīšana.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB PHPBB3 Portal uzstādīšana.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146808
    Biezpiens
    Participant

    Forumu uzstādīt bija gaužām vienkārši, taču ar to vien nebūs gana… Lejupielādēju PHPBB3 Portal, bet ko tālāk?

    #178374
    Foxsk8
    Participant

    Neliels ieteikums: Neņem phpbb3. Š…em labāk phpbb 2.0.22 vai 2.0.23 un uzliec Ezportal modifikāciju.

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=553

    Vismaz tad es tev varēšu palīdzēt. Phpbb 3 ir salikts ar tik daudz nevajadzīgām lietām, sāk jau palikt par IPB forumu. Atverot admin paneli vien vēmiens uznāk. Gandrīz visu ko vajag forumam var arī uz phpbb 2.0.22 dabot gatavu, kā piemērs ir pats notepads.

    #178375
    deivs001
    Participant

    Ja tev ir viss, lai darbotos uz localhost, tad atliek tikai sapārot abus. Kā to izdarīt ir jābūt pamācībai iekš phpbb3 portal pakas. (slinkums pārliecināties lejupielādējot to paku)

    #178376
    Foxsk8
    Participant

    Nu nez, es vismaz mēģināju atrunāt no tā phpbb3. Parastam beginerim nav vajadzīgas tās visas fīčas, iesākumā der phpbb 2.0.22. Es pats gadu jau kožu vaļā phpbb 2.0.22 un zinu ko runāju, bet nu katrs jau var rīkoties tā kā uzskata par pareizāko variantu.

    #178377
    kurmitis
    Participant

    Bet kā ar drošību?

    phpbb2 vai phpbb3 kurš tad drošāks.

    #178378
    papa
    Participant

    kurmitis wrote:

    Bet kā ar drošību?

    phpbb2 vai phpbb3 kurš tad drošāks.

    ja skatities no drosibas puses tad Phpbb3 ir labak , bet es piekritu ar foxsk8 , nem labak phpbb2 es domaju tavs forums nebutu tads lai kadam butu interesanti Hack 😀 bet ja kadam bus tad manuprat phpbb3 ari nebus vinam problema ….

    ja gribi paskat ka izkatas phpbb3 tagad nav tik daudz modu prieks phpbb3 + ar stilu ari bus problemas :duno:

    #178379
    Foxsk8
    Participant

    Ja nav līkas rokas, skins nav problēma.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā