referendums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic referendums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147157
    izredzētais
    Participant

    vēlos atgādināt, ka ir palikušas pāris stundas lai tuvējajā balsošanas iecirknī nobalsotu par tautas tiesībām atlaist saimu. katra balss ir svarīga.

    aicinu visus neslinkot, lai vēlāk nenožēlotu par neizmantotu doto izdevību padarīt valsts vadību atkarīgu no visiem mums, nevis otrādi.

    #181947
    doroteja
    Participant

    Pa kuru tv kanālu un cikos teiks rezultātus??? Man diemžēl nav tv programmas. 🙁

    #181948
    Sid
    Participant

    manuprāt, tā būtu liela kļūda…

    #181949
    Jazz
    Participant

    Sid? Klūda, ja aiziet un parakstās par vai arī, ka neaiziet un neparakstās vai arī parakstās pret?

    Un rezultāti domājams būs gan netā ap kādiem 23:00 un arī pa LNT būs 23:00 speciālizlaidums par referenduma provizoriskajiem rezultātiem…

    #181950
    memorex
    Participant

    pret !

    #181951
    Jazz
    Participant

    kāpēc pret?

    #181952
    samurajs
    Participant

    Š inī gadījumā galvenais ir kvorums, lai referendums būtu noticis… Baidos, ka tomēr pietrūks balsu, tauta par slinku! Bet 2. referendumā par pensijām skries kā traki! 😀

    #181953
    memorex
    Participant

    Jazz wrote:

    kāpēc pret?


    Tauta vienmēr bļaus ka visi tur stūlbi un pelna tikai savai kabatai + daudz krievvalodīgo, bet kad pašiem kautkas būtu jādara… Atbalstu ideju ka tauta var balsot par kādām izmaiņām likumos utt, bet atlaist saeimu uzskatu ka nevajag cilvēkiem tādu access 😎

    #181954
    Sid
    Participant

    Es uzskatu, ka tas nav vajadzīgs tāpēc, ka neko labāku neievēlēs anyway + gadījumā, ja kādam, kuram ir ieteikme masu mēdijos, kaut kas sāks nepatikt esošajā darbībā, masām tiks paskalota smadzene un aidā. Bet ir jau arī gaišās puses, it kā…

    #181955
    rajah
    Participant

    memorex wrote:

    bet kad pašiem kautkas būtu jādara…


    nu vot kad šodien bija kaut kas beidzot jādara tad tik gudri padirsāt iespēju kādam iespert jūtami pa dirsu lai vienreiz jūt ar ka var pa to trāpīt sāpīgi. muļļas bļeģ.

    laikam labi dzīvojas ka savējo dirsu nevarējāt atvilkt uz iecirkni. tas tiem kam galīgi pohuj.

    ar ko ta to lempjus vienreiz piespiedīs sākt domāt?

    #181956
    sir_irius
    Participant

    Tu, ar nevienam neinteresējošu “runu”… 😛

    kā jau viens teica, ievēlēs tādus pašus vai vēl trakāk notiksies… heh…

    #181957
    kaqp
    Participant

    es arī negāju, jo kāda tam jēga ? Man ir labi kā ir. Mani Latvija apmierina 🙂

    #181958
    marr
    Participant

    man patīk vidēja interneta lietotāja profils – pirms referenduma visi runā, ka jāiet, neviens skaļi nesaka, ka neies, bet līdzko viss izgāzies, tad parādās visi tie runātāji, kas nav bijuši.

    papildus vēl atļaušos iekopēt tekstu no vienas draugiem.lv dienasgrāmatas:

    Tu esi īsts latvietis, ja:

    1) Ienīsti Saeimu kopā ar vēl 80% tautiešu, bet vēlēšanās nobalso tā, lai katrā Saeimā aptuveni 50% deputātu paliek iepriekšējie

    2) Sauc deputātus par zagļiem, bet labprāt saņem algu aploksnē

    3) Ienīsti A.Š ķēli un A.Lembergu, bet visvairāk apskaud A.Š ķēli un A.Lembergu

    4) Lamājies par caurumiem Latvijas likumos, bet dodies uz referendumu, lai iebalsotu caurumus Latvijas likumos

    5) Sauc vēlēšanu kampaņas apmaksu caur trešajām personām par zagšanu, bet referenduma kampaņas apmaksu caur trešajām personām – par cīņu pret zagļiem

    6) Domā, ka Saeima ir pavisam savādāka nekā tu un tu esi pavisam savādāks nekā Saeima

    Taču pats galvenais, tu esi īsts latvietis ja:

    1) Proti visiem iepriekšminētajiem fenomeniem atrast personīgu attaisnojumu un sameklēt vainu citos

    #181959
    sir_irius
    Participant

    marr, zelta vārdi (teikumi) !

    #181960
    samurajs
    Participant

    Vispār man ir 1 priekšlikums, kā rosināt deputātus celt tautas labklājību: deputātiem noteikt algas nevis latos, bet minimālajās mēnešalgās…. teiksim 8 vai 10 minimālās.

    Tad minimālā mēnešalga tiktu paaugstināta vismaz 4x gadā 😀 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā