projektors plus BLURAY

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV projektors plus BLURAY

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160252
    aigucee
    Participant

    ÄŒau! 🙂

    Noteikti būšu palaidusi garām elementāru lietu vai arī vaina būs filmas formātā, vienādsakot, man ļoti noderētu Jūsu palīdzība, lai saprastu, kā var iegūt bluray filmas efektu. Man ir projektors EPSON EH-TW6000W jeb https://www.24.lv/epson-eh-tw6000-2200ansi-1080p-lv.html . Diemžēl instrukcijā es neatradu latviešu valodu un galu galā varu taču palūgt palīdzību šeit. Man ir HDMI vads, kurš nav no lētā gala, man ir dators, kurā ir programma – NERO bluray player /taču caur šo programmu man neļauj palaist nokačāto filmu/, respektīvi, tātad datoram ir bluray lasītājs. Tālāk man ir filma 20GB /tas, protams, ir minimālais lielums/ bluray kvalitātē, kas ir mt2s formātā. Vai tur zem šī visa apakšā neslēpjas viltīgs filmu palaišanas āķis? Vai arī visam vajadzētu iet, ja filma nav tik kvalitatīva, tātad tā vienkārši ir pašas filmas vaina?

    #312204
    grisha
    Participant

    VLC arii nespeelee to failu?

    NEz, kas bija domaats ar bluray filmas efektu?

    #312205
    aigucee
    Participant

    Citas programmas kā MPC, PotPlayer spēlē, taču VLC man nav.

    Tas bija domāts tā, ka es palaižu to filmu, filma iet, viss labi, bet nav tā kvalitāte.

    #312206
    grisha
    Participant

    Aizvaac to visu drazu no datora, uzliec tiksai VLC un miers.

    #312207
    Lcs006
    Participant

    Pietiks varbūt..

    https://www.cnet.com/news/why-all-hdmi-cables-are-the-same/

    Ne no lētā gala..

    Kas vainas blueray kvalitātei? Raustās, graudaina bilde vai mikimauši pa ekrānu lēkā?

    Instructions unclear – penis stuck in a drawer.

    #312208
    LooNeY
    Participant

    Kārtejais gadījums – nauda ir, smadzenes nav 😉 Es domāt, ka jāpērk jauns dators lai ‘spēlētu’ to filmu 😀

    #312209
    Nelabojams
    Participant

    Pievienojos šim padomam – pēdējos 5 gados ar VLC ir nospēlēts VISS, kas ir nācis priekšā un bez dajebkādām problēmām.

    #312210
    Nelabojams
    Participant

    Tev laikam nav ne naudas, ne smadzeņu, ka tā rej. Arī es noteikti varētu uzdot daudz stulbu jautājumu par IT tēmām (mēdzu sacīt, ka mana saprašana par datoru beidzas ar vietu, kur iesprausts tīkla vads), taču savā nozarē esmu vismaz top3 Latvijā un varbūt top10 Eiropā. Un nesaucu nevienu, kas tēmā neorientējas, par bezsmadzeņu radījumu. Meitene ienāk pēc palīdzības tieši tādēļ, ka nezina, bet ko tu vari pateikt par viņas profesionālajām zināšanām? Fuj.

    #312211
    Lcs006
    Participant

    Bet meitene grib atskaņot nokačātu filmu.. Tātad smadzeņu pirātu līcim pietiek, palaist specifisku failu smadzeņu pietiek, bet noformulēt jautājumu smadzeņu nepietiek. Tas nav IT jautājums, tas nav datorzināšanu jautājums – tas ir veselā saprāta jautājums.

    Ja pirātiskā ceļā(domāju savādāk “nokačāta” nav domāta) iegūta filma neatspoguļo gaidīto kvalitāti, tad ir jāgriežas citur nevis forumā ar jautājumiem par kabeļiem, projektoriem un video atskaņotājiem.

    Arī pašiem palietot googli (vai ko tamlīdzīgu) smadzenes derētu sagrabināt!

    #312212
    Nelabojams
    Participant

    Nu, ja jautājumu pagriež tā, tad vismaz daļēji nākas tev piekrist.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā