Reģistrēšanās problēma

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Reģistrēšanās problēma

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146999
    eriks211
    Participant

    Man ir tāda problēma – Kad reģistrējās izmet to, ka apstiprinājuma kods nav pareizs, bet tāda koda nekur nerāda, lab, kaut ko palaboju un re: E-pasta adrese nav derīga. , Mēģinājumu skaits šīs sessijas ietvaros ir iztērēts. Lūdzu mēģiniet vēlāk. :shake:

    #180332
    samurajs
    Participant

    Bet tu tak reģistrējies veiksmīgi ja reiz šeit raksti? Gribēji uzklonēt vēl vienu profilu? Par to banu var atrauties…

    #180333
    eriks211
    Participant

    Nejau šeit 😀

    Savā mājaslapā

    #180334
    Foxsk8
    Participant

    Ja tu esi tas ēriks, tad tu man ZB jau esi ar saviem pokes jautājumiem. Izklasti normāli savas problēmas, ja tev met kaut kādu smtp server error pie regošanās, tad tev nav norādīts mail serveris. Nebūtu vieglāk man PM uzrakstīt un varbūt tev pa pīpauzi apskatītu tavu phpbb forumu. Labāk būtu html un php visus pamatus apguvis.

    P.S. Labi, pats neesmu apguvis, bet nu to ko man vajag uzkodēju pats vai arī man šo to palīdz php.lv kolektīvs.

    #180335
    rajah
    Participant

    eriks211 – pateikšu rupji cik var – bļeha muha – kurā vietā (!!!!!) tavā komentā ir rakstīts ka netiec pats savā lapā iekšā? moška laiks ir palikt nopietnam un paaugties – zīlniekus meklē zīlnieču aģentūrās.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā