Problemas ar Latviesu valodu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Problemas ar Latviesu valodu

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147130
    papa
    Participant

    Man ir jauns forums un uz taja bridi tur nav neviena registreta cilveka.Es rakstiju Kasparam kas ka es sapratu izveidojis Latviesu valodu prieks phpbb2 man forum ir uz phpbb2. Ka sapratu sis forums ari stav uz phpbb un ka es redzu seir ir 2 valodas Lat / Eng un viss stada , varbut ari kads var man palidzet ta izveidot.

    Sodien atkal pa jaunu izveidoju Forumu un koes varu pateikta :

    1) ja ielikt Lat valodu FTP servera un neko nemainit tad viss menu (lat valoda) bus OK , bet ja uzrakstit kaut ko latviesu valoda un pec tam profila pamainit valodu pret citu (anglu) , tad teksts kas bija rakstits Latviski bus redzams ar visadam keburiem!!!!

    2) ja ielikt Lat valodu FTP servera un pamainit ( Atvert “Lang_main.php un rinda $lang[Encoding] pamainit Windows pret UTF-8 un saglabat tad iznak :

    a) vis kas ir rakstits Lat valoda bus redzams ari visur (garumzimes ari strada) gan Krievu valoda profila ,gan anglu

    b) bet iznak jauna problema viss menu teksts trukst garumzimes

    paskatit kas iznak un par ko es runaju var seit : [img]https://ipicture.ru/uploads/080723/thumbs/eLRSU3yswz.jpg[/img]

    Varbut kads vares man palidzet

    Ar ciennu,

    Viktors

    #181709
    memorex
    Participant

    Menu text iespējams ir atsevišķi jāmaina encoding arī uz UTF-8 vai

    #181710
    papa
    Participant

    memorex , it ka jums ir taisniba bet ka man liekas (es tagad parbaudiju) viss menu atrodas Lang_main.php kur es jau pamainiju rindu Encoding uz UTF-8 . ??? ko darit nezinu …

    es varu tagad pamainit sito utf-8 atpakal uz Windows – … un viss menu bus OK bet ar teksu tad jau bus problemas , ka es sapratu ar UTF man viss ir taisniba jo ar utf man nav teksta problemas , bet ko darit ar menu 😥

    #181711
    Foxsk8
    Participant

    Tev vienkārši lang_main fails arī jāsaglabā UTF-8 formātā + vēl vari arī visus template failus pārseivot UTF-8 formātā un viss būs okey.

    Ja nesanāk, varēšu palīdzēt 4 dien 5 dien sākot no 24:00

    Sīkāk pa PM, protams, ja netiec galā.

    Plus, ja tu domā, ka tev menu rādās ar ķeburiem, piem kategoriju nosaukumi, forumu nosaukumi, tad kad visu esi uzlicis uz utf-8 kā es teicu, tad iekš Admin paneļa kategoriju nosaukumus un foruma nosaukumus vienkārši paņem un pārraksti, jo tad jau būs jaunais UTF-8 kodējums un dati tiks saglabāti jaunā kodējumā, pretēji ja tev bija tas ISO formāts iekš kategoriju nosaukumiem, tad jebkurā gadījumā vai tev ir UTF-8 vai nav, tur būs ķeburi.

    P.S. Ceru, ka tu no mana murga kaut ko saprati.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā