remote desktop.

Sākumlapa Forumi Software Windows remote desktop.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146972
    remarco
    Participant

    Nav naacies ar tādiem velliem sastapties.

    kāds nevar ieteikt kādu labu?

    Vispār mērķis bija uzzināt par to max iespējām.

    teiksim vai ir iespējams attāli skatīt 3d pielikumus , nu piem spēle ja tur kaut kādam misteram x neiet, tad pieslēdzoties pie viņa vai var redzēt kas tur īsti un kā tur īsti.

    no sourceforge.net novilku vncviewer , bet jams man situācijas ko nevar attēlot vienkārši melnas rāda.

    Protams, iespējams gribu par daudz , bet varbūt kāds tādu verķi zin , kas var….

    to es priekš win vēlos….

    #180044
    memorex
    Participant

    esmu mēģinājis caur Win iebūvēto un Teamviewer, nesanāca. Nav ko no darba RF spēlēt 😉

    #180045
    WerNeo
    Participant

    Windows XP ir iebūvēts Remote Desktop. Nebūt nav slikts.

    Start>Programms>Accessories>Communications>Remote Desktop Connection

    Iepriekš gan uz datora (kuram vēlies pieslēgties) My Computer propertijos pie Remote Desktop jāieliek ķeksītis, atļaut citiem lietotājiem pieslēgties.

    Viens gan mīnuss šādam pieslēgšanās veidam ir. Cilvēks, kuram šis dators, tiks izlogots un neredzēs, ko tu dari. Bet kopumā, ja kaut kas attālināti jāpalīdz cilvēkam, labs variants! Ja labs i-neta pieslēgums, var strādāt attālināti ļoti labi.

    Protams, var lietot arī VNC. Tam ir vairāk iespēju regulēt pieslēgšanos, optimizēt attālināto darbību. Lietotājs pats arī redz, ko tu dari.

    P.S. Var arī spēlītes spēlēt. 🙂

    #180046
    shady
    Participant

    Teamviewer, ko jau memorex minēja, arī ir labs.

    Tikai neta ātrumu vajag atbilstošu, lai attēls nebremzē un iet normāli.

    #180047
    samurajs
    Participant

    Drošība: pēc vajadzīgo darbību veikšanas noteikti ķeksis no Firewall jāizņem. Visādām interneta zarazām šitas ļoti patīk :duno:

    #180048
    quizzical
    Participant

    Radmin remote control. raada arii 3 dimensijaas, ar vinju var uzraut arii kaadu geimu, tikai bik raustaas. Un nevar redzeet video, ja kaads skataas kautko piem. media playerii, tad tev raadiis melnu bildi. nezinu kaa ir ar citaam tamliidziigaam progaam, bet no man zinaamajaam shis ir vislabaakais

    #180049
    memorex
    Participant

    kā lokālo remote softu izmantoju Ultra VNC, neesmu filmas un spēles skatijies vai neraustās, ar Win iebūvēto raustās pat lokālajā tīklā. Teamviewer izmantoju citiem mērķiem, jo viņš slēdzas klāt caur viņu serveri, tas domāts vairak ja nav statiskās IP vai bloķēti porti. RealVNC ir labs par maksu, bet cik atceros home useriem ir bezmaksas versija.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā