Progamma priekš 3D prezentācijas veidošanas

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Progamma priekš 3D prezentācijas veidošanas

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149355
    normis_161
    Participant

    Vai kāds varētu ieteikt kādu labu programmu 3D prezentācijas veidošanai, kuru pats būtu lietojis? Pagaidām atradu šādu programmu: Dryfork, bet šī programma ir ļoti prasīga, kā arī tā ir maksas programma. Tā kā man nodoerētu cits variants…

    #208356
    rATRIJS
    Participant

    Hmmm es jau neko, bet kamdēļ tev kaut kas tāds ir vajadzīgs? Cik es paskatījos to viņu lapu piemērus – man likās diezgan briesmīgi. Neredzu īsti tam jēgu. Prezentācijām būtu jābūt visnotaļ vienkāršām, bet visādiem super, puper efektiem, ar lakonisku tekstu un daudz bildītēm.

    Bet nu es, protams, nezinu tavu situāciju un varu kļūdīties.

    Ja nu kas vari paskatīties Prezi. Bet nu tas nav 3D. Bet visnotaļ interesants risinājums prezentācijām.

    #208357
    normis_161
    Participant

    Vnk gribas kaut jaunu pamēģināt, nevis visu laiku taisīt perzentācijas ar Microsoft Power Point.

    #208358
    daGrevis
    Participant

    Nu saproti, lai pēc tam uztaisītu ar kādu programmu ko skatāmu Tev vajadzēs ļoti mācīties, un nezinu vai ir to vērts izšķiest laiku, lai tikai pamēģinātu… 🙂

    #208359
    iKey
    Participant

    Vari mēģinat ar Adobe after effects, Fusion5, bet ja tie abi iepriekšminētie tev nav pa kabatu, tad ņem bezmaksas alternatīvu – Jahshaka.

    videocopilot.net – laba lapa, ar Adobe After Effects tutoriaļiem

    #208360
    kadek
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Hmmm es jau neko, bet kamdēļ tev kaut kas tāds ir vajadzīgs? Cik es paskatījos to viņu lapu piemērus – man likās diezgan briesmīgi. Neredzu īsti tam jēgu. Prezentācijām būtu jābūt visnotaļ vienkāršām, bet visādiem super, puper efektiem, ar lakonisku tekstu un daudz bildītēm.

    Bet nu es, protams, nezinu tavu situāciju un varu kļūdīties.

    Ja nu kas vari paskatīties Prezi. Bet nu tas nav 3D. Bet visnotaļ interesants risinājums prezentācijām.

    biku jociigi izklausaas… prezis 😀 :mod:

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā