Problema ar Dreamweaver CS5

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Problema ar Dreamweaver CS5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153368
    Faraons
    Participant

    Sveiki!

    problema tada, ka ieks dreamweaver CS5 splita radas visam ka vajadetu ari izskatities, bet kad atver index.php ieks wampserver, tad pazud header.

    Kods:

    Code:


    un parnestais kods ieks headers.php

    Code:

    Kur varetu but problema?

    #261554
    Foxsk8
    Participant

    1. Neizmantot Dreamwaver.

    2. Neizmantot tables

    #261555
    Faraons
    Participant

    Kas vainas Dreamweaveram? Es vel php tikai macos, tadel man skiet loti erti.

    #261556
    Crow
    Participant

    1. Pilnīgi pareizi

    2. Neizmantot dizainam

    Mācīties PHP vajag ar Notepad++ (vai analogu rīku) “vienā rokā” un PHP oficiālo manuāli otrā.

    Tikai tā var iemācīties to, kas lācītim vēderā.

    Plus – Dreamweaver un citi līdzīgi WYSIWYG rīki un ģeneratori ir “ka tik ir”, koda validācijai, optimizācijai kā arī vienotiem standartiem un uzskatāmībai netiek pievērsta pienācīga uzmanība.

    Par pašu tēmu: visu kodu studijā, nevis kaut kādus izgriezumus. Pirmkārt, IMG tags ir nepareizs. Otrkārt, tam nevajadzētu neko mainīt, tāpēc problēma ir citur. Treškārt, nekā nevar saprast. Ceturtkārt, IMG tags ir nepareizs.

    #261557
    Faraons
    Participant

    [img]https://i.min.us/iexkSw.jpg[/img]

    Ka IMG tags ir nepareizs??? Ja vins butu nepareizs, tad neraditos vispar neka, bet ieks html taks vins rada visu.

    #261558
    Crow
    Participant

    Ok, te rādās pareizs. Tas liek man domāt, ka koda ievietošana ar code tagu Notepad ir vēl bezjēdzīgāka nekā es domāju, mhh. :nuke:

    Enīvej, sāc mācīties HTML un CSS, PHP vēl tev par agru. Tad pārveido tabulu dizainu uz div un izvēlnes saveido ar ul li. Tici, tā vajag.

    Citādi – konkrētā problēma ir tur, ka header.php ir iekš /blocks/ mapes. Līdz ar to Header.jpg viņš meklēs iekš /blocks/img/. Tev tur jāraksta “../img/Header.jpg”, tad vajadzētu būt ok.

    (tie divi punkti priekšā nozīmē vienu mapi “uz augšu”)

    NUKED

    #261559
    Faraons
    Participant

    Par ul un li es zinu, bet tas nav pats galvenais kas mani sobrid interese, jo si pagaidam ir vieniga problema uz ko esmu apstajies. Taja visa vel daudz kas tiks partaisits un labots. Pag, Tu gribi teikt, ka ari menu rakstit caur siem tagiem? Kur ir starpiba? Es nestridos, ka Tev nav taisniba, bet nu tomer, kadel ta ir pareizak?

    Par konkreto problemu esmu izmeginajis ari tadu variantu, bet neiet. Dreamweaver vel met ara An unknown error occured while discovering dynamically -related files.

    Jamacas man vel daudz un dikti 🙂

    edit: Pie tam vel splita un Live code uzradas ari pie sada raksata, ka headers ir vajadzigaja vieta, bet to neuzrada vienigi atverot lapu caur wampserver.

    #261560
    Crow
    Participant

    He… es arī esmu dumš. Baigi samuldēju tur iepriekš, mi skūzi, mi skūzi. Vai tik nav tā, ka PHP jau tev neko neizvada tāpēc, ka viņam netiek teikts izvadīt (echo). Viņš grib tos tavus

    izpildīt.

    Liec tam Dreamweaver svētu mieru. Tas tikai jauc galvu un neļauj saprast, kas un kāpēc (ne)notiek. Arī man tagad 😀

    Par ne-tēmu: jo katram tagam ir savs pielietojums. Tabulas domātas tabulu (datu) attēlošanai, bet listes (saraksti) – sarakstiem. Iepriekšējā HTML specifikācijā UL tags pat tā arī saucās – MENU.

    DIV jau nebūt nav vienkāršāk (īsāk vienīgi), vismaz kamēr perfekti nepārvalda “box model”. Un arī tad dažādi CSS gemori sāk uzpeldēt dažādos pārlūkos. Bet šī jau arī ir tāda vienkārša lapa. Iedomājies, kāds izskatītos kods veselam portālam (piem., TVNET), taisīts ar tabulām iekš tabulām iekš tabulām iekš tabulām utt.

    #261561
    Faraons
    Participant

    Crow wrote:

    Vai tik nav tā, ka PHP jau tev neko neizvada tāpēc, ka viņam netiek teikts izvadīt (echo). Viņš grib tos tavus

    izpildīt.

    Bet kur prikols, ka visur vins rada to header iznemot wampserver lapu? Izmeginajps ari echo liekot, bet nekas. Ja ko pamaina, tad vairs nerada ari citas vietas header, tad jau sanak, ka uzrakstits sobrid ir paeizi, bet kaut kur, kaut kas neiet kopa ar wampserver. Ne ta?

    So visu ari macijos no vienas pamacibas un tur viss aizgaja. Ari daudas citas lietas esmu iemacijies no turienes, lai vispar saprastu par ko ir runa. Bet sis kaut ka neiet 😀

    #261562
    Crow
    Participant

    Tāpēc es saku, lai tu liec nost to Dreamweaver vienreiz. Jams tik čakarē prātu tev un publikai :lala:

    Ja pats WAMP darbojas normāli, tad jāiet visam. Un iekš PHP faila echo toč ir vajadzīgs, citādi tas tiks izpildīts, nevis izvadīts. Kā arī visu failu paplašinājumiem jābūt .php, nevis .htm vai .html. Nezinu toč vairāk, kas vēl var būt greizi.

    #261563
    Faraons
    Participant

    Bet vai tad nav vienalga ieks ka tiek rakstits kods, ja veras vala sa vai ta caur WAMP, jo vins taks saglabajas ka .php, vienalg vai raksti vinu caur Dreamweaver vai caur Notepad? Visi faili ir ar .php paplasinajumu. WAMP darbojas normali, si ir vieniga lieta kas nestrada.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā